Форум

Інформаційний ресурс

Відшкодування шкоди коли не встановлено особу

Відшкодування шкоди коли не встановлено особу

Номер повідомлення:#1


Повідомлення st1letto » 12 жовтня 2011, 15:22

Доброго дня. 01.08.2011 року у мене з квартири невідома особа викрала золоті ювелірні вироби. Наступного дня було порушено кримінальну справу по факту крадіжки згідно ст. 185 ч. 3 КК України. Я отримав від слідчого постанову про порушення кримінальної справи, де сказано, що мені завдано шкоду на суму 3.000 гривень, але пізніше я дізнався від слідчого, що вартість золотих виробів складала 20.000 гривень. На данний час особу, яка вчинила крадіжку не встановлено. Згідно з п. 1 ст. 1177 ЦК України я маю право на відшкодування шкоди завданої внаслідок злочину, якщо не встановлено особу, яка вчинила злочин. Прошу Вас допомогти мені як процесуально оформити заяву до суду та як доказати те, що я потерпілий на суму 20.000 гривень, а не на 3.000 гривень, як вказано в постанові слідчого, адже перед порушенням я вважав, що сума збитків складає . Чи маю я право потребувати якісь документи від слідчого, якщо так, то де це сказано. Цивільний позов під час розслідування я не заявляв. Як мені відомо, то кримінальну справу зупиненно згідно ст. 206 п. 3, а саме коли не встановлено особу, яка вчинила злочин. Дякую за допомогу.
st1letto
 

Re: Відшкодування шкоди коли не встановлено особу

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Happyman » 23 листопада 2011, 11:16

На жаль вам нічого не відшкодують!!(((Бо є ще 2-й пункт цієї статті, де зазначено:
2. Умови та порядок відшкодування майнової шкоди, завданої
майну фізичної особи, яка потерпіла від злочину, встановлюються
законом. зараз такого закону не існує!!
Happyman
 

Re: Відшкодування шкоди коли не встановлено особу

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Nonna » 23 листопада 2011, 14:13

а мне вот интересно , как следователь , не видя этих золотых выробив ,не сделав експертную оценк мог сказать и написать , что 20.000грн....при том , что потерпевший говорит 3.000грн. *SCRATCH*
Аватар користувача
Nonna
 
Повідомлення: 31176
З нами з: 15 грудня 2006, 15:58
Дякував (ла): 30690 раз.
Подякували: 52204 раз.

Re: Відшкодування шкоди коли не встановлено особу

Номер повідомлення:#4


Повідомлення qweqwe » 28 листопада 2011, 16:35

Возможно есть документы о приобретении этих золотых изделий (чеки, накладные).
А воз и ныне там!
Аватар користувача
qweqwe
 
Повідомлення: 58
З нами з: 03 травня 2011, 22:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 8 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів