Форум

Інформаційний ресурс

Купівля гаража без місця

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Shurik VS » 10 січня 2011, 15:55

Шановні форумчани, підскажіть, будь-ласка, хочу купити гараж з однією особою (50/50)і нотаріально завірити у звязку з цим виникло ряд питань: 1. Чи не стане проблемою те, що 2 покупця? 2. Чи можна в договорі врегулювати відносини між продавцями (чи потрібно укладати між ними окремий договір)?3. Гараж відноситься до нерухомості?4. Які податки доведеться заплатити? Дякую за приділену увагу та допомогу!
Shurik VS
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Shurik VS » 11 січня 2011, 14:38

невже ніхто не може допомогти?
Shurik VS
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення юлия » 11 січня 2011, 16:32

1. Не стане.2. [Чи можна в договорі врегулювати відносини між продавцями (чи потрібно укладати між ними окремий договір)?] що маєте на увазі3. Так
юлия
 
Повідомлення: 47
З нами з: 20 листопада 2010, 16:22
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Shurik VS » 12 січня 2011, 13:39

[QUOTE]що маєте на увазі[/QUOTE][QUOTE]второй вопрос не понял.[/QUOTE]Я мав на увазі договір купівлі продажу (де буде два покупця).Чи можна в ньому написать умовиякі будуть регулювати відносини між покупцями: користування гаражем, розподіл прибутку у разі здачі в оренду, у разі продажу і тому підібні.чи потрібно укладать між покупцями окремий договір щодо використання цього майна.і ще для мене дуже актуальне питання щодо податків: кому і скільки я маю заплатить? чи вони будуть ділитись між покупцями порівну (чи сума ділиться пополам і кожен платить податки з своєї частини)?вартість гаража 25 000 грн.Дуже дякую за допомогу!!!
Shurik VS
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Shurik VS » 12 січня 2011, 18:33

щойно розмовляв з нотаріусом і отримав відповідь:[B]потрібно зробить експертну оцінку і сплатить податки (які саме вона не знає томущо були зміни законодавства)[/B]??????????
Shurik VS
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів