Форум

Інформаційний ресурс

Чи можливо визнати право власності?

Номер повідомлення:#1


Повідомлення березень » 07 березня 2010, 19:03

Був укладений договір дарування квартири між дядьком та племінецею. В суді договір був визнаний недійсним , так як виявилось, що дядько помилявся, що племінеця повинна була йому заплатити гроші за квартиру. Племінеця зробила капітальний ремонт квартири, так як в квартирі дядько не жив, і вона мала не житлове становище. На ремонт затрачено більше 70000 гривень. Чи можливо на підставі вказаної суми затрат визнати право власності на квартиру чи її частку? Прошу відгукнутися спеціалістів, дуже нобхідна допомога, порада як бути.
Аватар користувача
березень
 
Повідомлення: 68
З нами з: 17 березня 2008, 19:09
Дякував (ла): 40 раз.
Подякували: 23 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Дерек » 17 квітня 2010, 00:09

можна. важко
Дерек
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення L.UBASHA » 17 квітня 2010, 14:11

Дерек ! спасибі, що відгукнулись, якщо можете допоможіть, згодні оплатити Ваші послуги, як з вами можливо поспілкуватись з цього питання!!!
L.UBASHA
 
Повідомлення: 85
З нами з: 22 січня 2008, 19:15
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення VITAminka » 18 квітня 2010, 02:05

а вы думаете,что Дерек находиться в вашем городе? на форуме общаются люди со всей Украины. этот вопрос действительно нужно обсуждать в личном общении,видя все докумнеты. мой вам совет - идите к юристу (адвокату) и догаваривайтесь.неужели вы месяц ждали ответа на форуме????
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення L.UBASHA » 19 квітня 2010, 18:21

VITAmInka, обращение было помочь советам, а не куда и к кому обращаться, злая вы.
L.UBASHA
 
Повідомлення: 85
З нами з: 22 січня 2008, 19:15
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення VITAminka » 20 квітня 2010, 02:33

[QUOTE]Дерек ! спасибі, що відгукнулись, якщо можете допоможіть, згодні оплатити Ваші послуги, як з вами можливо поспілкуватись з цього питання!!![/QUOTE]это по вашему похоже на просьбу помочь советом?по-моему это похоже на обращение за непосредственной,личной и оплачиваемой правовой помощью.в первом сообщение человек задал вопрос - ему ответили [qoute]можно[qoute]. вы написали этому человеку,который ответил,что вы хотите оплатить его услуги и спросили как с этим человеком можно пообщаться,т.е. изъявили желание получить не только СОВЕТ, а еще и юриста,кторый занимается вашим делом. я вам сказала на это,что этот человек может быть из любого города Украины - совсем даже от вас далеко находящегося. каким образом вы хотите чтоб этот человек оказывал вам платную помощь? поэтому я вам ПОСОВЕТОВАЛА обратиться к юристу, который ВЕЛ БЫ ваше дело в суде, а не месяцами ждать совета/ответа на форуме. а теперь скажите мне - исходя из чего из написанного вы сделали вывод,что я злая????
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення L.UBASHA » 21 квітня 2010, 15:55

АДВОКАТ, ЮРИСТ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО СРОЧНО НУЖЕН !, город Харьков, если кто может помочь, отзовитесь !
L.UBASHA
 
Повідомлення: 85
З нами з: 22 січня 2008, 19:15
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів