Сторінка 1 з 2

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 13:49
Александр
Открываем обложку и п. 8.

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 13:51
Риба-Рак
1

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 13:52
СКІФ
В залежності від важливості правочину: для довіреностей без права розпорядження майном- приймаю. Відчуження майна - все повино бути в ажурі.

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 13:54
Александр
Грешен! Не всегда обращаю на это внимание. А по большому счету надо обращать на это внимание обязательно!

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 13:59
Passer
"Поступаю как Ялотт.е. подхожу к вопросу ""творчески и с пониманием"""

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 14:07
nots
Как вариант - устанавливаем личность по гражданскому и по загранпаспорту, т. е. по 2-ум документам одновременно (это для доверенностей и заяв), что касается договоров - отправляем вклеивать.

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 14:08
Irina В
Такий паспорт є недійсним (см. запис на останній сторінці). За недійсним паспортом нічого не вчиняю.

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 14:37
lenna
Я вообще ничего по таким паспортам не делаю, ну разве что копию заверяю

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 15:22
Летучая Мыша
"Не делаю ничего! Не дай Бог что не так, потом доказывай что ты не верблюд. Только из-за недействительного паспорта признают ""дію недійсною"", у нас у всех и так много оснований чтоб к нам предирались."

ПовідомленняДодано: 22 травня 2007, 19:29
myr
или ничего или закордонний,

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 00:36
V
Ша – внимание господа, что за вздор. Как это так, недействительный, на основании чего, богохульного рассуждения об обложке? Паспорт всегда остается паспортом и это мое твердое убеждение. Даже когда ЛИЦА уже нет, уничтожаемый паспорт считается паспортом.Так, згідно п.1 Постанови Верховної Ради України від 2 вересня 1993 року N 3423-XII1,- «паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України». Тобто, до 25 років це саме ця особа, а у 25 років стала наша особа іншою особою, миттєво стається таке собі перевтілення. Ні, а може хтось мені хоче сказати що через день після виповнення 25 років я миттєво втрачаю громадянство України – че-пу-ха! Тільки вклеїв – зразу став... .Дальше. Той самий п.1, продовження – «паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України». Жодного обмеження щодо фотографій.Ваше збентеження це Пункт 8, починається ч.1 так, - «Термін дії паспорта, виготовленого у вигляді паспортної книжечки, не обмежується». А потім ні з того ні з сього пряме заперечення ч. 2, - «До паспортної книжечки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові. Паспорт, в якому не вклеєно таких фотокарток при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним». І тепер міліцейська хохма – що важливіше № 1 або № 2? Так не обмежується або недійсний? Таке враження, поки міліціянти встигли написати частину другу, пишучи забули про що написали в частині першій. Краще було б не писати, не вміють вони гади думати, заплутали нотаріуса.Можна також посміятися із заборони п. 6 та п. 7 Положення вносити до паспорта записи і відмітки будь-ким іншим, окрім паспортної служби. Згадайте, податкові, сільради, банки, лікарні ...На мій погляд, невчасне вклеювання до паспорта фотографії є тільки адміністративним порушенням і зовсім не визначає недійсності документа особою, кому він наданий, в нашому випадку нотаріусом. Не наша це побратими парафія.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 12:53
Passer
Полностью поддерживаю V !!!!!!!!!!!!!!!!!!Мы конечно формалисты, но ведь не до бесконечности.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 13:00
L.T.Kiev
"Браво, V! Нас вже так ""нашугали"", що боїмося паспорта без зайвої фотокартки. В кожному конкретному випадку дію по-різному. Це моя відповідальність: встановила я особу чи ні. І тут ніяка фотокартка не допоможе."

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 13:33
Irina В
Безумовно, відповідальність нотаріуса. Навіщо записувати в реєстр недійсний документ, мало до нас чіпляються? Сам же клієнт за певних обставин зробить винуватим нотаріуса.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 14:02
V
І чому ж він не дійсний, Irina В?

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 14:08
Irina В
Див. Положення про паспорт гр. України, затвердж. Постановою ВР 02.09.1993 р.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 14:19
Irina В
Строк дії паспорта і його дійсність - не одне й те саме. Дійсність включає і правильність оформлення, відсутність, скажімо, підчисток, наявність підпису, печатки РУ ГУ, і фотографії, що відповідає віку, і строк. Якщо відсутня печатка МВС на паспорті, а я бачила такий паспорт, то строк його дії нотарусу ні до чого.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 17:22
V
Удивительно, потрясающе, пожалуйста, продолжайте. Мои Вам бурные аплодисменты, плавно переходящие в овацию, безумно восхищен сложением ума и ... .Действительность – объективная реальность во всей ее конкретности, то есть подлинная реальность срока и времени в отличие от видимости, фотографии. Вам не осознать истинных предметов, увы.

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 19:01
V
sonya, ничего не понял, а можно более существенно, без белиберды ... .

ПовідомленняДодано: 23 травня 2007, 21:36
V
Так и знал – вся голова в кустах... . Колегами считаю исключительно всех, кто имеет Мужество открыто, без псевдонимов (новичок) и Уменье отстаивать свое мнение разумно, не в зависимости какое оно. Купивших печать нотариуса, выскочек, подлиз начальства и случайностей в юриспруденции, которые не могут сказать два слова в оправдание – преследую всю жизнь, на Форуме не исключение, что стоит вам запомнить, sonya

ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 02:55
notaOV
"Согласна с Irina В.И хочу ещё один вопрос задать.Часто РАГС пишет в паспортах после регистрации брака и перемене фамилии - ""Паспорт подлежит замене"".Такой паспорт действителен?"

ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 04:26
sello
А як за таким паспортом встановлювати особу? Писати прізвище з свідоцтва про шлюб, а дані вказувати паспортні (попахує фальсифікацією документа з боку нотаріуса)? Писати прізвище за старими паспортними даними, в якому вже стоїть позначка і людина вже фактично змінила прізвище? - самому собі шукати пригод! Адже цілком вирогідно, що через певний час, паспорт всеж замінять і прийдуть продавати. При перевірці шлюбних відносин бачимо, що за договором к/п 05 травня 2003 покупець була ПУПЕНКО, а шлюб ПУПЕНКО з СИДОРЕНКО зареєстрований раніше - 10 квітня 2003 року і сьогодні наш продавець за паспортом СИДОРЕНКО. І який документ у такій ситуації може буди для нотаріуса і будь-кого безспірним доказом того що сьогоднішній наш продавець СИДОРЕНКО це дійсно власник майна, яке відчужується - ПУПЕНКО? А дійсний паспорт чи ні, це хай вирішує міліція і експерти.

ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 13:09
notaOV
"Полностью с Вами соласна, sello, и вопрос задала в контексте отклика V, Магістра,который утверждает, что если паспорт бессрочный, то он, паспорт, действительный!Нам же видно из свидетельства о браке, что была ПУПЕНКО.Получается, чтобы там не написал РАГС - Пупенко остаётся Пупенко, а не Сидоренко.И всё-таки, считаю Irina В - права!!!! Без фотографии паспорт недействительный, а вот почему такя норма записана в Положенни про паспорт гр. України, затвердж. Постановою ВР 02.09.1993 р., -""це хай вирішує міліція і експерти."""

ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 20:35
V
Olga, вот Вы согласны, а аргументов не приводите. Странно, чем Вы руководствуетесь… .Тоже, чудно, что Вам муяют глаза присвоенные мне титулы-цацикы. Был против сразу, при нововведении и сейчас прошу администратора, в порядке исключения, переадресовать его, магистра, Вам, уважаемая Olga. Больше обращаю внимание на другое.А с Пупкиным Ваши проблемы решаются простенько. Читая – подлежит обмену в течении месяца, паспортом можно пользоваться годами. Во всех нотдокументах следует писать по паспорту - Пупкин, однако указывать об изменение фамилии на Сидоренко, согласно свидетельства о браке, серия, номер, выдан когда и кем. И проблем не будет.Есть хорошая аксиома – все противоречия закона (о паспорте) судом используются в пользу гражданина. Это так, к слову. Однако, не устаю утверждать, что фотография, просроченная или не вклеенная вовремя, не прекращает, как и не восстанавливает действия паспорта. Надуманное, дополнительное обращение в милицию, для потайного выявления и установления разыскиваемых лиц. Отказывать в совершении сделки и выносить постановление об отказе по причине не вовремя вклеенной фотографии?