Форум

Інформаційний ресурс

Спадщина.

Спадщина.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення mega » 08 червня 2013, 16:29

Помогите разобраться. В 2012 году я подал иск о признании меня наследником по закону и о признании за мной права собственности на дом. Суд иск удовлетворил полностью. В 2013 году я нашел сберкнижки умершей бабушки и решил также на них вступить в наследство. Подал иск о признании права собственности на наследственное имущество, в котором сослался на решение суда 2012 года, где меня уже было признано наследником. Иск оставили без движения, где сослались на то что:
-позивачем не вірно обраний спосіб захисту своїх прав, оскільки відповідно до п.24 постанови № 7 Пленуму Верховного суду України від 30.05.2008 року Про судову практику у справах про спадкування позивач, як спадкоємиць може звернутися до суду або з позовною заявою про визначення додаткового строку для прийняття спадщини або встановлення факту сумісного проживання.
Я считаю что, в 2012 года суд меня признал наследником, зачем мне второй раз признавать себя наследником. Почему я не могу принять наследство на вклады?
mega
 
Повідомлення: 1
З нами з: 08 червня 2013, 16:04
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Спадщина.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Rissaline » 16 червня 2013, 14:00

У даному випадку Вам краще подати заяву до суду про перегляд вже існуючого рішення за нововиявленими обставинами. Адже на момент розгляду справи ощадні книжки існували, тобто мали місце обставини, які могли суттєво вплинути на обсяг Ваших прав спадкоємця, але Вам про те не було нічого відомо.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Спадщина.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення TarasChervonenko » 28 червня 2020, 10:45

Если в первом решении суда вы наследник только на дом, значит вы не наследник на все остальное имущество. Я бы не наследовал себркнижки т.к растраты по судам будут больше чем сумма выдачи из этих сберкнижек, если она вообще будет (выдача)))
Аватар користувача
TarasChervonenko
 
Повідомлення: 4
З нами з: 28 червня 2020, 10:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Спадщина.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Urri » 10 лютого 2022, 10:29

будемо знати
Urri
 
Повідомлення: 1
З нами з: 06 січня 2020, 10:35
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron