Форум

Інформаційний ресурс

Зміна адреси

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Хочу знать ... » 19 листопада 2009, 19:19

Підскажіть, якщо приватний підприємець на загальній системі оподаткування, змінив адресу постійного місця проживання,(Напр: Київ- Фастів), вид діяльності надання послуг, має ліцензії.Які йому потрібно вчинити дії?
Хочу знать ...
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення VITAminka » 19 листопада 2009, 19:22

менять кучу бумажек в куче организаций
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Хочу знать ... » 19 листопада 2009, 19:25

Мене цікавить , чи є строки, штраф, минуло 3 місяці
Хочу знать ...
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення VITAminka » 19 листопада 2009, 19:50

не знаю,думаю да!налоговая поменялась,вы налоги куда платите,на учете в каком ПФ состоите?в реэстре юр лиц и ФЛ-пидпремцыв по какому адресу зарегистрированы? то-то и оно
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Хочу знать ... » 19 листопада 2009, 20:06

Налоги платимо і в ПФ також, по останьому місці реєстрації, я незнаю взагалі яка система переоформлення, можливо хтось підскаже.... Один знайомий реєструє підприємства мені взагалі сказав, що нічого непотрібно робити, платити і все , але я взагалі тепер нічого не розумію...
Хочу знать ...
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення VITAminka » 23 листопада 2009, 14:14

можно конечно ничего и не делать,пока скажем проверка не придет,или еще какая нибудь фигня не случиться.тогда и будете в срочном порядке решать эти проблемы,и штраф наверное вам выпишут (когда это наше государство упускало такой случай - по любому поводу штраф не вломить )))
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Дан » 29 грудня 2009, 14:52

Стосовно штрафу у реєстратора то там немає, податково теж питання!!!!! Для переєстрації ФОП насамперед, необхідно до реєстратора подати документи про зміни місцезнаходження ФОП (реєстраційна картка (у реєстратора є приклад), оригінал свідоцтва про держ. реєстрацію, квитанцію про сплату збору, копію паспорта ФОП). У реєстратора подальші дії дізнаєтеся, поку у черзі будете стояти в наших Київських державних реєстраторів.
Дан
 

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Дан » 29 грудня 2009, 14:57

Ще питання!!!! Ваш ФОП зміним місце проживання чи офіційне місце реєстрації????????
Дан
 

Номер повідомлення:#9


Повідомлення Marysia. » 04 січня 2010, 16:56

во-первых вы можете сослаться на тот факт,что место регистрации изменили, а место проживания нет- , поэтому типа платили по старому, самое главное что деньги уплачены, все они идут в Госбюджет, поэтому по большому счету думаю все можно решить тихо с регистратором, внесет изменения в свидоцьво и станете платить по другому адресу, особо не вникайцте в сроки, типа вот, отсутствовал, приехал - решил внести измененияч. регистратор же не проверяет ваши оплаты и куда вы их платили а проводит перерегистрацию.
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів