Форум

Інформаційний ресурс

Діти війни

Номер повідомлення:#31


Повідомлення colo » 24 грудня 2010, 15:21

Deus, Anton7995 в 2009 году мои родители подавали заявление в суд .Апелляционный суд признал за ними право . Сейчас опять хотят подать заявления за 2010 год, а им сказали про сроки давности (6 месяцев) Могут они воспользоваться Вашими советами про исковую давность ( ведь они знали, что им недоплачивают)? Я плохо понимаю украинский язык, тем более профессиональный юридический
colo
 

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Т.Миколаївна » 27 січня 2011, 01:14

Доброго усім здоров'я. Шановні у мене таке питання. Моя мати [qoute]дитина війни[qoute]. Хоче подавати адміністративний позов. Але усе прийдеться робити мені. Є зразок позовної заяви в якій відшкодування тільки з січня 2006 року по січень 2009 року.А відшкодування що з лютого 2009 року по грудень 2010 року можна включати в заяву. Я запуталась. Допоможіть!
Т.Миколаївна
 

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Bussinka » 05 лютого 2011, 23:28

Підскажіть будь ласка, в який термін суддя повинен розглянути позов від [qoute]дитини війни[qoute]про надбавку у розмірі 30-ти відсотків до мінімальної пенсії?? Моя бабуся має статус [qoute]дитина війни[qoute], але ПФУ їй ніколи не виплачувало надбавку до пенсії, скажіть, будь ласка чи є шанси виграти суд і якщо [qoute]так[qoute], то за скільки років вона отримає доплату?
Bussinka
 

Номер повідомлення:#34


Повідомлення Куница » 07 лютого 2011, 14:32

Bussinka,дак прочитав эту тему, очевидно же, что в ней можно найти ответы на все Ваши вопросы. Конечно подавайте иск в суд, конечно выиграете, и конечно же не в 30 дней.
Куница
 

Номер повідомлення:#35


Повідомлення Світовид » 11 лютого 2011, 00:21

Надіюсь, що всім, хто має намір допомогти [qoute]дітям війни[qoute] уважно прочитає адміністративний позов та подасть його до суду.В кожному конкретному випадку потрібно звертати увагу на відповідь з Пенсійного фонду та описувати дії Відповідача.Успіху в добрій роботі.
Світовид
 

Номер повідомлення:#36


Повідомлення _R_o_m_a_ » 15 лютого 2011, 17:21

- Несмотря на положения КУ, ЗУ [qoute]Про пенсионное...[qoute] большинтсво судов в Украине сейчас применяют исковую давность сроком 6 месяце, оставляя без рассмотрения требования, выходящие за предел строка. Но, тем людям, которые обращались в порядке ЦП
_R_o_m_a_
 

Номер повідомлення:#37


Повідомлення саламандра » 16 лютого 2011, 19:36

Добрый день! Только сегодня папа получил удостоверение [qoute]дети войны[qoute]. Какой период указывать в исковом заявлении?
саламандра
 

Номер повідомлення:#38


Повідомлення drovolom » 25 лютого 2011, 23:01

Человека паука победит человек Тапочек!!!!!!! А краще пишіть до негайного виконанання відповідно ч. 2 ст. 256 КАСУ та просіть суд надати Відповідачем йому звіт про виконання РІШЕННЯ!!!!А щодо періода пишіть з 2006 та по момент винесення рішення, а також просіть проводити перерахунок з моменту прийняття рішення та до зміни або відміни закону!!!!!!![qoute]Як приємно називати себе паном та принижувати І вана, коли забуваєш, що ти теж був І ваном[qoute] Поважейте одне одного!!!!!))))))))))))))))
drovolom
 

Номер повідомлення:#39


Повідомлення bocman » 15 квітня 2011, 17:32

Вітаю Вас, шановні. А чи звертався хтось із [qoute]дітей війни[qoute] за захистом своїх інтересів до Європейського суду з прав людини? У кого-небудь є така інформація? А якщо звертався, то чим це закінчилося?
bocman
 

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#40


Повідомлення Сонечко » 11 липня 2011, 12:50

Підскажіть, будь ласка. Я подоло адміністративний позов до УПФ про виплату добавки до пенсії бабусі - дитині війни, на період з 2007 року до сьогоднішнього дня. Мені прийшло рішення: позов задовільнити частково. З листопада 2010 року до сьогодення. Чому це так? Хоча раніше до суду ніхто не звертався з цим клопотанням. Що робити в цьому випадку? дякую.
Сонечко
 

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#41


Повідомлення Rissaline » 11 липня 2011, 14:38

Сонечко написав:Підскажіть, будь ласка. Я подоло адміністративний позов до УПФ про виплату добавки до пенсії бабусі - дитині війни, на період з 2007 року до сьогоднішнього дня. Мені прийшло рішення: позов задовільнити частково. З листопада 2010 року до сьогодення. Чому це так? Хоча раніше до суду ніхто не звертався з цим клопотанням. Що робити в цьому випадку? дякую.


Раніше позови про стягнення соціальної надбавки дітям війни розглядалися у порядку цивільного судочинства. Загальний строк позовної давності за правилами цивільного судочинства складає 3 роки, тому можна було стягнути надбавку за 3 роки до моменту подачі позову. З жовтня 2010 року справи про стягнення з органів ПФУ доплати дітям війни розглядаються в порядку адміністративного судочинства. Строк позовної давності - 6 місяців, тому Ваш позов задовільнили частково, стягнувши з відповідача - управління ПФУ доплату бабусі, як дитині війни лише за період 6 місяців, що передували зверненню до суду.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#42


Повідомлення Сонечко » 11 липня 2011, 20:37

Дякую за відповідь. Але як же тепер стягнути з УПФ залишки виплати? Знову подавати до суду?
Сонечко
 

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#43


Повідомлення Rissaline » 11 липня 2011, 22:13

Сонечко написав:Дякую за відповідь. Але як же тепер стягнути з УПФ залишки виплати? Знову подавати до суду?


За період до листопада 2010 року навряд чи що вийде, бо пропущені строки позовної давності. Суд у цій частині відмовив Вам у своїй Постанові. Якщо були поважні причини пропуску строку, наприклад довготривала хвороба бабусі, внаслідок якої вона не змогла своєчасно звернутися до суду, то можна спробувати оскаржити Постанову. Тепер треба буде подавати позов що шість місяців.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#44


Повідомлення Сонечко » 12 липня 2011, 14:06

Дякую Rissaline. Ми не подавали позов бо думали що це буде нереально, але спробували і вийшло. А же я знаю наступний випадок: інша моя бабуся також подавала позов за себе і за дідуся в грудні 2010 року і їй прийшло таке рішення: задовільнити позов повністю і виплатати доплату за 2008 рік, 2009 рік, 2010 рік. Але вона отримала виплату за 2007 рік. Як тоді бути? Що робити? Повернусь до першої ситуації. І якщо рішення прийшло 15 червня 2011 року, то вже можна подавати знову позов, щоб виплатили за ноступні півроку? А хіба УПФ не повиннен тепер нараховувати кожного місяця до пенсії 49,8 гривень?
Сонечко
 

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#45


Повідомлення Rissaline » 12 липня 2011, 22:23

Скажу чесно, що Ваша бабуся ще довго чекатиме на гарантовану законом і стягнену за рішенням суду з ПФУ доплату. У ПФУ, як мені "шепнули на вушко" знайомі працівники суду, є чітка установка затягнути процес, щоби відстрочити виплату коштів, бо їх у бюджеті катма. Тож чекайте на апеляційну скаргу, а потім касаційну. Процес затягнеться мінімум на півроку.

І якщо рішення прийшло 15 червня 2011 року, то вже можна подавати знову позов, щоб виплатили за наступні півроку? А хіба УПФ не повиннен тепер нараховувати кожного місяця до пенсії 49,8 гривень?

Ні, наперед подавати не можна. Подивіться, по яку дату стягнено соціальну надбавку. Через шість місяців знову подасте позов. За законом ПФУ зобов'язаний щомісяця нараховувати Вашій бабусі усі 30% надбавки, однак нараховується і їй виплачується тільки 10% - оті 49,80 гривень, про які Ви пишете. Решту 20% Ви змушені стягувати в судовому порядку.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#46


Повідомлення lebed » 14 липня 2011, 15:56

Ще цікаве питання, як отримати судове рішення по дітям війни, яке було прийнято місцевим судом в минулому році за ЦПК, і вже майже рік лежить в апеляції, їх там ще кілька десятків тисяч.
Те, що держава в особі суду, затягує процес, щоб дочекатись смерті позивача, зрозуміло, але як можна вплинути на це.
lebed
 
Повідомлення: 3
З нами з: 14 липня 2011, 15:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Діти війни

Номер повідомлення:#47


Повідомлення Rissaline » 15 липня 2011, 09:21

Ситауція, звичайно, жахлива. Вплинути можна хіба що скаржачись у вищу інстанцію на недотримання строків розгляду апеляційної скарги. Але хто скаржитиметься, Пенсійний фонд? :-D Навряд чи, бо його це цілком влаштовує.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Поперед.

Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron