Форум

Інформаційний ресурс

Встановлення факту що має юридичне значення

Встановлення факту що має юридичне значення

Номер повідомлення:#1


Повідомлення dimjmot » 02 листопада 2011, 13:04

Шановні юристи допоможіть з вирішенням наступної ситуації: моє прізвище Фурманова, так зазначено в паспорті, атестаті, дипломі, таке прізвище було й в покійного батька (в свідотстві про смерть теж Фурманов) і в моєму свідотстві про народження, яке я зазубила! Звернувшись до РАГСу за новим свідотством про народження, я отримала свідоцтво з прізвищем Фурман, виявляється, що так я зареєстрована. Що робити в такому випадку, в РАГСі звичайно змінювати нічого не будуть, порадили звернутись до суду. Можливо в в кого в практиці були такі випадки, допоможіть порадою або зразком звернення до суду.
dimjmot
 

Re: Встановлення факту що має юридичне значення

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Dolce & Gabbana » 02 листопада 2011, 16:00

Відповідно до ст. 256 ЦПК це не є справа окремого провадження, тому Вам треба звернутися за кваліфікованою допомогою до практикуючого спеціаліста (адвоката, юриста).
Dolce & Gabbana
 

Re: Встановлення факту що має юридичне значення

Номер повідомлення:#3


Повідомлення lema-simp » 02 листопада 2011, 16:37

Вам необходимо обратиться в суд в порядке отдельного производства с заявлением об установление факта родственных отношений между Вами и родителями. согласно ст.234 ч.2 п.5 ГПК Украины
lema-simp
 
Повідомлення: 4
З нами з: 05 серпня 2011, 14:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.

Re: Встановлення факту що має юридичне значення

Номер повідомлення:#4


Повідомлення OLNIK » 02 листопада 2011, 20:15

dimjmot написав:Шановні юристи допоможіть з вирішенням наступної ситуації: моє прізвище Фурманова, так зазначено в паспорті, атестаті, дипломі, таке прізвище було й в покійного батька (в свідотстві про смерть теж Фурманов) і в моєму свідотстві про народження, яке я зазубила! Звернувшись до РАГСу за новим свідотством про народження, я отримала свідоцтво з прізвищем Фурман, виявляється, що так я зареєстрована. Що робити в такому випадку, в РАГСі звичайно змінювати нічого не будуть, порадили звернутись до суду. Можливо в в кого в практиці були такі випадки, допоможіть порадою або зразком звернення до суду.


Все зависит от того, что Вы хотите, если внести изменения в актоваую запись о рождении- то это одно,
а если установить факт родственных отношений между Вами и отцом- то это другое.
Для чего Вам то свидетельство? Для наследства? Для выезда на ПМЖ?
OLNIK
 
Повідомлення: 13903
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15707 раз.
Подякували: 25370 раз.

Re: Встановлення факту що має юридичне значення

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Dolce & Gabbana » 03 листопада 2011, 12:07

lema-simp написав:Вам необходимо обратиться в суд в порядке отдельного производства с заявлением об установление факта родственных отношений между Вами и родителями. согласно ст.234 ч.2 п.5 ГПК Украины

-
если для оформления наследства,
а если необходимо получить новое свидетельство с фамилией, соответствующей остальным Вашим документам, то в порядке ст. 18 ч.2 КАСУ,

короче, к хорошему адвокату (юристу) - практику! :-) Вам все четко пояснят и сделают всё в достижение конкретно Вам необходимого результата (соответственно небезвозмездно, как и за любой труд).
Dolce & Gabbana
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron