Форум

Інформаційний ресурс

Допоможіть як правильно діяти в даній ситуації.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення polika » 23 лютого 2010, 23:08

До 07.02.2010р. у мене був лікарняний у звязку з вагітнісю та пологами.Відповідно 08.02, я повинна була зявитися і написати рапорт(я працюю в міліції)про відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку. Але так як в мене захворіла дитина, я не змогла вчасно цьго зробити. Тепер в мене вимагають лікарняний, якого в мене немає. Погрожують, що ці дні защитають як прогули або взагалі звільнять.Як вийти з цьго положення. Буду дуже вдячна за допомогу.
polika
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення VITAminka » 24 лютого 2010, 18:53

все то,что вам говорят (угрозі по поводу увольнения) - єто глупости и простое запугивание. на основании кодекса законов о труде:[QUOTE]Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям - за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда. При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку. [B]Звільнення вагітних жінок і [U]жінок, які мають дітей віком до трьох років [/U][/B](до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда [B]з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням[/B]. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.[/QUOTE]вас вообще не могут уволить,если только родную милицию не ликвидируют ))) и хоть прогуливайте,хоть пьяной на работу приходите )) это действительно так:НЕЛЬЗЯ ни при каких обстоятельстваз увольнять женщину с ребенком до трех лет. любой суд воостановит и взыщет зарплату!!!
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення polika » 26 лютого 2010, 03:29

Велике дякую за відповідь! Просто у нас в міліції, невдоволені життям люди, люблять полоскотати нерви іншим.
polika
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення fter » 25 червня 2010, 16:42

0
fter
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Юрий Игоревич » 25 червня 2010, 17:06

VITAminka...главное приходить на работу пьяной во время беременности... тогда точно ни когда не уволят...Если нарушать трудовую дисциплину (приходить на работу в нетрезвои виде) и нарушать установленный график (не являться на работу в установленное время или поргуливать систематически) - уволят кого угодно ) Даже мужика беременногоСтаття 40. Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу 4) прогулу (в тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин7) появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння
Юрий Игоревич
 
Повідомлення: 12
З нами з: 11 травня 2010, 16:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Юрий Игоревич » 25 червня 2010, 17:09

polikaа вам, раз уж получилась такая ситуация, реккомендую принести на рабоут справку о том, что ваш ребеночек болел, тогда будет ясно, почему вы не смогли прийти на работу 08.02, и максимум что вам смогут сделать - это посчитать эти дни как отпуск за свой счет.З.Ы. не болейте)
Юрий Игоревич
 
Повідомлення: 12
З нами з: 11 травня 2010, 16:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Pavlo_jur » 28 червня 2010, 19:59

ПРИВІТ!!!ЖЕК подав позов на стягнення з мене боргу за квартплату!!! Квартира, яка є обєктом позову не є у моїй власності, і я там не прописаний!!! Доказів на мою належність бути відповідачем у ЖЕКу не має, окрім довідки про склад сімї, яку вони самі і написала!!! Хто є власником даного помешкання працівники ЖЕКу не знають!!! Договору жодного також немає!!!Порадьте як діяти дальше, щоб закрити дану справу!!!
Pavlo_jur
 

Номер повідомлення:#8


Повідомлення VITAminka » 08 липня 2010, 15:24

рассказать все это в суде. суд сам закроет дело.
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#9


Повідомлення VITAminka » 08 липня 2010, 15:29

Юрий Игоревич, [QUOTE]Если нарушать трудовую дисциплину (приходить на работу в нетрезвои виде) и нарушать установленный график (не являться на работу в установленное время или поргуливать систематически) - уволят кого угодно [/QUOTE] ошибаетесь. почитайте пленумы суда по трудовым спорам. раздел о защите труда щенщин имеет приоритет,т.к. является специальной нормой. написано - [QUOTE][B]Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням[/B]. [/QUOTE] что здесь непоянтного? ну и что что вы привели [QUOTE]Стаття 40. Розірвання трудового договору[B] з ініціативи власника або уповноваженого ним органу[/B] [/QUOTE]написано же - [B]Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років [U]з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається[/U][/B]
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів