Форум

Інформаційний ресурс

Отец пропал в 2007 году. Заявление в милицию "уволилось" вместе со следователем в 2007. Мне придется ждать признания пропавшим без вести отца целый год после подачи повторного заявления ?

Отец пропал в 2007 году. Заявление в милицию "уволилось" вместе со следователем в 2007. Мне придется ждать признания пропавшим без вести отца целый год после подачи повторного заявления ?

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Ilay_flex_developer » 24 квітня 2013, 10:22

Здравствуйте
У меня такая ситуация:
Отец пропал в 2007 года. Меня не было в городе на тот момент и моя тетя спохватилась и написала в милицию заявление о пропаже. Следствие вела следователь М. Как потом выяснилось, она уволилась через несколько месяцев и НИГДЕ нет записей о приеме заявления ею.
На нынешний момент (я вернулся в город) я подал заявление о пропаже без вести отца (около месяца назад).

Статья 43 Гражданского кодекса гласит:

Цивільний Кодекс України
Стаття 43. Визнання фізичної особи безвісно відсутньою
1. Фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою,
якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає
відомостей про місце її перебування.
2. У разі неможливості встановити день одержання останніх
відомостей про місце перебування особи початком її безвісної
відсутності вважається перше число місяця, що йде за тим, у якому
були одержані такі відомості, а в разі неможливості встановити цей
місяць - перше січня наступного року.
3. Порядок визнання фізичної особи безвісно відсутньою
встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України.
-------------------------------------------------------------------------------
Я хочу поинтересоваться, мне придется ждать 1 год после того как я подал повторно это заявление или же я могу предоставить свидетельства соседей о том что отец действительно пропал с 2007 года ?
Есть ли вероятность что суд признает отца также умершим ? Ведь прошло уже больше чем 1 год для признания пропавшим без вести + 3 года для признания умершим.
Ilay_flex_developer
 
Повідомлення: 1
З нами з: 24 квітня 2013, 10:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Отец пропал в 2007 году. Заявление в милицию "уволилось" вместе со следователем в 2007. Мне придется ждать признания пропавшим без вести отца целый год после подачи повторного заявления ?

Номер повідомлення:#2


Повідомлення роман » 13 серпня 2015, 11:12

Зверніться до суду з відповідними доказами та показанням свідків та прискорите цей процес.
роман
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 серпня 2015, 09:59
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron