Форум

Інформаційний ресурс

Самочинне будівництво на приватизованій ділянці

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Partizan » 10 липня 2009, 01:36

Доброго дня! Прошу проконсультувати мене по такому питанню:Я на своїй приватизованій ділянці побудував господарську споруду.Один кут моєї будови знаходиться на землі, яка є власністю міської ради( це прилизно 20 кв.м).Всі довідки з усіх інстанцій позитивні( пожежники, санстанція,археологія,і навіть розписки двох сусідів).Міський голова виніс рішення про знесення моєї споруди.Я подавав заяву про викуп цих 20 кв.м землі, але мені було відмовлено.Міський голова подав мене на суд і зобов'язав мене знести мою споруду.Моя земельна ділянка і тих 20 кв м, які належать міській раді вони знаходяться посуті в моєму користуванні.Я виготовив технічний паспорт, топографічну карту,все що мені сказали в міській раді.Оплатив штрафи які на мене накладали.Я оскаржував рішення в суді та все залишилося як було.І тепер мені треба знести забудову.На якій підставі міський голова відмовляє мені у викупі 20 кв.м,по яких я хожу скільки тут живу?І чому його цікавить лише демонтаж моєї будови?? Чому я не можу викупити цю землю якщо мою заяву на викуп підписали і в земельному відділі,і обласна адміністрація культури і туризму,управління охорони навколишнього середовища,і районна санстанція???Моя приватизована ділянка знаходиться у приватному секторі та віддалена від усіх громадських будівель.Я ознайомився з багатьма докуиентами в інтернеті на дану тему і знаю що така справа вирішується елементарно.Тоді чому не може вирішитися таке мале питаннячко? Що мені робити далі?
Partizan
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Tash » 10 липня 2009, 13:40

Спочатку треба Вам укласти договір про оренду захопленої вами ділянки, а потім вже подавати документи на викуп.
Tash
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Partizan » 13 липня 2009, 00:46

Яким чином можна узаконити самочинне будівництво на своїй приватизованій ділянці якщо є порушення:1) від сусідньої межі 0,70 м2)один кут будівлі знаходиться на землі міської радиНа викуп я маю всі документи.І на всі 3 моїх заяви маю відмову від мера.Сусідка скаржиться ,що я мало відступив від межі , при цьому користується всією землею яка надається в оренду нам обом.У мене нема в оренді землі а вона користується своєю частиною і моєю.Акти приватизації уже давно виготовлені,поставлені огорожі.Чи можу я повернути свою частину, ту яка належить мені в оренду?? Тоді у мене не було б порушення,бо я зміг би перенести огорожу і тоді відстань від сусідньої ділянки була б більше 2 м. Куди мені звернутися і що потрібно додати до заяви?? Чи платна ця процедура?? Чи можуть мені відмовити і на якій підставі??
Partizan
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Partizan » 24 липня 2009, 00:36

Будь-ласочка дайте пораду бо пропадаю я
Partizan
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення yulia1974 » 24 серпня 2009, 04:13

Здравствуйте! Хотела бы узнать, каким образом можно начать строительство садового дома, если один из соседей не дает разрешения на строительство ничем не аргументируя свой отказ?
yulia1974
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Partizan » 06 січня 2010, 01:46

Скажіть будь-ласка,чи міська рада може відмовити в узаконенні будівлі після скасування рішення суду про демонтаж самочинного будівництва?
Partizan
 

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Don Pedro » 13 січня 2010, 21:39

PartizanПопробуйте задати своє питання тут:http://forum.liga.net/AllDs.asp
Счастье-это когда прошлое не печалит, настоящее не напрягает, а будущее не бесит!
Зображення
Аватар користувача
Don Pedro
 
Повідомлення: 922
З нами з: 26 березня 2006, 13:54
Дякував (ла): 1842 раз.
Подякували: 885 раз.

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Partizan » 25 серпня 2010, 00:05

У мене ще таке питання до Вас-- є право власності на житло.В технічний паспорт вписана господарська споруда.Є інвентаризаційна оцінка житла і окремо господарської споруди ( це документ з БТІ) ,на ньому синя печатка.Державний виконавець сказав, що це не документ,і розвалив господарську споруду.Оскільки колись вона була самочинною і було рішення суду демонтувати.З того часу минуло 2 роки.Чи мав право виконавець демонтувати уже легалізовану споруду??
Partizan
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів