Форум

Інформаційний ресурс

зустрічний позов

зустрічний позов

Номер повідомлення:#1


Повідомлення fairy_like » 11 липня 2011, 14:34

Колеги, допоможіть порадою!
З "Урядового кур*єра" дізнались що 14 липня в Дніпропетровську назначений суд за позовом банку проти мого клієнта. Копію позовної заяви не отримували, так що тільки теоретично догадуємось в чому там суть. По-перше, хочу подати клопотання про перенесення справи в Київ так як це справа щодо споживчого кредиту на підставі і взагалі не зовсім зрозуміло, чому вона розглядається в Дніпропетровському суді, якщо клієнт проживає в Києві...
По-друге, хочу подати зустрічний позов, однак не впевнена, що це варто робити 14 липня. Якщо це перше засідання, то воно 100% попереднє, так? Не може так бути, що в четвер суддя розгляне вже справу по суті і ми встигнемо подати зустрічний позов на підставі ст.123?
Заздалегідь дякую.
fairy_like
 
Повідомлення: 25
З нами з: 20 травня 2011, 18:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: зустрічний позов

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Rissaline » 11 липня 2011, 14:45

У мене була аналогічна справа зі споживчим кредитом. Зустрічний позов одавали за кілька днів до назначеної дати судового засідання, зареєструвавши документи у канцелярії суду. Так надійніше, бо з тим, як приходять документи з суду, можна мати купу проблем. У тій же справі позов до поручителя з усіма документами прийшов, а от позов до боржника ні. Не було ні повістки, ні документів. Випадково про порушення проавадження стосовно мого клієнта дізналися від поручителя. За кілька днів встигли підготувати і подати зустрічний позов.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: зустрічний позов

Номер повідомлення:#3


Повідомлення fairy_like » 11 липня 2011, 14:51

проблема в тому, що в клієнта є декілька кредитів і ми не знаємо по якому саме договору це позов. Тому не знаємо щодо якого договору подавати зустрічний позов...:(
fairy_like
 
Повідомлення: 25
З нами з: 20 травня 2011, 18:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: зустрічний позов

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Rissaline » 11 липня 2011, 15:12

fairy_like написав:проблема в тому, що в клієнта є декілька кредитів і ми не знаємо по якому саме договору це позов. Тому не знаємо щодо якого договору подавати зустрічний позов...:(


Тоді співчуваю Вам, як представнику клієнта. :?
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron