Форум

Інформаційний ресурс

строки касаційного оскарження в господарському процесі

строки касаційного оскарження в господарському процесі

Номер повідомлення:#1


Повідомлення fairy_like » 06 липня 2011, 13:29

Колеги, допоможіть з порадою!
Подавала я апеляціну скаргу. Розгляд був назначений на 06.06.2011р. Подала клопотання про перенесення, так як на момент розгляду була у відрядженні. Поки мене не було, десь хтось з помічників щось недозрозумів і сьогодні виявилось, що апеляціна скарга була розглянута 23.06. Однак, жодного повідомлення про задоволення нашого клопотання та про перенесення розгляду ми не отримували, відповідно, тому і пропустили розгляд скарги:(
До цього часу не отримали поштою постанови, але судячи з того, що справа повернулась в суд першої інстанції (повідомили в інфомаційному центрі), відмовили в задоволенні. Хочу подавати касаційну скаргу, але все ж таки хочу спочатку побачити постанову апеляційного суду.
Що мені робити? Від якої дати буде відраховуватись строк апеляційного оскарження: від дати розгляду чи від дати, коли ми нарешті отримаємо постанову поштою?
Заздалегідь дякую.
fairy_like
 
Повідомлення: 25
З нами з: 20 травня 2011, 18:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: строки касаційного оскарження в господарському процесі

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Rissaline » 06 липня 2011, 17:03

Згідно статті 110 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання рішенням місцевого господарського суду чи постановою апеляційного господарського суду законної сили. Постанову спробуйте пошукати у Єдиному державному реєстрі судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua/. Ви знаєте дату розгляду і назву апеляційної інстанції, суть справи також. Думаю, що постанова вже має бути в реєстрі.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: строки касаційного оскарження в господарському процесі

Номер повідомлення:#3


Повідомлення fairy_like » 06 липня 2011, 17:19

ДЯкую! Знайшла!
А коли поставнова набирає законної сили, враховуючи, що я на засіданні присутньою не була і поштою поставнову не отримала?
fairy_like
 
Повідомлення: 25
З нами з: 20 травня 2011, 18:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: строки касаційного оскарження в господарському процесі

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Rissaline » 06 липня 2011, 23:11

У відповідності до ст. 105 Господарського процесуального кодексу України Постанова апеляційної інстанції набирає чинності з дня її оголошення. У Вашому випадку це 23 червня. Тож відраховуйте від 23.06 двадцять днів на оскарження в порядку касації.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron