Сторінка 1 з 1
спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
17 жовтня 2013, 15:48
kurankovanotar
Підкажіть чи були у Вас випадки оформлення спадщина за відсутності свідоцтва про право власності на житло (втрачене свідоцтво, приватизація була на спадкодавця та на спадкоємця). У відділі приватизації сказали щою нотаріус підготував запит на видачу дубліату свідоцтва, а як далі хто реєструє право власності та чи можемо ми на підставі такого дублікату видати свідоцтво про право на спадщину
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
17 жовтня 2013, 16:15
ВІК
Готовлю выдачу по дубликату. Советовалась со многими и практически у всех было мнение, что выдаем по дубликату БЕЗ ПОВТОРНОЙ РЕГИСТРАЦИИ ПРАВА, которую на умершего провести НЕВОЗМОЖНО, а если отправлять в суд - то должно быть "железобетонное" постановление об отказе. Поэтому истребовала в БТИ справку о регистрации права на спадкодавця.
В свидетельстве, думаю, что напишу примерно так -
Вказана частка квартири належала в 1/4 частці спадкодавцеві Іванову----------, та в 1/8 частці Петрову---------, який помер 23.03.2007 року, спадкоємцем якого був його батько, Петров------, який спадщину прийняв, але не оформив своїх спадкових прав, на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого Управлінням міського майна ЕНСЬКОЇ міської ради 08 грудня 1997 року за №4207, зареєстрованого в ЕНСЬКОМУ бюро технічної інвентаризації 22 грудня 1997 року за № 30818, дублікат якого виданий Управлінням --------міської ради від 01.02.2013 року, що підтверджує дійсність виникнення прав спадкодавців на вказану частку квартири, що було зареєстровано до проведення державної реєстрації прав у порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
30 жовтня 2013, 14:30
ТТК.
kurankovanotar спрашивает."..........а як далі хто реєструє право власності та чи можемо ми на підставі такого дублікату видати свідоцтво про право на спадщину?"
У померлого вже зареєстровано право власності на майно по свідоцтву яке видано йому відділом приватизації.Вам необхідно направити запит на видачу дублікату до Фонду майна та запит в БТІ для підтвердження,що на померлого спадкодавця було зареєстровано право власності.Успіху вам.
- Попригун.gif (26.34 KIB) Переглянуто 9395 разів
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
18 листопада 2013, 14:05
Божена
Коллеги хочу обратить Ваше внимание на письмо РС Щодо видачі дублікатів втрачених або зіпсованих документів согласно которого видача дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно здійснюється без використання відповідного спеціального бланка, у зв'язку з втратою чинності наказу Міністерства юстиції від 07 лютого 2002 року №7/5 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно», зареєстрований в Міністерстві юстиції 18 лютого 2002 року за № 157/6445.
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
25 листопада 2013, 15:04
serious
Была на семинаре нотариусов 15.11.2013 г. - ОДНОЗНАЧНО отказываем в выдаче свидетельства о праве на наследство и отправляем в суд!
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
28 листопада 2013, 10:48
katya
serious написав:Была на семинаре нотариусов 15.11.2013 г. - ОДНОЗНАЧНО отказываем в выдаче свидетельства о праве на наследство и отправляем в суд!
а какое основание для отказа вы напишете в постановлении если право было ранее зарегистрировано?
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
28 лютого 2014, 16:00
TESS
И всё - таки? Поделитесь практикой-что же делать???
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
04 березня 2014, 16:06
Букет роз
Із запровадженням з 01січня 2013 року в Україні системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводиться, зокрема, органами державної реєстрації прав – структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції України (стаття 6 Закону).
При оформленні спадкових прав непоодинокими є випадки втрати правовстановлюючого документа, на підставі якого нерухоме майно належало спадкодавцю. Так, до 01 січня 2013 року існував чіткий механізм, діючи за яким, спадкоємець мав можливість відновити документ: спадкоємець за запитом нотаріуса мав право отримати дублікат правовстановлюючого документа та подати його до БТІ для відновлення відомостей, які свідчили б про проведення державної реєстрації такого майна та, в результаті, отримати правовстановлюючий документ, який засвідчував право власності, на ім’я померлого.
Частина 7 статті 16 Закону передбачає, що державна реєстрація прав проводиться на підставі заяви власника, іншого правонабувача, сторони правочину, за яким виникло право, уповноваженої ними особи або державного кадастрового реєстратора у випадках, передбачених цим Законом.
Частиною 3 статті 1223 Цивільного кодексу України закріплено, що право на спадкування виникає у день відкриття спадщини, а відповідно до частини 5 статті 1268 Цивільного кодексу України незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.
Вот такие туманные 2 абцаза из Узагальнення нотаріальної практики з питань видачі приватними та державними нотаріусами Київського міського нотаріального округу дублікатів документів, выложенные 11.11.13г.
Можно увидеть тут туманное, что спадкоємець є іншим правонабувачем і може подати заяву на держ.реєстрацію у РС. Але не відомо чи прийме таку заяву РС.
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
05 березня 2014, 14:38
Nonna
serious написав:Была на семинаре нотариусов 15.11.2013 г. - ОДНОЗНАЧНО отказываем в выдаче свидетельства о праве на наследство и отправляем в суд!
и что суд должен решить , какое решение вынести
мы не регистрируем (не открываем роздил) на умершего , а выдаем Свидоцтво и сразу открываем на наследника
потому берете в БТИ справочку о том , что власнык не менялся и всё
Re: спадщина по дублікату свідоцтва
Додано:
05 березня 2014, 15:51
notartata
подобная тема поднималась ранее
http://www.yurradnik.com.ua/forumbb/vie ... 86&t=33100может поможет найти ответ на Ваш вопрос.