Форум

Інформаційний ресурс

Розгляд цивільної справи про відшкодування шкоди.

Розгляд цивільної справи про відшкодування шкоди.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Софія Олександрівна » 17 вересня 2011, 21:46

Сім років тому було принято рішення про стягнення з мене коштів на користь громадянки Г., про яке я дізналась від виконавчої служби. Я подала апеляцію, рішення було відмінено за необгрунтованістю і справу було відправлено на новий розгляд. При новому розгляді громадянці Г. було відмовлено за необгрунтованістю. До того ж було з'ясовано, що акт залиття, який вона принесла до суду вона написала сама. Громадянка Г. подала апеляцію і прийшла до суду з представником, який приніс до суду кошторис на будівельні роботи в якому вихідні дані були збільшені в кілька разів і сума позову також збільшилась в кілька разів. Суддя апеляційного суду відправив справу в суд першої інстанції в третій раз. Громадянка Г. нічого не принесла в суд нового, було багато очевидної словесної брехні і не було ніяких підстав для того, щоб позов задовольнити. Я просила відмовити їй за необгрунтованістю, але рішення мене приголомшило. Суддя приймає рішення задовольнити позов зі збільшиними майже в 10 разів позовними вимогами незважаючи на те, що апеляційним судом першого складу було відмовлено за необгрунтованістю. Рішення було прийнято на підставі бумаги, що написала громадянка Г. назвала цю бумагу актом, сама підписалася, вписала три призвіща напроти яких не було підписів, а знизу була приписка голови кооперативу,що він підтвержує факт залиття. Напротязі 6 років судової тяганини він жодного разу не з'явився в суд, щоб дати якісь пояснення с приводу цього підпису, адже в той день, дату якого написала гродянка Г. ніхто ніякого акту не складав. Претензії від неї були через 4 місяці і вона категорично була проти огляду її квартири мотивуючи це тим, що в неї в квартирі все в порядку, тобто на лице був фіктивний акт. Так як я не була готова до такого рішення під час його проголошення мені стало зле і я зверталася до лікаря, є справка. Я змушена була писати знову апеляцію таку саму, як і в перший раз. Але моя апеляція була відхилена безпідставно і було видно, що мою апеляцію вже чекали в апеляційному суді. Дуже старався представник громадянки Г. Верховний суд відхилив мою касацію так як не було розгляду в апеляційному суді. Я не знаю що меня робити далі, бо я знаю, що я стала жертвою судової корупції і я не вірю в справедливий, чесний суд. Що мені робити?
Софія Олександрівна
 

Re: Розгляд цивільної справи про відшкодування шкоди.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Bona Mente » 17 вересня 2011, 22:13

Софія Олександрівна дуже співчуваю м , що довелось пережити стільки неприємностей. Раджу Вам знайти хорошого адвоката. Якщо мали місце підробка документів та корупція, то адвокат зможе грамотно написати апеляцію і недопустити пропущення строків для оскаження несправедливого рішення, а також повернути затрачені Вами кошти ( стягнути їх з позивача)С
Коллега, поздравляю вас с 1-м апреля !!!!Ну и что, что снег за окном? Ну и что , что елку позавчера наряжали ? Изучив, новые правила ведения нотариального деловодства.........
Аватар користувача
Bona Mente
 
Повідомлення: 733
З нами з: 19 березня 2008, 11:04
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 79 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів