Форум

Інформаційний ресурс

Сертифікація за новими правилами

Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#1


Повідомлення NOT-777 » 01 серпня 2011, 12:27

Всім доброго дня! Хотів би запитати чи може хтось недавно сертифікувався або змінював приміщення- на що зараз більш всього звертають увагу? Які так сказати підводні камені на які треба звернути увагу!!
NOT-777
 

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Yelena » 01 серпня 2011, 13:10

Добрый день,

- кабинет нотариуса не меньше 10 кв.м.,
- охранная сигнализация, решетки, метал дверь или роллеты, сейф (желательно поставить где-то под столом или в другом месте, но чтобы исключалось приближение посетителей), архив - почитайте требования,
- табличка у входа, причем их должно быть две, из которых график приема посетителей на отдельной, меня дважды заставили переделывать,
- помощник в отдельном кабинете (!) (если будет. причем перед приемом на работу помощника необходимо повторно писать заявление на проведение сертификации и только после повторной сертификации можно официально оформлять прием на работу),
- пожарная сигнализация уже не требуется, но желательно в договоре с охранной компанией прописать что при реагировании датчиков (а они реагируют "на движение" при пожаре) пульт охраны информирует вас и пожарную часть.
- телефон, интернет.

Вот вроде бы и все основное..
Аватар користувача
Yelena
 
Повідомлення: 259
З нами з: 09 вересня 2010, 13:14
Дякував (ла): 943 раз.
Подякували: 260 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#3


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 14:29

Доброго дня всім! Недавно сертифікував місце, все згідно порядку, нічого більше.
Та от у мене є також питання, у мене (у моїй приватній власності) чотирьохкімнатна квартира, одна кімната виділена для кімнати очікування, одна саме під кабінет, а ще дві не задіяні, от при підготовці свого робочого місця я надіявся що так як у мене в кабінеті броньовані двері, грати, тобто відділений кабінет, то дві інші кімнати я можу здати в оренду, (при цьому кімната очикування загальна) але пи сертифікації я запитав чи можно це робити а мені сказали, :naughty: що сертифікація приміщення проводится в цілому приміщення. А я запитав я як же наприклад в приміщенні банку нотаріус ви ж не сертифікували все приміщення, і я не думаю що воно виділене. у відповід мовчання.
Думав подарувати квартиру дружині та що б вона мені здала в оренду одну кімнату, в управі сказали не можно. :naughty:
Що ви можете мені порадити. *SCRATCH*
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Nonna » 01 серпня 2011, 14:36

zagoruiko написав:Доброго дня всім! Недавно сертифікував місце, все згідно порядку, нічого більше.
Та от у мене є також питання, у мене (у моїй приватній власності) чотирьохкімнатна квартира, одна кімната виділена для кімнати очікування, одна саме під кабінет, а ще дві не задіяні, от при підготовці свого робочого місця я надіявся що так як у мене в кабінеті броньовані двері, грати, тобто відділений кабінет, то дві інші кімнати я можу здати в оренду, (при цьому кімната очикування загальна) але пи сертифікації я запитав чи можно це робити а мені сказали, :naughty: що сертифікація приміщення проводится в цілому приміщення. А я запитав я як же наприклад в приміщенні банку нотаріус ви ж не сертифікували все приміщення, і я не думаю що воно виділене. у відповід мовчання.
Думав подарувати квартиру дружині та що б вона мені здала в оренду одну кімнату, в управі сказали не можно. :naughty:
Що ви можете мені порадити. *SCRATCH*


сделать отдельные входы......

Вам все правильно сказали , как Вы собираетесь работать ещё с кем-то , а ст.8 *WALL* *WALL* , нам даже с помошником нельзя в одной комнате.....

а 4-х комнатная - это то , что доктор пописал.....там где ожидают , приемная - там где помошник,секретарь , третья-кабинет нотариуса , 4- архив.....

