Форум

Інформаційний ресурс

Покази свідків

Номер повідомлення:#1


Повідомлення iv » 01 лютого 2010, 14:40

Після смерті моєї двохрідної сестри залишилась квартира. Спадкоємців крім мене немає, тільки трьохрідна сестра. Вона хоче успадкувати частину квартири, аргументуючи це тим, що вона допомагала покійній грошима. В неі є свідки - працівник пошти, який свідчить, що вона переказувала кожен місяць половину, а деколи і всю свою пенсію померлій. Документального підтвердження цьому немає. Є другий свідок - сусідка померлої, свідчить те ж саме. З документів є тільки квитанція на переказ грошей на ім/[qoute]я сусідки, відправлена за день до смерті моєї сестри. Ці гроші мали б піти на ії лікування. Але за лікування платили ми, поховали ми, і за життя покійної надавали ій допомогу. Чи візьме суд до уваги покази цих свідків?
iv
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення acus » 02 лютого 2010, 23:16

Перше питання: чого ж трьохрідна сестра перераховувала гроші, якщо [QUOTE]за лікування платили ми, поховали ми, і за життя покійної надавали ій допомогу[/QUOTE]? Невже Ви не знали про такі перерахування?Друге питання: навіть якщо факт перерахування грошей буде встановлено в суді, то як встановити підставу для переррахування (наприклад, це може бути повернення боргу чи відшкодування завданої шкоди, авансові платежі за придбання у майбутньому якоїсь речі, тощо - тобто не однозначно, що була саме допомога).А и візьме суд до уваги - завчасно не зпрогнозуєш.
acus
 
Повідомлення: 655
З нами з: 09 квітня 2007, 18:36
Дякував (ла): 298 раз.
Подякували: 121 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron