Форум

Інформаційний ресурс

Позбавлення батьківських прав при умові, що дитина повнолітня

Номер повідомлення:#1


Повідомлення вікторіяZ » 09 лютого 2011, 23:53

На самом деле, не любопытства ради, а в виду насущной необходимости, интересует меня этот вопрос (лишение родительских прав отца совершеннолетнего ребенка). Девушка 20 лет хочет поменять отчество, но ныне это невозможно сделать через органы ЗАГСа, только через лишение род. прав биологического отца и последующее удочерение. Может кто-то сталкивался с подобного рода вопросом, буду весьма признательна за совет.
вікторіяZ
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Marysia. » 22 лютого 2011, 19:27

думаю вы чего то не дочитали. Всегда было законом установлено, что после наступления 16 лет, гражданини имел право на смену имени. новое удочерение? из области фантастики. Кто вас должен в таком случае удочерить?
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення hemera » 02 березня 2011, 20:04

0
hemera
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення hemera » 02 березня 2011, 20:04

0
hemera
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення lawyer » 18 березня 2011, 01:33

Правильно говорят, что с наступления полнолетия человек вправе менять свою фамилию, отчество и имя, а вот на счёт удочерения - здесь сложно. Такая практика существует, но человек-усыновитель должен много чего доказать, вплоть до того, что брал какое-то участие в воспитании ребёнка и знает его на протяжении всей жизни. На сколько я знаю, обычно люди [qoute]идут[qoute] на удочерение/усыновление для выезда за границу, где усыновителем является житель США или стран Евросоюза
lawyer
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення *Надя* » 19 березня 2011, 01:34

Згідно ст.6 СК, правовий статус має дитина до досягнення 18 років, тобто і позбавлення батьківських прав можливе лише для особи, яка не досягла 18 років, для 20- річної - це неможливо, вона не є дитиною.
*Надя*
 
Повідомлення: 91
З нами з: 08 березня 2009, 17:31
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення *Надя* » 19 березня 2011, 01:47

Для правильної Вам відповіді, потрібно мати більш достатню інформацію щодо реєстрації народження цієї дитини, яким чином вона проводилась, чи перебувала мати у шлюбі на час реєстрації, тоді б можна було щось підказати. З приводу можливості звернння до суду повнолітньї особою у СК є лише одна стаття це 128 - Визнання батьківства за рішенням суду.
*Надя*
 
Повідомлення: 91
З нами з: 08 березня 2009, 17:31
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 4 раз.

Re: Позбавлення батьківських прав при умові, що дитина повнолітня

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Rissaline » 29 червня 2011, 23:03

Особа може змінити прізвище чи ім'я без проблем, а от зміна по-батькові можлива тільки у двох випадках - батько дитини змінив своє ім'я або внаслідок усиновлення. Усиновлення повнолітньої особи згідно ч.2 ст.208 СКУ можливе лише у виняткових випадках за рішенням суду. При цьому така особа не має матері, батька або була позбавлена їхнього піклування. У цьому разі суд бере до уваги сімейний стан усиновлювача, зокрема відсутність у нього своїх дітей, та інші обставини, що мають істотне значення.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Позбавлення батьківських прав при умові, що дитина повнолітня

Номер повідомлення:#9


Повідомлення MG » 30 червня 2011, 22:42

В вопросе №1, как минимум 3 способа/и 2 основания в суд - для смены анкетных данных (лишение, признание и изменение...)
Посему, вывод: обратившийся с вопросом
не любопытства ради, а в виду насущной необходимости, интересует меня этот вопрос
- неопытный посредник.
А
Девушка 20 лет
- к нам с вопросом пока ещё не обращалась...

Как говорится, коллеги, "...метать бисер..."
Аватар користувача
MG
 
Повідомлення: 18354
З нами з: 02 червня 2008, 17:24
Дякував (ла): 39667 раз.
Подякували: 28182 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів