Сторінка 1 з 1
Додано:
30 листопада 2010, 15:26
Monti
Уважаемые форумчане. Помогите разобраться, пожалуйста. Если церковь-покупатель, какие документы истребовать при офомлении купли-продажи земельного участка. Заранее спасибо.
Додано:
30 листопада 2010, 16:31
Veдьмо4ка
церковные организации - те же юрлица: берете читаете Устав и там все написано
Додано:
30 листопада 2010, 16:55
Олена В
Окрім цього цікаво знати чи взагалі така організація може купувати землю. Відповідно до ст. 82 ЗК юридичні особи можуть набувати у власність зем.ділянки для здійснення підприємницької діяльності. Оскільки це не підприємницькі ю.о. роблять висновок, що не можна. Існує два листа Держкомзему за підписом однією і тієїж особи - в одному не можна, керуються вищевказаними думками, в іншому - можна - на кошти отримані в пожертву від громадянМені також дуже цікаве дане питання. Хотілося б почути думки інших.
Додано:
30 листопада 2010, 17:12
Monti
а что по поводу дарения?они же получают землю для застройки церкви.это не предпринимательские мотивы.?
Додано:
30 листопада 2010, 17:24
Олена В
У мене самої тільки питання, і вже скоро рік. Думаю що й дарування не можна. Мається на увазі, що не можна не з підприємницьких мотивів набувати, а взагалі - не може набувати у власність [U]бо не підприємницька юридична особа[/U]. Із земель державної та комунальної власності чітко написано - тільки користування (ст. 92 ЗК), а от за цивільно-правовим договором - питання.
Додано:
30 листопада 2010, 23:45
Don Pedro
Релігійна громада не може бути покупцем земельної ділянки (ст. 82 ЗК).
Додано:
01 грудня 2010, 13:21
Ляля
Закон України Про свободу совісті та релігійні організації Стаття 18. Власність релігійних організацій :: Нормативний акт України Стаття 18. Власність релігійних організаційРелiгiйнi органiзацiї володiють, користуються i розпоряджаються майном, яке належить їм на правi власностi.У власностi релiгiйних органiзацiй можуть бути будiвлi, предмети культу, об'єкти виробничого, соцiального i добродiйного призначення, транспорт, кошти та iнше майно, необхiдне для забезпечення їх дiяльностi.Релiгiйнi органiзацiї мають право власностi на майно, придбане або створене ними за рахунок власних коштiв, пожертвуване громадянами, органiзацiями або передане державою, а також придбане на iнших пiдставах, передбачених законом.У власностi релiгiйних органiзацiй може бути також майно, що знаходиться за межами України.Релiгiйнi органiзацiї мають право звертатися за добровiльними фiнансовими та iншими пожертвуваннями i одержувати їх.Фiнансовi та майновi пожертвування, як i iншi доходи релiгiйних органiзацiй, не оподатковуються.(Частина шоста статтi 18 втратила чиннiсть в частинi звiльнення вiд сплати ввiзного мита, митних та акцизних зборiв i податку на добавлену вартiсть з товарiв, що ввозяться (пересилаються) на митну територiю України.) (згiдно iз Законом N 608/96-ВР вiд 17.12.96 р.)(Частина шоста статтi 18 втратила чиннiсть з 1.01.96 року в частинi звiльнення вiд сплати ввiзного мита, митних та акцизних зборiв i податку на добавлену вартiсть з пiдакцизних товарiв, що iмпортуються.) (згiдно iз Законом N 498/95-ВР вiд 22.12.95 р.) Релiгiйнi органiзацiї не мають права проводити примусове обкладання вiруючих.Право власностi релiгiйних органiзацiй охороняється законом.
Додано:
01 грудня 2010, 16:17
Олена В
на №6 Так я з Вами згодна, мають право... і т.д., і саме цією нормою керуються коли кажуть, що можна купувати (я про лист Держкомзему пост. №3), але все одно це питання залишається відкритим.