а нотариусы в помещении банка - это отдельная пестня..... \m/
Аватар користувача
Nonna
 
Повідомлення: 31176
З нами з: 15 грудня 2006, 15:58
Дякував (ла): 30690 раз.
Подякували: 52204 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#5


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 14:48

Ви мене не правильно зрозуміли, Працюю сам, без помічників і т. д. і т.п.,
Кабінет окремий, (броньовані двері ) а кімната очикування спільна. От наприклад ви заходите в кімнату очикування а з неї коридор з якого три кімнати розділені дверима, тобто дотримання ст. 8 1000%.
ну навіть якщо зробтити окремий вхід, до окремої кімнати то ж документ на приміщення в загалом. ????????? :think:
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Veдьмо4ка » 01 серпня 2011, 14:57

zagoruiko написав:Ви мене не правильно зрозуміли, Працюю сам, без помічників і т. д. і т.п.,
Кабінет окремий, (броньовані двері ) а кімната очикування спільна. От наприклад ви заходите в кімнату очикування а з неї коридор з якого три кімнати розділені дверима, тобто дотримання ст. 8 1000%.
ну навіть якщо зробтити окремий вхід, до окремої кімнати то ж документ на приміщення в загалом. ????????? :think:

здается Ві ниразу правила не читали *WALL*
Лучше быть любимой врединой, чем никому ненужным совершенством!
Зображення
Аватар користувача
Veдьмо4ка
 
Повідомлення: 3855
З нами з: 31 жовтня 2008, 18:13
Дякував (ла): 708 раз.
Подякували: 536 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Nonna » 01 серпня 2011, 15:19

Та от у мене є також питання, у мене (у моїй приватній власності) чотирьохкімнатна квартира, одна кімната виділена для кімнати очікування, одна саме під кабінет, а ще дві не задіяні,

а куда архив дели? *WALL* *WALL*


ещё раз говорю , более доступно - у Вас должен быть отдельный выход......если уж так хочется сдать в аренду , делайте перепланировку , отдельный выхо для себя любимого и их ....арендовзятелей..... *CRAZY*
Аватар користувача
Nonna
 
Повідомлення: 31176
З нами з: 15 грудня 2006, 15:58
Дякував (ла): 30690 раз.
Подякували: 52204 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#8


Повідомлення NOT-777 » 01 серпня 2011, 15:36

- табличка у входа, причем их должно быть две, из которых график приема посетителей на отдельной, меня дважды заставили переделывать - а у Вас зрозочку немає, як правильно зробити ці вивіски, щоб і мені не прийшлось їх перероблювати!!!
- з приводу сейфа - він має бути прикручений чи ні?????
- з приводу окремого виходу - якщо я орендую офіс у нежилому приміщенні з з вулиці вхід у маленький коридор (площею близько 6 кв.м.) з нього у загальний хол (площею 12 кв.м.) а от із нього є 3 виходи в різні кабінети - 2 із яких мої, третій поки, що пустує, в договорі оренди ми прописали, що в оренду здається 2 кімнати та частина холу (яка буде приймальнею) - чи виникнуть при цьому якісь питання??
якщо металева шафа для архіву буде стояти у моєму кабінеті - це буде порушення???
Вибачте якщо питання туповаті)) але просто хочеться щоб все пройшло без проблем!!! Всім дякую за відповіді!!
Востаннє редагувалось NOT-777 в 01 серпня 2011, 15:45, всього редагувалось 1 раз.
NOT-777
 

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#9


Повідомлення bukva I » 01 серпня 2011, 15:44

yelena щодо

пожарная сигнализация уже не требуется


трохи мабуть що не так, див. п. 10 .4 Положення:


10.4. В акті про сертифікацію робочого місця (контори)
зазначаються:

дата і місце складання акта;
прізвище відповідального(их) працівника(ів) Головного
управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній
Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах
Києві та Севастополі, який(які) проводив(ли) перевірку;
прізвище, ім'я приватного нотаріуса, нотаріальний округ, у
якому він зареєстрований (за наявності реєстрації);
місцезнаходження приміщення (поштовий індекс та адреса);
поверх та тип приміщення;
наявність окремого входу з вулиці у приміщення;
наявність інформаційної вивіски та графіка прийому громадян
при вході до приміщення;
номер(и) телефону(ів), що знаходяться у приміщенні;
реквізити документа, який підтверджує право власності або
право користування приміщенням;
кількість нотаріусів, які здійснюють нотаріальну діяльність у
цьому приміщенні;
наявність та кількість осіб, що працюють на умовах
цивільно-правових чи трудових договорів з нотаріусом
(нотаріусами), із зазначенням їх посад, освіти, стажу роботи у
нотаріуса та дати реєстрації цивільно-правового чи трудового
договору;
наявність осіб, діяльність яких не пов'язана із вчиненням
нотаріальних дій чи наданням додаткових послуг правового чи
технічного характеру;
наявність осіб, які проходять стажування;
умови зберігання архіву (архівів) нотаріуса (нотаріусів);
наявність вогнестійкого сейфа для зберігання печаток, штампів
та спеціальних бланків нотаріальних документів;
кількість кімнат та їх площа;
наявність приміщення для очікування прийому громадянами і
його площа;
наявність засобів захисту на вікнах;
обладнання входу у приміщення металевими дверима чи захисним
металевим ролетом;
наявність функціонуючих засобів охоронної, пожежної
сигналізації;

технічне обладнання нотаріальної контори (комп'ютер, принтер,
сканер, ксерокс, факс, наявність електронної пошти);
підключення до мережі Інтернет;
висновок щодо можливості використання приміщення для
розташування робочого місця (контори) приватного нотаріуса.
[/quote]
Аватар користувача
bukva I
 
Повідомлення: 1719
З нами з: 07 вересня 2010, 13:41
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 19 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#10


Повідомлення мулатка » 01 серпня 2011, 16:07

Сорри,
я не в теме....может проехала,
а что, пожарку уже можна не иметь???? :D
мулатка
 

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#11


Повідомлення igor » 01 серпня 2011, 16:07

NOT-777 написав:- табличка у входа, причем их должно быть две, из которых график приема посетителей на отдельной, меня дважды заставили переделывать - а у Вас зрозочку немає, як правильно зробити ці вивіски, щоб і мені не прийшлось їх перероблювати!!!
- з приводу сейфа - він має бути прикручений чи ні?????
- з приводу окремого виходу - якщо я орендую офіс у нежилому приміщенні з з вулиці вхід у маленький коридор (площею близько 6 кв.м.) з нього у загальний хол (площею 12 кв.м.) а от із нього є 3 виходи в різні кабінети - 2 із яких мої, третій поки, що пустує, в договорі оренди ми прописали, що в оренду здається 2 кімнати та частина холу (яка буде приймальнею) - чи виникнуть при цьому якісь питання??
якщо металева шафа для архіву буде стояти у моєму кабінеті - це буде порушення???
Вибачте якщо питання туповаті)) але просто хочеться щоб все пройшло без проблем!!! Всім дякую за відповіді!!

Читаєм уважно положення
9. Біля входу у приміщення повинна знаходитись інформаційна
вивіска, що ідентифікує робоче місце (контору) приватного
нотаріуса.
Вивіска має містити інформацію про державу Україну,
Міністерство юстиції України, найменування головного управління
юстиції, до сфери діяльності якого належить нотаріус, найменування
нотаріального округу, напис "НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА", якщо приватний
нотаріус має контору (працюють два та більше приватних
нотаріусів), або "НОТАРІУС", якщо нотаріус працює одноособово.
Біля входу у приміщення також розміщується інформація щодо
часу прийому громадян - час початку та закінчення робочого дня,
час обідньої перерви, вихідні дні.
igor
 
Повідомлення: 6231
З нами з: 01 вересня 2006, 12:00
Дякував (ла): 983 раз.
Подякували: 3089 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#12


Повідомлення NOT-777 » 01 серпня 2011, 16:13

на вивісці під словом НОТАРІУС зазначати прізвище ім"я по-батькові??? і чи має бути на вивісці герб???
NOT-777
 

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#13


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 17:12

архів приватного нотаріуса та документи нотаріального
діловодства мають зберігатися у металевій(их) шафі(ах) у робочому
кабінеті приватного нотаріуса
(в окремій кімнаті) або у відповідно
обладнаній для цього кімнаті.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#14


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 17:15

Veдьмо4ка написав:
zagoruiko написав:Ви мене не правильно зрозуміли, Працюю сам, без помічників і т. д. і т.п.,
Кабінет окремий, (броньовані двері ) а кімната очикування спільна. От наприклад ви заходите в кімнату очикування а з неї коридор з якого три кімнати розділені дверима, тобто дотримання ст. 8 1000%.
ну навіть якщо зробтити окремий вхід, до окремої кімнати то ж документ на приміщення в загалом. ????????? :think:

здается Ві ниразу правила не читали *WALL*



ТАК Давайте його разом почитаємо а то ви мабуть також давненько в нього заглядали.

я питав поради. Як вийти з положення, чи це можливо.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#15


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 17:20

NOT-777 написав:- табличка у входа, причем их должно быть две, из которых график приема посетителей на отдельной, меня дважды заставили переделывать - а у Вас зрозочку немає, як правильно зробити ці вивіски, щоб і мені не прийшлось їх перероблювати!!!
- з приводу сейфа - він має бути прикручений чи ні?????
- з приводу окремого виходу - якщо я орендую офіс у нежилому приміщенні з з вулиці вхід у маленький коридор (площею близько 6 кв.м.) з нього у загальний хол (площею 12 кв.м.) а от із нього є 3 виходи в різні кабінети - 2 із яких мої, третій поки, що пустує, в договорі оренди ми прописали, що в оренду здається 2 кімнати та частина холу (яка буде приймальнею) - чи виникнуть при цьому якісь питання??
якщо металева шафа для архіву буде стояти у моєму кабінеті - це буде порушення???
Вибачте якщо питання туповаті)) але просто хочеться щоб все пройшло без проблем!!! Всім дякую за відповіді!!



Зайдіть на сайт управління юстиції та у протоколах методичних рад пошукайте, здається в протоколі 3 у Кіровоградській області.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#16


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 17:22

nonna написав:Та от у мене є також питання, у мене (у моїй приватній власності) чотирьохкімнатна квартира, одна кімната виділена для кімнати очікування, одна саме під кабінет, а ще дві не задіяні,

а куда архив дели? *WALL* *WALL*


ещё раз говорю , более доступно - у Вас должен быть отдельный выход......если уж так хочется сдать в аренду , делайте перепланировку , отдельный выхо для себя любимого и их ....арендовзятелей..... *CRAZY*



При чем тут вход, Д О К У М Е Н Т один, на всю квартиру,

а по поводу архива читайте выше

А ЧЕ ВЫ ВСЕ ТАКИЕ АГРЕСИВНЫЕ????? ]:->
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#17


Повідомлення мулатка » 01 серпня 2011, 17:25

zagoruiko написав:
А ЧЕ ВЫ ВСЕ ТАКИЕ АГРЕСИВНЫЕ????? ]:->



Ага, мне тоже никто не ответил выше, че пожарку уже можна послать далЁЁЁко?

И то я не расстраиваюсь! :P
мулатка
 

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#18


Повідомлення Сана » 01 серпня 2011, 18:05

NOT-777 написав:на вивісці під словом НОТАРІУС зазначати прізвище ім"я по-батькові??? і чи має бути на вивісці герб???


Фамилия не нужна.

А наличие/отсутствие герба зависит от того, в какой области Вы регистрируетесь... :-D :-D :-D
В большинстве считают, что герб нужен, и под ним размещается слово "Україна"
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#19


Повідомлення vishenka » 01 серпня 2011, 21:38

Доброго всім вечора!
zagoruiko, у мене таке ж питання, як у Вас щодо приміщення. У мене три кімнати, дві б хотіла облаштувати під робоче місце, одну відокремити і здавати. Ви щось вирішили? Можливо, хтось зіткнувся з такою проблемою і вже щось вирішив. Усі ми читали Положення..., проте.
Ви пишете, що недавно сертифікували місце, як Ви вирішили питання з чотирьохкімнатною квартирою? Щодо пожарки: у Положенні - наявність функціонуючих засобів охоронної, пожежної сигналізації; Отже, пожежна сигналізація обов"язкова, якщо про це повинно зазначатися в акті про сертифікацію робочого місця. Поставтеся з розумінням до мого прохання, будь ласка, порадьте.
Щодо розміщення герба - Вивіска має містити інформацію про державу Україну,
Міністерство юстиції України, найменування головного управління
юстиції, до сфери діяльності якого належить нотаріус, найменування
нотаріального округу, напис "НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА", якщо приватний
нотаріус має контору (працюють два та більше приватних
нотаріусів), або "НОТАРІУС", якщо нотаріус працює одноособово.Мабуть, герб не обов"язковий на вивісці, але це краще уточнити у свого управління.
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#20


Повідомлення sello » 01 серпня 2011, 22:27

Эх,((((( определились бы - или нотариальной практикой заниматься или сдавать в аренду недвижимость. И вопросов бы не возникало(((
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14087
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27122 раз.
Подякували: 32988 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#21


Повідомлення sello » 01 серпня 2011, 22:32

Сана написав:
NOT-777 написав:на вивісці під словом НОТАРІУС зазначати прізвище ім"я по-батькові??? і чи має бути на вивісці герб???


Фамилия не нужна.

А наличие/отсутствие герба зависит от того, в какой области Вы регистрируетесь... :-D :-D :-D
В большинстве считают, что герб нужен, и под ним размещается слово "Україна"


Сана, сказали "А", говорите уж и "Б": герб - это дело местечковое, а вот фото нотариуса на вывеске - мера государственного масштаба.))))))) Кстати, в нашей области не возражают и против барельефа.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14087
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27122 раз.
Подякували: 32988 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#22


Повідомлення sello » 01 серпня 2011, 22:38

trew написав:я извиняюсь, что влезаю в чужую тему :-[
но очень срочно хочется узнать, нужна ли пожарная сигнализация, пожалуйста ответьте те у кого недавно были проверки или сертификация рабочего места.
сейчас заканчиваю ремонт, старую сигнализацию разломали, помещение немножко "порихтовали" потому на пожарку нужен новый проект, согласование, оборудование (там требования к приборам поменялись), а деньги уже :'( :'( :'( :'( :'( на исходе если не сказать больше, потому и думаю, а нужна ли она?????????? перечитал еще раз положение - про пожарку нет ни слова, точнее один раз упоминается, что в акте отражается ее наличие, но ее отсутствие не является препятствием .... или нет?????? как на это смотрят УЮ желательно Донецкое.


Полагаю, пожарка необходима. Как не читать, а п.10.4 гласит
наявність функціонуючих засобів охоронної, пожежної сигналізації;
. Обратил внимание на слово " функціонуючих".
На мой взгляд, одно из немногих рациональных требований. Уж чего-чего, а "бумаг" горючих у нас с избытком.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14087
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27122 раз.
Подякували: 32988 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#23


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 22:41

sello написав:Эх,((((( определились бы - или нотариальной практикой заниматься или сдавать в аренду недвижимость. И вопросов бы не возникало(((


а ви б посиділи цілий день зробивши одну копію, а в кращому випадку довіреність, а в кінці місяця заплатити комунальні за 4х кімнатну квартиру, от тоді б ОПРЕДЕЛИЛИСЬ. друге діло коли б робота була, кімнати можно і під архів і під очікування і для розрахунків , але в районах друга історія. *BRAVO*

ДАЙ БОГ що б у всіх була робота.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#24


Повідомлення zagoruiko » 01 серпня 2011, 22:47

vishenka написав:Доброго всім вечора!
zagoruiko, у мене таке ж питання, як у Вас щодо приміщення. У мене три кімнати, дві б хотіла облаштувати під робоче місце, одну відокремити і здавати. Ви щось вирішили? Можливо, хтось зіткнувся з такою проблемою і вже щось вирішив. Усі ми читали Положення..., проте.
Ви пишете, що недавно сертифікували місце, як Ви вирішили питання з чотирьохкімнатною квартирою? Щодо пожарки: у Положенні - наявність функціонуючих засобів охоронної, пожежної сигналізації; Отже, пожежна сигналізація обов"язкова, якщо про це повинно зазначатися в акті про сертифікацію робочого місця. Поставтеся з розумінням до мого прохання, будь ласка, порадьте.
Щодо розміщення герба - Вивіска має містити інформацію про державу Україну,
Міністерство юстиції України, найменування головного управління
юстиції, до сфери діяльності якого належить нотаріус, найменування
нотаріального округу, напис "НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА", якщо приватний
нотаріус має контору (працюють два та більше приватних
нотаріусів), або "НОТАРІУС", якщо нотаріус працює одноособово.Мабуть, герб не обов"язковий на вивісці, але це краще уточнити у свого управління.


http://kr-just.at.ua/PDF/PROTOKOL3_notariat.pdf

а щодо приміщення потрібно консультація в управлінні адже що б ми з вами не придумали дії краще узгодити з ними.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#25


Повідомлення Сана » 01 серпня 2011, 23:25

sello написав:
Сана написав:
NOT-777 написав:на вивісці під словом НОТАРІУС зазначати прізвище ім"я по-батькові??? і чи має бути на вивісці герб???


Фамилия не нужна.

А наличие/отсутствие герба зависит от того, в какой области Вы регистрируетесь... :-D :-D :-D
В большинстве считают, что герб нужен, и под ним размещается слово "Україна"


Сана, сказали "А", говорите уж и "Б": герб - это дело местечковое, а вот фото нотариуса на вывеске - мера государственного масштаба.))))))) Кстати, в нашей области не возражают и против барельефа.


Я думаю, в нашей - тоже... :-)))))
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#26


Повідомлення Сана » 01 серпня 2011, 23:40

vishenka написав:Доброго всім вечора!
zagoruiko, у мене таке ж питання, як у Вас щодо приміщення. У мене три кімнати, дві б хотіла облаштувати під робоче місце, одну відокремити і здавати.


Извините за то, что вмешиваюсь (я - не Загоруйко :-D ), но здесь главное - какой смысл Вы вкладываете в слово "відокремити".
Сделать отдельный выход?
Или что?
И кто Вам может помешать, если Вы вместо одного большого создадите фактически два маленьких помещения - с новыми правоустанавливающими и т.п.
Да еще и, на всякий случай, к примеру, подарите второе помещение супругу... :-D

А если без отдельного выхода, тогда возникает второй вопрос: кому Вы предполагаете сдавать комнату? Агентству недвижимости - мы не можем.
Малююююююсенькому :-D банку -нет.
ФОПу - тоже нет.
Управа сразу вспомнит, в лучшем случае, о восьмой статье, а в худшем - о коррупции.

(Помните то письмо, в котором у нас спрашивали, не располагаются ли вблизи от наших офисов банки, агенства недвижимости и т.п.? :-D )

...Кстати, если семья позволяет (или хотя бы не очень возражает :-D ), проще всего жить в этой комнате - я имею в виду - в своей конторе (если это жилой фонд - с ванной, кухней и т.п.), а свою квартиру как раз сдавать.

Прецеденты есть.
Не шучу.
Востаннє редагувалось Сана в 02 серпня 2011, 00:54, всього редагувалось 1 раз.
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#27


Повідомлення Сана » 02 серпня 2011, 00:01

zagoruiko написав:
sello написав:Эх,((((( определились бы - или нотариальной практикой заниматься или сдавать в аренду недвижимость. И вопросов бы не возникало(((


а ви б посиділи цілий день зробивши одну копію, а в кращому випадку довіреність, а в кінці місяця заплатити комунальні за 4х кімнатну квартиру, от тоді б ОПРЕДЕЛИЛИСЬ. друге діло коли б робота була, кімнати можно і під архів і під очікування і для розрахунків , але в районах друга історія. *BRAVO*

ДАЙ БОГ що б у всіх була робота.



Понимаете, Zagoruiko, вряд ли стоит в чем-то упрекать нашего любимого Sello: "А Ви б посиділи цілий день, зробивши одну копію..."?

Неужели Вы всерьез полагаете, что к Sеllo очередь стоит через весь город?

Просто дело в том, что когда мы, "старички", покупали свои конторы, мы не размахивались на 4 комнаты.
Поэтому для подавляющего большинства из нас (думаю, что и для Sello в том числе, хотя в гостях у него не была) эта проблема не является актуальной.

А вот та, условно говоря, "молодежь", которая пришла в нотариат в течение двух-четырех последних лет, рассчитывала на очень многое, была очень уверена в своих силах - и в том, что "предыдущие" нотариусы просто неправильно организовали свою работу.
Поэтому покупались большие конторы с комнатами "для переговоров", комнатами "для передачи денег" и т.п.
Мы о таком - десять-пятнадцать лет назад - и не слыхали.

(...Есть, конечно, и исключения.
Но исключения, как известно, только подтверждают правила. *YES* *YES* *YES*)

Поэтому мы все Вас, конечно, понимаем и Вам сочувствуем: обидно, когда не сбываются планы.

Но эта тенденция прогнозировалась абсолютно четко и определенно: при огромном количестве нотариусов и мизерном количестве нотариальных действий большой конторе не под силу хотя бы "прокормить себя".
Тут и маленькие-то еле-еле сводят концы с концами...
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#28


Повідомлення vishenka » 02 серпня 2011, 00:58

Щиро дякую,хто відгукнувся.
Сана, я дещо з Вами не погоджуся -
" А вот та, условно говоря, "молодежь", которая пришла в нотариат в течение двух-четырех последних лет, рассчитывала на очень многое, была очень уверена в своих силах - и в том, что "предыдущие" нотариусы просто неправильно организовали свою работу.
Поэтому покупались большие конторы с комнатами "для переговоров", комнатами "для передачи денег" и т.п.
Мы о таком - десять-пятнадцать лет назад - и не слыхали."
Не буду відповідати за інших, але це не так. Я б із задоволенням придбала навіть однокімнатну чи двохкімнатну квартиру, але в нас вона коштує набагато дорожче, ніж трьохкімнатна. Тому орієнтувалися на низьку ціну і дуууже вигідні умови. Проте, утримувати цю площу буде складновато, тому хотілося б якось виходити з положення, але щоб все було законно...
Щодо
"Извините за то, что вмешиваюсь (я - не Загоруйко :-D ), но здесь главное - какой смысл Вы вкладываете в слово "відокремити".
Сделать отдельный выход?
Или что?
И кто Вам может помешать, если Вы вместо одного большого создадите фактически два маленьких помещения - с новыми правоустанавливающими и т.п. ---
--- окремий вхід - так, до двох кімнат буде окремий з двору вхід, відокремити від іншої, замурувавши стіну, і вхід до іншої кімнати вже з під"їзду. Чи я щось вже перемудрувала? Скоріше всього потрібно переговорити із управлінням.
І...скажіть, будь ласка, нотаріус зобов"язаний переводити житлове приміщення в нежитлове? І чи є якийсь документ-підстава для розміщення робочого місця нотаріуса у квартирі. Розумію, що так. Але архітектура, для того щоб дати дозвіл на вибиття окремого входу з вулиці, вимагає, щоб квартира була переведена в нежитлове приміщення, або надати документ,який підтверджує право нотаріуса надавати послуги у житл.квартирі. У старому Положенні про вимоги...було зазначено:якщо приміщення приватного нотаріуса розміщене в житловій квартирі,ця квартира повинна мати окремий вхід з вулиці. В новому Положенні про це ні слова. Порадьте, будь ласка! *DONT_KNOW*
і ще: про який лист ідеться???? - (Помните то письмо, в котором у нас спрашивали, не располагаются ли вблизи от наших офисов банки, агенства недвижимости и т.п.?
Наперед ДЯКУЮ!
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#29


Повідомлення Сана » 02 серпня 2011, 02:25

Нет, Вишенка, нотариусы не обязаны переводить свои квартиры в нежилой фонд.

Очень многие из нас по-прежнему работают в тех квартирах, в которых сами и зарегистрированы (помните старое "прописаны"?)

Да, конечно, в связи с этим возникают разные проблемы с отдельным выходом.
Есть города, где архитектура относится к выходу из жилой квартиры весьма лояльно, - были бы деньги уплачены, - и чем больше денег, тем лучше. :-D Я, видимо, живу как раз в таком городе.
Есть и другие города, - где ради этого коллегам приходится регистрировать в своих квартирах инвалидов-колясочников (мотивируя этим необходимость удобного отдельного выхода). Говорят, это проще всего сделать, если есть балкон на первом этаже.
Ну, а где-то такие вопросы приходится решать в судебном порядке.

...Насчет того, нужен ли отдельный выход вообще.
Скажу честно: это - моя больная "мозоль" :-D , меня из-за этого четыре года назад закрывали, и я переезжала из конторы на втором этаже в контору на первом (с отдельным выходом). Хотя жильцы того дома, где была моя контора на втором этаже, вовсю писали письма "в защиту меня" :-D . Серьезно: им было удобно мое наличие в подъезде (я делала ремонт в подъезде, проводила домофоны и лампочки и т.п.) Да и без меня офисов в этом подъезде хватало, но только ремонт, кроме меня, никто делать не хотел... :-D Но я все это в деталях расписывать не буду, - я обо всем этом уже рассказывала на старом Форуме.
Поэтому я всегда предельно внимательно изучаю новые требования к помещениям на предмет отдельного выхода.
И сейчас я не вижу такого требования!
Явно не вижу!
Вместе с тем, твердо знаю, что, к примеру, управы ни нашей, ни соседней областей не сертифицируют помещения на втором этаже без отдельного выхода.
Впрочем, не сертифицируют без отдельного выхода - и на первом этаже.
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Сертифікація за новими правилами

Номер повідомлення:#30


Повідомлення Сана » 02 серпня 2011, 02:30

Насчет цен на однокомнатные и трех- и четырехкомнатные квартиры, - наверное, в наших с Вами городах эта ситуация обстоит по-разному! :-D

А насчет письма о банках и агентствах недвижимости... :-D Я поняла, оно, наверное, было еще "до Вас в нотариате". :-D Обещаю, если забреду в архив Форума, скину Вам адрес этого письма. Но у меня сейчас неважнецкий интернет, так что - в другой раз, при возможности.
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів