Форум

Інформаційний ресурс

Допоможіть будь ласка!

Допоможіть будь ласка!

Номер повідомлення:#1


Повідомлення zcz11 » 09 листопада 2011, 12:08

Доброго дня!
Я випускник ЛІЕТ 2009 року, за спеціальністю "Товарознавство та експертиза в митній справі" навчався за державним замовленням. По закінчинню цього закладу мені не надали направлення на роботу.Через рік для влаштування на роботу мені потрібна була довідка , що я маю право на самостійний пошук роботи. Звернувшись до цього закладу мені відмовили, прокоментувавши це:"Що потрібно було зротити це напротязі півроку." Без цієї довідки я досі не можу влаштуватися на роботу. Що мені потрібно зробити, щоб отримати цю довідку?Або отримати направлення на працевлаштування за моєю спеціальністю?
Допоможіть будь ласка!
zcz11
 

Re: Допоможіть будь ласка!

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Nonna » 09 листопада 2011, 12:10

zcz11 написав:Доброго дня!
Я випускник ЛІЕТ 2009 року, за спеціальністю "Товарознавство та експертиза в митній справі" навчався за державним замовленням. По закінчинню цього закладу мені не надали направлення на роботу.Через рік для влаштування на роботу мені потрібна була довідка , що я маю право на самостійний пошук роботи. Звернувшись до цього закладу мені відмовили, прокоментувавши це:"Що потрібно було зротити це напротязі півроку." Без цієї довідки я досі не можу влаштуватися на роботу. Що мені потрібно зробити, щоб отримати цю довідку?Або отримати направлення на працевлаштування за моєю спеціальністю?
Допоможіть будь ласка!


немножко не туда попали...это Вам к адвокатам.... :-)
Аватар користувача
Nonna
 
Повідомлення: 31176
З нами з: 15 грудня 2006, 15:58
Дякував (ла): 30690 раз.
Подякували: 52204 раз.

Re: Допоможіть будь ласка!

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Dolce & Gabbana » 09 листопада 2011, 12:38

Все, что они Вам устно ответили, пусть изложат в письменной форме. Этот отказ, можно обжаловать в судебном порядке!
Напишите заявление о выдаче Вам документа с просьбой изложить причины отказа в выдаче в письменной форме на имя руководителя в двух экземплярах, зарегистрируйте его во входящей через приемную: на втором экземпляре Вам должны поставить реквизиты регистрационные.
Ждите ответ - в срок от 10 дней, но более 1 мес. Если не будет ответа - заявление в прокуратуру о нарушении прав граждан.
Можно еще параллельно обратиться к адвокату, чтобы он дал адвокатский запрос в учреждение, на который оно обязано дать ответ (так на практике быстрее будет).
Всего доброго и удачи.
Dolce & Gabbana
 

Re: Допоможіть будь ласка!

Номер повідомлення:#4


Повідомлення VITAminka » 09 листопада 2011, 17:02

zcz11 написав: Без цієї довідки я досі не можу влаштуватися на роботу.

почему не можете - кто и на каком оснвании Вам отказал в приеме на работу?
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron