Форум

Інформаційний ресурс

як поділити обтяжене майно -квартиру?

як поділити обтяжене майно -квартиру?

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Ксенія » 12 лютого 2012, 15:36

Завчасно ,дякую.
Я проживала з чоловіком в цивільному шлюбі. За час проживання нами куплена квартира. Зараз я переїхала мешкати до батька в інше місто та збераюсь там залишитись. Запропонувала чоловіку продати квартиру та придбати мені окрему в іншому місті. Він не погодився, причину не казав.Я подала позов до суду позов про встановленя факту проживання однією сімєю та визнання квартири спільною власністю. Позов задовольнили. Коли почали продавати квартиру, чоловік зізнався, що вона обтяжена- він уклав договір позики та забезпечив її іпотекою ( зазначаю - з фізичною особою!!!!). Зараз іпотекодержатель подав позов до суду про задоволення вимог по іпотеці. Як мені зберегти свою частку? Збераюсь подати позов про визнаня договорів позики та іпотеки недійсними. Питання - варто просити суд поділити квартиру чи виділити частку чи достатньо просити визнати право на 1/2 частку квартири??? Підскажіть. Я лікуюсь від раку,коштів не маю.Іпотекодержатель виманив у чоловіка борг без росписки, а зараз шантажує забрати всю квартиру. Знайшли реального покупці на квартиру, та Іпотекодержатель - шахрай, вимагає нереальну суму грошей та й позов подав без врахування повернення йому боргу чоловіком. свідки передачі грошей є, але вони до суду не підуть - один посварився з чоловіком, інший є сватом іпотекодержателя. Чи дасть щось звернення до міліції про притягнення Іпотекодержателя за шахрайство, якщо свідки підуть проти нас? Звертались до юриста заплатили останні 350 грн., та він тільки розвів руками. Дякую, сподіваюсь, що ще є люди з великим серцем.
Ксенія
 
Повідомлення: 2
З нами з: 12 лютого 2012, 15:23
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: як поділити обтяжене майно -квартиру?

Номер повідомлення:#2


Повідомлення qweqwe » 13 лютого 2012, 14:40

До суду треба подавати про визнання власності на 1/2 квартири як виділ частки з спільного сумісного майна. Крім того написати заяву до прокуратури, про шахрайські дії чоловіка та позичальника з проханням накласти заборону на це майно на час розгляду заяви, потім на підставі розгляду матеріалів Вашого звернення звертатись до суду з цього питання. Мабудь юрист з Вас взяв гроші за позовну заяву, це нормальна ціна. Однак Ваша справа однією позовною заявою не обійдеться, та ще треба додатково сплатити за судові витрати, без юридичної допомоги (належного вивчення матеріалів справи, визначення стратегії захисту інтересів і т. ін.) Вам буде нелегко довго довести Ваше право на майно і тим паче його продати, десь 3-4 роки. Щоб було швидше, треба платити, безоплатно ніхто працювати не буде. :(
А воз и ныне там!
Аватар користувача
qweqwe
 
Повідомлення: 58
З нами з: 03 травня 2011, 22:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 8 раз.

Re: як поділити обтяжене майно -квартиру?

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Ксенія » 13 лютого 2012, 16:10

qweqwe написав:До суду треба подавати про визнання власності на 1/2 квартири як виділ частки з спільного сумісного майна. Крім того написати заяву до прокуратури, про шахрайські дії чоловіка та позичальника з проханням накласти заборону на це майно на час розгляду заяви, потім на підставі розгляду матеріалів Вашого звернення звертатись до суду з цього питання. Мабудь юрист з Вас взяв гроші за позовну заяву, це нормальна ціна. Однак Ваша справа однією позовною заявою не обійдеться, та ще треба додатково сплатити за судові витрати, без юридичної допомоги (належного вивчення матеріалів справи, визначення стратегії захисту інтересів і т. ін.) Вам буде нелегко довго довести Ваше право на майно і тим паче його продати, десь 3-4 роки. Щоб було швидше, треба платити, безоплатно ніхто працювати не буде. :(


Дякую Вам, вибачаюсь за скаргу на колег ваших.Але ніякої заяви нам юрист не писав, послухав нас 20 хвилин та кинув оком на документи. справа не в грошах,а в тому як люди їх відробляють. не хочу нікого образити, але "Чистый развод на деньги" ми вже пройшли з Іпотекодавцем. Якщо платити - професіоналам, я чого до вашого форуму прийшла в пошуках того. кому я зможу довіряти. Ваша відповідь каже за себе сама- ви професіонал.Хочу запитати чи ви займаєтесь практикою і чи можна до вас звернутись в Києві?
Ксенія
 
Повідомлення: 2
З нами з: 12 лютого 2012, 15:23
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: як поділити обтяжене майно -квартиру?

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Юрій » 13 лютого 2012, 18:56

1. Якщо при укладенні договору позики не було надано позикодавцеві розписку, то такий договір можна визнати неукладеним на підставі ч.2 ст.1046 ЦК України. Щодо наявних свідків, то рішення суду не може ґрунтуватися на свідченнях свідків (ст. 218 ЦК України).
2. Якщо перший варіант не підходить, то також можна спробувати визнати договір іпотеки недійсним на підставі порушення порядку передачі майна в іпотеку, що є в спільній власності (ст. 6 ЗУ"Про іпотеку", ст. 65, 74 СК України та ст. 369 ЦК України).
Юрій
 
Повідомлення: 11
З нами з: 09 січня 2012, 19:16
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів