Сторінка 1 з 2

ПовідомленняДодано: 15 липня 2005, 14:51
raton
Як нотаріуси відносятся до можливості засвідчення справжності підпису на показаннях (свідків, потерпілих або інших учасниках процесу), які адресовані суду?

ПовідомленняДодано: 20 липня 2005, 17:35
raton
"Дякую за вичерпну відповідь. Гадаю вона станить у нагоді багатьом нотаріусам. Так як на сьогодні правохоронні органи шукають можливість надання до суду показань, справжність підпису на яких засвідчена нотаріусом (Приклад: податкова міліція по справах"" фіктивних підприємців"" - мотивація - ""чтобы не таскать бомжей по судам""). Тому аргументоваан відмова на сьогодні збереже ""добрі ""відносини між нотаріусом та податковою."

ПовідомленняДодано: 28 липня 2005, 03:19
ХХХ
Согласен с V. Только наши судьи все-равно считают по-своему и сами направляют к нотариусам. Сил уже нет.

ПовідомленняДодано: 17 квітня 2006, 16:16
pipa
"інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України п.5.3.3. Страхові внески платниками, визначеними підпунктом2.1.5 (нотар,адвок,...) пункту 2.1 цієї Інструкції, сплачуються ними до 1 квітнянаступного року за звітним на підставі даних річної податковоїдекларації. Розмір місячного страхового внеску повинен бути неменше мінімального розміру страхового внеску за кожний місяць,розрахованого шляхом множення розміру мінімальної заробітної платиза відповідний місяць, у якому платник мав загальний місячнийоподатковуваний дохід на 32 відсотка"""

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 15:57
MiKa
Чи можливо засвідчити справжність підпису на схемі розділу земельної ділянки (викопіровка)?

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:00
S-phone.
Где 7 [U][B]відповідей?[/B][/U]

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:04
GiV
Что-то форум в последнее время глючит...

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:06
Vatson
и с датой заведения и с именем завдшего... у меня так уже 2 дня фигню показывает...

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:19
Маленьке стерво
[QUOTE]Чи можливо засвідчити справжність підпису на схемі розділу земельної ділянки (викопіровка)?[/QUOTE]цікаве питання. вважаю, що не можна, оскільки дану схему про розподіл зд можна вважати [qoute]угодою[qoute]. а далі п. 260 Існтрукції

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:24
MiKa
До мене звернулись люди з цим питанням, у разі відмови просять постанову, а я не знаю на що можна зіслатися, оскільки схема земельної ділянки не є угодою, це лише схема і вона не підтверджує а ні право власності. Як бути?

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:27
Vatson
а чьи подписи будете свидетельствовать?должностніх лиц земельщиков и т.п.? потяните время, если там есть посадовіе особі. то требуйте документі, подтверждающтие их статус и т.п. ,вряд ли они Вам их предоставят, а на єто Ві имеете право взять месяц на отложения совершения н/д для затребования необходиміх Вам документов, если не предоставят, уже потом отказать в совершении (еще 3 рабочих дня), и не забівайте-деньги, деньги вперед за совершение нотдейсвия и изучение (правовая оценка) документов. иначе опять же-совершить н/д нет возможности.

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:28
Маленьке стерво
[QUOTE]До мене звернулись люди з цим питанням, у разі відмови просять постанову, а я не знаю на що можна зіслатися, оскільки схема земельної ділянки не є угодою, це лише схема і вона не підтверджує а ні право власності. Як бути? [/QUOTE]але ж вони домовились про те, які будуть саме межі правочин (угода) - дія особи спрямована на виникнення, зміну, припинення цивільних прав і обов[qoute]язків. Особисто я ввааю визначення меж це дії спрямовані на виникнення, зміну, припинення цивільних прав та обов[qoute]язків. Але це суто теоретичні міркування.

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:29
MiKa
Там подписи только физ. лиц просят? и в понедельник ждут ответа. Спасибо.

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:30
Маленьке стерво
[QUOTE] Там подписи только физ. лиц просят? [/QUOTE]фіз осіб, які розподіляють ділянку.

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:35
MiKa
Да на схеме раздела земли. Они хотят сделать договор о разделе земли, мне для єтого нужна тех.документация, а земельщики просят на схеме зхаверить подписи. Как быть?

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 16:37
Маленьке стерво
Питання ще таке, чи є ця схема документом (п. 260) чи стане ним лише після того, як на ній з[qoute]явиться печатка відповідного органу.?

ПовідомленняДодано: 05 червня 2010, 20:15
MiKa
Спасибо большое!

ПовідомленняДодано: 06 червня 2010, 02:41
Маленьке стерво
[B]trew[/B]дякую за інформацію. змістовно та повно!

ПовідомленняДодано: 06 червня 2010, 03:35
Dali
Хотілось би побачити такий договір. Це із серії [qoute]ділимо шкуру не вбитого ведмедя[qoute].Предмет договору? Правовстановлюючий документ?На мою думку - ніякої угоди там не має. Стаття 88 ЗК відноситься до землі, яка є в приватній власності. А заява потрібна якраз для приватизації землі. В принципі, там не має обов'язкового нотаріального посвідчення. Земельщики перестраховуються, щоб хтось лівий не підписав, або не сказав, що не підписував. А в заяві і пишу, що ми, Іванов і Петров, не заперечуємо проти розподілу земельної ділянки за адресою..., згідно плану розподілу, що додається. План пришиваю до заяви.Підписи посвідчуються співвласників будинку. Землевпорядна організація на плані ставить печатку.

ПовідомленняДодано: 06 червня 2010, 13:25
OLNIK
На сообщ.16[QUOTE]Земельщики перестраховуються, щоб хтось лівий не підписав, або не сказав, що не підписував.[/QUOTE]от никого левого они себя не подстраховывают, они просто хотят чтобы была печать нотариуса (им спать так спокойнее), свернуть будет на кого, ежели чего)))Это не тот документ, на котором нотариус может подпись свидетельствовать.При чем здесь нотариус, при подписании технической документации изготовленной не гражданами (подписантами-соседями), а специалистами, которые знают в этом толк.Всякие четрежи, проекты самолетов, ракет и пр. , могут быть подписаны кем угодно (хоть пооектировщиками, хоть [qoute]туполевыми-циолковскими[qoute]), но нотариус не должен там участвовать- это не есть документ имеющий юридическое значение, это всего лишь техническая (не юридическая) составляющая документа, который может быть будет существовать.

ПовідомленняДодано: 07 червня 2010, 02:58
Dali
А вони план і не підписують. Вони підписують заяву, що згідні, щоб земельну ділянку, якою вони користуються розподілили так, як накреслено в плані, який пришивається до заяви.

ПовідомленняДодано: 07 червня 2010, 11:46
ТТК.
Я також такої думки як повідомляє № 17. та якщо це дійсно прийшли сосіди фізичні особи то написати від них заяву як повідомляє № 18.

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 14:40
lesha82
Меня сегодня хотел побить [qoute]не состоявшийся клиент[qoute], т.к. я отказался заверять подпись свидетелю под распиской (под показаниями) или дать его свидетелю [qoute]по ДТП[qoute] нотариальный бланк, чтоб они сами написали показания. Всем хорошего настроения

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 14:44
Куница
lesha82,зря отказались заверить подлинность подписи на таком заявлении. Я заверяю с разъяснениями процедуры по ГПК, КПК допроса свидетеля. Отказать в заверении подлинности подписи на таком заявлении незаконно.

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 14:50
Ынотио
Відомості, викладені в заяві, нотаріусом не перевірялись

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 14:56
Vatson
[QUOTE]Я заверяю с разъяснениями процедуры по ГПК, КПК допроса свидетеля. Отказать в заверении подлинности подписи на таком заявлении незаконно.[/QUOTE]кто сказал, что незаконно отказать?и зачем разъясняете в таком случае процедуры ГПК и КПК, если нотариус свидетельствует только подлинность подписи?:)

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 15:03
lesha82
Читаем внимательно это не заявление, а показания и обьяснение.С каких пор мы проводим допрос.

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 15:05
Куница
[QUOTE]кто сказал, что незаконно отказать?[/QUOTE]ЗУ [qoute]О нотариате[qoute] сказал, что нотариус свидетельствует подлинность подписи на документах, содержание которых закону не противоречит.Любое лицо может подать подать такое заявление, содержащее любые сведения, на основании чего, суд может принять либо не принять решение по ходатайству стороны либо ее представителя в судебном процессе, ознакомившись с характером такого заявления, и о том, какие сведения лицо может предоставить суду, в связи с чем принять решение о целесообразности допроса и вызова (либо отклонить ходатайство о допросе (вызове) такого лица, которое может быть иногородним в судебное заседание.