Сторінка 1 з 1
Додано:
19 березня 2011, 20:11
Salk
"На підставі іпотечного договору накладена заборона, зроблений витяг про реєстрацію заборони, без заяви (заявник - нотаріус).У якій справі цей витяг зберігати?В мене три варіанти:Документи (запити, вимоги, заяви, витяги, інформаційні довідки тощо) щодо внесення відомостей до Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України та надання інформації за даними Єдиних та Державних реєстрів02-07 Договори про заставу (іпотеку) майна та документи, на підставі яких вони посвідчувались02-32 Документи (постанови, ухвали, повідомлення тощо) по накладенню і зняттю заборон та арештів відчуження нерухомого та рухомого майна"
Додано:
19 березня 2011, 20:19
OlenaSEP
2.7. Реєстратор після реєстрації (вилучення) обтяження об'єкта нерухомого майна виготовляє два примірники витягу про реєстрацію в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, один з яких протягом двох робочих днів надсилає на адресу особи, яка подавала відповідну заяву, а другий залишає у своїй справі.мені здається логічним класти цей витяг до тієї справи, в якій знаходиться примірник договору.А в мене питання, чи надсилаєте Ви примірник витягу поштою рекомендованим(щоб мати доказ того, що відправлено) чи віддаєте на руки одразу?
Додано:
19 березня 2011, 20:27
Salk
роблю один витяг, так як заявник - нотаріус
Додано:
21 березня 2011, 00:31
Som4ik
Ми підкладаєм один витяг під договір, інший оригінал або копію з нього (з документами, які є підставою для накладення заборони, а саме договором) - в наряд 02-32.
Додано:
21 березня 2011, 11:49
Олюко
Salk, а с каких пор нотариус является заявником по накладенню заборони, это ж у вас нотариальное действие и заявником является Ипотекодержатель, делаете 3 витяга (по одному каждой из сторон и одну себе), ложу к ипотечному договору, а вот про регистрацию ипотеки ложу заявление в 01-09
Додано:
21 березня 2011, 15:47
Salk
Згідно ст. 73 Закону [qoute]Про нотаріат[qoute] при посвідченні договору про заставу нерухомого майна нотаріус зобов'язаний накласти заборону, навіть якщо немає заяви.Ще Положення про Єдиний реєстр заборон:[QUOTE] 2.1. Підставами для внесення до Реєстру заборон відомостей про накладення (зняття) заборони та арештів на об'єкти нерухомого майна є: 2.1.1. Накладення (зняття) державною нотаріальною конторою або приватним нотаріусом-Реєстратором заборони відчуження на об'єкти нерухомого майна. 2.1.2. Заява про реєстрацію (вилучення) обтяження об'єкта нерухомого майна (додатки 1-3), що подається: державною нотаріальною конторою та приватним нотаріусом, які не є Реєстраторами, - у зв'язку з накладенням (зняттям) ними заборони відчуження на об'єкти нерухомого майна посадовою особою виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради - у зв'язку з накладенням (зняттям) ними заборони відчуження на об'єкти нерухомого майна судами і слідчими органами - у зв'язку з накладенням ними арешту на об'єкти нерухомого майна (звільненням з-під арешту).[/QUOTE]Іпотекодержателя у цьому переліку немає.
Додано:
21 березня 2011, 15:56
Salk
Я тоже больше склоняюсь к тому, чтоб вытяг хранить с договором. Тогда зачем еще копии в наряд 02-32? Согласно правил делопроизводства в дела помещаются оригиналы документов.
Додано:
22 березня 2011, 12:04
Олюко
Salk, так це про те, якщо Вам, як Реєстратору подає заяву інший нотаріус, який не є реєстратором, тоді він подає Вам заяву, копію іпотечного договору, засвідчену ним (згідно з оригіналом), Ві робите Витяг, а заяву з копією договору кладете в наряд 01-09