Сторінка 1 з 1

РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 17 січня 2013, 14:42
life
Прошу допомогти у такій ситуації - чоловік та жінка перебували у фактичних шлюбних відносинах 20 років. Цей факт визнаний судом. За час перебування у фактичних шлюбних відносинах сумісних дітей не було, але у жінки є повнолітній син, який проживає та зареєстрований разом з "фактичним подружжя". Питання чи є цей син пасинком "фактичного чоловіка" чи ні. У кого які думки ?

Re: РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 17 січня 2013, 14:45
Оленка Справедлива
А які тут можуть бути думки?
Тут лише може бути встановлення Вами фактів на підставі відповідних документів, тут не місце для думок.
І шо за термін такий - фактичне подружжя?

І в рамках якої нот. дії питання - спадщина? Якщо так, а спадкодавцем є жінка - то її син, як спадкоємець першої черги, усуває від спадкування спадкоємця 4-ї черги.

Re: РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 17 січня 2013, 15:23
life
Питання у спадщині. Померла спочатку дружина, син прийняв спадщину але не оформивши теж помер.У нього немає нікого окрім вітчима. Але проблема у тому, що вітчим у зареєстрованих шлюбних відносинах не перебував зареєстрований був за іншою адресою і лише проживав у спадковому будинку. Є рішення суду про визнання факту фактичних шлюбних відносин . Чи можно в такій ситуації вважати померлого пасинком ?

Re: РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 17 лютого 2013, 15:07
Томіна
Щоб визнати сина спадкоємцем 4-ї черги
все одно потрібно рішення суду про визнання його особою яка проживала однією сімєю з спадкодавцем.

Re: РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 24 березня 2013, 09:45
Helen Marlen
Томіна написав:Щоб визнати сина спадкоємцем 4-ї черги
все одно потрібно рішення суду про визнання його особою яка проживала однією сімєю з спадкодавцем.

100% Факт проживання однією сімєю підтверджується виключно рішенням суду

Re: РОДИННІ ВІДНОСИНИ

ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 17:22
Кэрри
Коллеги, подскажите, может , кто-нибудь сталкивался с такой ситуацией и что-нибудь подскажет?
Муж и жена приватизировали квартиру в совместную собственность (без определения долей). Свидетельство выдано только на мужа, жена не указана, но указано, что квартира принадлежит мужу на праве совместной собственности. Умерли оба, дочь приняла наследство и на этом все остановилось... Родственных отношений между родителяит подтвердить не может, расписывались в России, со ее слов - в ЗАГСе документы не сохранились (война).
Адвокат обратился в Суд об установлении факта родственных отношений и установлении факта принадлежности свидетельства о приватизации и на имя жены, чтобы потом нотариус мог выдать свидетельство. Документы из БТИ подтверждают приватизацию на двоих.
Судья хочет отказать в иске. Причина: 1) родственные отношения устанавливаются только между живым и умершим и 2) факт принадлежности документа на имя умершего устанавливать нельзя. Посоветовал обратиться с иском о признании права собственности на квартиру в порядке наследования после смерти мужа(отца наследницы). Но для этого же тоже нужно устанавливать родственные отношения? Ведь квартира ему полностью не принадлежит... Судья на этот вопрос ничего не ответила.