Форум

Інформаційний ресурс

претензія на спадок

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Егор77 » 09 серпня 2010, 15:54

в даний момент ситуація складна, і потрібно знайти оптимальне рішення.Наша родина мешкає в одному приватному будинку(тесть, теща, дружина я та дитина)В будинку прописки немає - дачні кооперативи, власник ділянки та майна за документами - теща, відносини у нас /[qoute]класичні/[qoute] як в анекдотах, але жили більше 6 років.Все було б добре але... Хвороба тестя і невтішні прогнози лікарів, та незрозумілі натяки тещі про її власність і наше перебування на пташиних правах в її будинку змусило замислитись про майбутнє.Чи є в загалі шанси претендувати на майно в таких випадках? за роки проживання безпосередньо за моєї участі було проведено масса робіт з благоустрою як території так і самого будинку - покрівля, утепплення, газифікація, водопостачання, ремонти в середині приміщення...і тепер мене за паркан?Моральних правил в тещі нажаль не закладено - людина живе для себе, з власною донькою не спілкується більше року, наявність малої дитини - її онука - ніяк не змінило її, може ввікнути музику або гепати дверима, прибирати коли дитина спить...як подружжя з тестем також /[qoute]проіснували/[qoute] більше 3 років із взаємного страху втратити нажите... це так - деталі для ясності картини.
Егор77
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення dannywka » 09 серпня 2010, 18:19

а при чем здесь земельное право если речь о наследстве?
dannywka
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення MG » 10 серпня 2010, 01:25

доповню [B]trew[/B]: - тема названа [qoute]претензія на спадок[qoute] - от тільки спадщиною ще й не пахне, бо вона (спадщина) відкривається внаслідок смерті ...[QUOTE]Чи є в загалі шанси претендувати на майно в таких випадках? [/QUOTE]- а що, на Вас, Егор77, тьощєнька/тесть заповіт склали ??? - ...(а моя мама, всіх зятів абажає )))
Аватар користувача
MG
 
Повідомлення: 18354
З нами з: 02 червня 2008, 17:24
Дякував (ла): 39667 раз.
Подякували: 28182 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Егор77 » 10 серпня 2010, 13:26

особисто мені не потрібно ніяких заповітів, я не претендую на особисту частку для себе, хай воно буде оформлено/передано чи дружині чи дитині, але щоб мене не тикали при можливості що я і моя сім[qoute]я в цьому будинку на правах гостей, бо будинок і ділянка документально оформлені на тещу, для роздумів - теща пенсійного віку, а утримання будинку за місяць з оплатою комунальних платежів в 3 рази перевищує її пенсію, а взимовий період і того більшеякщо такий невтішний прогноз, то зараз треба думати про припинення будь-яких вкладань, і придбання власного житла...як кажуть любов родичів вимірюється кілометрами - чим далі - тим сильніша))
Егор77
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів