Форум

Інформаційний ресурс

Апеляція на відмову суду першої інстації про скасування постанови ІДПС.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення smotritel21 » 23 листопада 2010, 19:38

Подав позов до адміністративного суду про скасування постанови Інспектора ДПС але суд відмовив в задоволенні. Підкажіть чи можна подати апеляцію? І взагалі підкажіть що роботи і на що треба звернути увагу. Завчасно ДЯКУЮ за допомогу.
smotritel21
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Vova 777 » 24 листопада 2010, 17:41

А чому до адміністративного, а ні до районного? Я скасовав у минулому році 3 постанови до районного суду, та ще й в червні 2010 до районного суду за місцем моєї прописки.
Vova 777
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення WiCKed » 24 листопада 2010, 22:36

Кодекс адміністративного судочинства УкраїниN 2747-IV, 06.07.2005, Кодекс України, Верховна Рада України Стаття 171-2. Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності1. Адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом п'яти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках з урахуванням особливостей розгляду справи суд ухвалою може продовжити розгляд справи, але не більш як на п'ять днів.2. Рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і [U]оскарженню не підлягає.[/U]( Кодекс доповнено статтею 171-2 згідно із Законом N 2453-VI від 07.07.2010 )
WiCKed
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Marysia. » 30 листопада 2010, 20:23

оскаржували рішення місцевого суду до апеляційної інстанції . все відмінно. та й не боляче.
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Deus » 15 грудня 2010, 23:35

Потрібно оспорювати не постанову в задоволенні якої вам відмовили, а подати заяву про перевірку рішення суду в окремому провадженні, тільки тоді можна на щось сподіватись, я особисто цим не займався, просто виплачував штраф, який передбачений постановою, яку суд розглядаючи в порядку першої інстанції мені відмовив, тому, що в порядку виключного провадження така справа може затягнутись до півроку і більше, звісно можна не платити але чекати півроку, і не факт, що ваш позов задовольнять, не має сенсу, адже є прямий указ, хоч і негласний, вирішувати справи в рахунок бюджету, не вдалося довести свою невинність платіть, так простіше
Deus
 

Re:

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Amadeus » 29 вересня 2011, 13:44

Marysia написав:оскаржували рішення місцевого суду до апеляційної інстанції . все відмінно. та й не боляче.

Можете викласти детальніше.
Amadeus
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron