Форум

Інформаційний ресурс

Зміна підпису в паспорті

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Olga_5 » 27 травня 2010, 00:53

Нещодавно мені виповнилося 25 років. Я маю намір змінити свій підпис в паспорті при вклейці нової фотографії і в подальшому використовувати лише новий підпис. В паспортному столі мене запевнили, що я маю на це право. Проте, наразі, в мене виникли сумніви...А чи не призведе зміна підпису до проблем з тим же закордонним паспортом, посвідченням водія, трудовою книжкою і т.п.? Як правильно мені вчинити?Буду дуже вдячна за змістовні професійні відповіді
Olga_5
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Юрий Игоревич » 27 травня 2010, 17:29

По-перше: з минулим Вас днем народження)Можу сказати лише одне: це питання аж ніяк не врегульоване законодавством. Підпис людини - абсолютно повністю особистий її аспект. Ви можете хоч кожен раз собі новий видумувати. Головне щоб були взмозі (якщо стане потрібно) розписатися таким же підписом ще раз (для підтвердження - якщо таке знадобиться).У мене у самого в паспорті підписти різні. На правах теж ледь схожа (навіть перевірив).Тому підписуйтеся як вам буде завгодно - ніяких питань це ні в кого не повинно викликати. І не буде викликати.З повагою)
Юрий Игоревич
 
Повідомлення: 12
З нами з: 11 травня 2010, 16:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Olga_5 » 27 травня 2010, 17:47

Юрий Игоревич, щиро дякую Вам за вітання) і за корисну відповідь.
Olga_5
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron