Форум

Інформаційний ресурс

опротестування рішення суду за 2007 р.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення irynap » 08 січня 2011, 00:47

Допоможіть, будь ласка, з такою проблемою.У вересні 2007 р. суд виніс рішення про стягнення з мене боргу за комунальні послуги, а у жовтні 2010 р. відкрито виконавче впровадження. Проблема в тому, що у період надання цих комунальних послуг квартира мені не належала: послуги надавалися у 2006 р., а свідоцтво на право власності було видане у лютому 2008 р. (новобудова, я перший власник квартири)! Отже, вважаю, що рішення суду було прийняте без достатніх доказів та на підставі неправдивих свідчень (до позики додавалась заява невідомих мені осіб, які стверджували, що я живу у цій квартирі, факт сам по собі неможливий).Чи можу щось зробити після того, як минуло стільки часу після винесення рішення?Наперед дякую.
irynap
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Куница » 08 січня 2011, 16:19

[QUOTE]Отже, вважаю, що рішення суду було прийняте без достатніх доказів та на підставі неправдивих свідчень (до позики додавалась заява невідомих мені осіб, які стверджували, що я живу у цій квартирі, факт сам по собі неможливий).[/QUOTE]Уважаемый irynap,а почему Вы стали так считать аж только в 2011 году?! Есть достаточно прозрачная процедура рассмотрения гражданского дела, включающая Ваши права как ответчика предоставить суду все возражения по иску, которые подтвердить всеми вышеперечисленными Вами же доказательствами, + обжаловать решение суда, если Вы с ним не согласны. Вы ни одним, предоставленным Вам законодательством правом, не воспользовались, что свойственно нашим людям, аж пока петух не клюнет, а точнее, пока исполнительный лист не поступит на взыскание, - только тогда Вы забегали, - вместо того, чтобы продолжать придерживаться избранной Вами же тактики поведения и как законопослушный гражданин признать законную силу решения суда на всей территории Украины, за неисполнение (препятствие исполнению) которого предусмотрена уголовная ответственность. Теперь Вы стали писать [qoute]вважаю[qoute], считаю и т.д...., а где ж Вы раньше были?Попробуйте, конечно, обратиться в прокуратуру с просьбой о принесении протеста, но вряд ли прокурор это сделает, на мой взгляд. Удачи.
Куница
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів