Форум

Інформаційний ресурс

Подав однакові позови в два суди

Подав однакові позови в два суди

Номер повідомлення:#1


Повідомлення роман » 13 серпня 2015, 10:13

Подав одинакові позови в два суди. Один позов подав у Дніпропетровський суд, його прийняли та призначили засідання. Але відповідач затягує справу вже три місяці і два рази з'їздив даремно до суду, тільки гроші витратив. Сам живу в Сумах. Довідався, що можно було подати позов і в Сумський суд, ось і подав. Позов прийняли, засідання призначили. В Сумах мені зручніше, адже я тут живу і не треба нікуди їхати.
Які наслідки можуть бути? Підкажіть, може у кого була подібна ситуація? Мені потрібно, щоби справа була розглянута у Сумах.
роман
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 серпня 2015, 09:59
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Подав однакові позови в два суди

Номер повідомлення:#2


Повідомлення kristina » 13 серпня 2015, 11:18

роман написав:Подав одинакові позови в два суди. Один позов подав у Дніпропетровський суд, його прийняли та призначили засідання. Але відповідач затягує справу вже три місяці і два рази з'їздив даремно до суду, тільки гроші витратив. Сам живу в Сумах. Довідався, що можно було подати позов і в Сумський суд, ось і подав. Позов прийняли, засідання призначили. В Сумах мені зручніше, адже я тут живу і не треба нікуди їхати.
Які наслідки можуть бути? Підкажіть, може у кого була подібна ситуація? Мені потрібно, щоби справа була розглянута у Сумах.


Сумський суд залишить заяву без розгляду на підставі п. 4 ч. 1 ст. 207 ЦПК.
Стаття 207. Залишення заяви без розгляду
1. Суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо:
………
4) спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав розглядається в іншому суді;

Потрібно було спочатку подати до Дніпропетровського суду заяву про залишення позову без розгляду (на підставі п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК).
kristina
 
Повідомлення: 13
З нами з: 15 липня 2013, 17:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів