Форум

Інформаційний ресурс

Оскарження рішення суду

Оскарження рішення суду

Номер повідомлення:#1


Повідомлення inconsulting » 18 серпня 2011, 10:21

С постанови суду: Мною (пасажиром) вуло вчинено перешкоду водію, що призвело до ДТП.
На той час я погодився з тим, что це сталося з моєї вини, про що підтвердив своїм підписом в поясненні.
Скажіть, будь ласка, в якому порядку я можу оскаржити рішення суду, якщо строки щодо подачі апеляції закінчились (+ я відмовився письмово бути присутнім на суді 1-гої інстанції).
Причиною мого оскарження є те, що насправді сам водій вчинив ДТП без моєї участі. Зазначений факт мною зафіксований на відеокамету.

Питання чому ми віришили мене зробити винуватим пояснюється тим, що я отримав середню тяжкість, що обернулося б водію крим. відповідальністю.
inconsulting
 
Повідомлення: 2
З нами з: 18 серпня 2011, 10:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оскарження рішення суду

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Rissaline » 18 серпня 2011, 12:45

Якщо Ви пропустили строк для подачі апеляції з поважних причин, можна спробувати їх відновити, зіславшись на поважність причин пропуску. Поважними можуть бути причини - тривале відрядження, хвороба (є лікарняний лист), перебування у лікувальному закладі на лікуванні, перебування за кордоном, тощо.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Оскарження рішення суду

Номер повідомлення:#3


Повідомлення inconsulting » 18 серпня 2011, 15:02

Так, якщо я сам відмовився від розгляду справи без моєї участі в суді.
Дійсно, лист з лікарні буде.
Однак, что мені оскаржувати? РІшення по суті прийнято правильно, на підставі існуючих доказів.
А тепер я змінюю позицію.
Як на це реагують апеляц. суди?
inconsulting
 
Повідомлення: 2
З нами з: 18 серпня 2011, 10:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оскарження рішення суду

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Rissaline » 18 серпня 2011, 15:36

Бачите, Ви самі собі нашкодили, написавши клопотання про розгляд справи без Вашої участі. Те, що Ви змінюєте позицію, це одне, а от нові докази по справі - зовсім інше. Якщо Ви маєте такі докази і вони є допустимими, то можна ставити питання про перегляд рішення за нововиявленими обставинами. Нововиявленими є ті обставини, які не були відомі на час розгляду судом справи, а стали відомими вже після прийняття рішення.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron