Форум

Інформаційний ресурс

Третье лицо, не заявляющее самостоятельных требований: кто оно? как его привлечь на свою сторону?

Номер повідомлення:#31


Повідомлення Практик. » 13 квітня 2010, 20:33

Будь-ласочка , порадьте. Винесено рішення суду три місяці назад про те що приватизована відповідачем земля та подарована відповідачу земля є спільним майном , придбаним в шлюбі відповідачем та позивачем. Я третя особа по справі, яка не заявляла власних інтресів ( я - нотаріус , який в подальшому оформив дарування відповідачем цих земель , як особисте майно). Справа розглянута без моєї участі та участі відповідача так як ми навідь не були повідомлені про час розгляду справи ( ???!!!!!). Я написав мотивоване пояснення до суду , чому чця земля не є майном подружжя ( яке суддя навідь не доєднав до справи) . [U][B]Суд не взяв до уваги, що земля приватизована відповідачем та подарована відповід[/B][/U]ачу . Питання : як я, як третя особа , що не заявляюча особистих інтересів по справі , можу оскаржити рішення суду , чи куди звернутися , щоб заставити суддю глянути незаангажовано в ЦКУ та СКУ і вивчити , що є особистою власністю, яка не є майном подружжя.
Практик.
 
Повідомлення: 667
З нами з: 21 червня 2007, 05:09
Дякував (ла): 43 раз.
Подякували: 17 раз.

Номер повідомлення:#32


Повідомлення VITAminka » 18 квітня 2010, 02:23

можете - ЦПКСтаття 292. Право апеляційного оскарження 1. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково. третьи лица,не заявляющие самостоятельные требования - это [qoute]особы,яки беруть участь у справи[qoute], что указано в ст.35,27 ЦПК.скорее всего в вашем случае муж с женой просто таким способом решили вернуть земельку - она подала в суд, а он (муж) не возражал против исковых требований, ну еще судью задобрили и все в шоколаде...
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#33


Повідомлення yulya » 06 травня 2010, 00:12

Приветик Может дать консультацию квалифицированный адвокат или юрист www.postanova.org email urkonUF@bigmir.net
yulya
 

Номер повідомлення:#34


Повідомлення d_tolik » 27 травня 2010, 19:37

[U]Новости с полей[/U].- И что решило время? - спросите вы меня.- Ничего. Ничегосеньки Его Величество Время не расставило по местам!Снова, недотерпев с получением ответа, я сам позвонил в [qoute]родную[qoute] прокуратуру. Через пару дней [qoute]укатал[qoute] исполнителя направить мне ответ факсом (почтой, конечно, пообещали, но так и не прислали).[qoute]Отмазка[qoute] с Родины получилась тоже горбатой: мол, у вас там суд идет, а мы при чем?!?Ну и поскольку я уже знал, что:*[I]У разі, якщо заявник вважає, що його звернення не знайшло свого вирішення вказаними прокуратурами, то відповідно до вказаних законодавчих та нормативних актів він має право оскаржити рішення керівників цих прокуратур до Генеральної прокуратури України чи безпосередньо до суду[/I]я и [qoute]накатал[qoute] СКАРГУ в Генеральную. Сегодня отправил.За это время мой СУД успел дважды позаседать и принять решение по делу.В первом заседании СУД решил привлечь в Ответчики орган госказначейства.На втором заседании СУД вынес ПОСТАНОВУ, согласно которой иск удовлетворил частично:- обязал ГНИ города и Госказначейство выплатить причитающиеся мне суммы (в т.ч. штраф за просрочку)- отказал в удовлетворении всех иных (принципиальных для меня) требований.Стало известно также, что до вступления решения в законную силу:- Ответчик (ГНИ города) подал апелляционную жалобу- и Я подал апелляционную жалобу (типа [qoute]скасувать/постановити нове[qoute]).Не секрет (даже в Законе о Бюджете-2010 написано), что ВСЕ налоговые органы теперь [qoute]обязаны[qoute] обжаловать все решения судов, принятые не в их пользу, вплоть до высшей инстанции!Так что Времени у меня еще завались!!Потому вот теперь я и собираюсь реализовать свои иные намерения: писать жалобы в ВАСУ и в Раду судей...И не буду теперь рассчитывать на ответ из Генпрокуратуры... и на решение Апелляционного суда...Вот.[B]Есть мнения-пожелания практиков на этот счет?[/B]
d_tolik
 

Поперед.

Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів