Форум

Інформаційний ресурс

нарахування відсотків банком

Номер повідомлення:#1


Повідомлення істинний » 22 грудня 2010, 02:15

Прошу поділитись правовим досвідом і знаннями:Чи законні дії банку щодо нарахування відсотків по кредитній позиці в разі заперечення клієнта проти боргу з підстав ненадання клієнту інформації по кредитній заборгованості?Приклад:Звернувся до банку з проханням надати інформацію про динаміку погашення кредиту з зарахуванням платежів в розрізі /[qoute]тіло кредиту/[qoute], /[qoute]відсотки/[qoute]., банк інформовано про намір дострокового погашення кредиту. Банк інформацію про зарахування платежів не надає, звернення не розглядає., повідомляє тільки про загальний залишок боргу. Клієнт не погоджується з боргом з підстав ненадання банком інформації та прсить надати докази існування цієї заборгованості. Банк не реагує та продовжує нараховувати відсотки. Чи була в когось подібна судова практика?
істинний
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Куница » 23 грудня 2010, 13:28

Спробуйте звернутися до адвоката, може вони на запит останнього відреагують, хоча це банківська таємниця, але візьмуть справу на контроль, що Ви маєте намір звертатися до суду.Можна паралельно також звернутися до прокуратури із заявою про порушення банком ЗУ [qoute]Про звернення громадян[qoute], згідно якого на звернення особи повинна надаватися відповідь протягом місяця.Усі свої звернення, що до банку, що до прокуратури, фіксуйте у приймальні за вхідною кореспонденцією або надсиляйте зі зворотнім повідомленням про вручення. Також до банку можна надіслати свої заперечення проти стягнення суми боргу у тому числі і за виконавчим написом нотаріуса, оскільки Ви оспорюєте суму боргу у судовому порядку.
Куница
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення істинний » 23 грудня 2010, 20:13

[QUOTE]Можна паралельно також звернутися до прокуратури із заявою про порушення банком ЗУ [qoute]Про звернення громадян[qoute], згідно якого на звернення особи повинна надаватися відповідь протягом місяця.Усі свої звернення, що до банку, що до прокуратури, фіксуйте у приймальні за вхідною кореспонденцією або надсиляйте зі зворотнім повідомленням про вручення.[/QUOTE]Все правильно. До прокуратури вже звернувся, остання передала звернення до Нацбанку, який в свою чергу доручив відреагувати банку на мої звернення. Є лист Нацбанку [qoute]Про ненадання інформації клієнту по кредитній заборгованості[qoute] де Нацбанк чітко вказав банку, що ненадання інформації клієнту є порушення ст.56 ЗУ [qoute]Про банки та банківську діяльність[qoute]. Банк в кінці кінців надав повну інформацію про зарахування платежів. Проте, за період від мого першого звернення до банку (в якому банк інформовано про намір достроково погасити кредит та прохалось надати інформацію по кредитній заборгованості) до часу надання банком інформації по кредиту, я не платив залишок боргу з вищезазначених підстав. А банк собі нараховував на цю суму відсотки) Цікавить, які перспективи визнати в суді ці відсотки неправомірно нарахованими. Чи суд візьме до уваги мої звернення до банку та порушення банком ЗУ [qoute]Про банки та банківську діяльність[qoute], [qoute]Про звернення громадян[qoute].
істинний
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Куница » 24 грудня 2010, 15:03

Ну якщо у Вас стільки доказів письменних порушення Ваших прав - то Вам вже давно пора до суду звернутися. Наскільки мені відомо, прихований відсоток, який банк нараховує незакооно, а також фінансові санкції і підвищення відсоткової ставки судом скасовуються! Вже є практика судова. Знайдіть тільки грамотного адвоката!
Куница
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів