Сторінка 1 з 1

РОЗІРВАННЯ ІПОТЕЧНОГО ДОГОВОРУ

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 17:48
Day
Може у когось була схожа ситуація: Укладався іпотечний договір де майновий поручитель передавав зем. ділянку в якості зобовязань позичальника (іншої особи) за генеральною угодою та кредитними договорами які були укладені і будуть укладені між банком і позичальником. Тепер поручитель бажає вивільнити ділянку з обтяження заплатити певну суму боргу банку і банк згоден на цю суму. Клієнт переживає що банк візьме гроші а потім буде вимагати ще якусь частину і щоб себе забезепечити бажає укласти договір про розірвання іпотечного договору. З боку банку стандартна пропозиція - клієнт платить гроші -банк дає повідомлення і заявки на зняття. Але у мене питання наскільки він буде забезпеченим цим договором якщо ні в іпотечному договорі ні в ЗУ Про іпотеку не передбачено договір про розірвання іпотечного договору як одна із підстав припинення іпотечного договору. Чи банк потім не оскаржить цей договір в суді? і все буде даремно? Дякую всім за відповідь
Додам що позичальник не розраховується за цими договорами і не збирається це робити а загальний борг перевищує ту суму яку поручитель бажає заплатити банку.

Re: РОЗІРВАННЯ ІПОТЕЧНОГО ДОГОВОРУ

ПовідомленняДодано: 22 листопада 2011, 11:03
Ынотио
ч.1 ст.604, ч.1 ст.651, ч.1 ст.654 ГКУ

Re: РОЗІРВАННЯ ІПОТЕЧНОГО ДОГОВОРУ

ПовідомленняДодано: 22 листопада 2011, 13:50
Day
дякую за нагадування цих норм, але мене хвилює те, що в іпотечному договорі не вказано нічого за це (якщо не вказано то можна використовувати загальні норми такі як ви написали) але якщо брати ЗУ Про іпотеку то там є чітко перелік підстав припинення іпотечного договору чи є він вичерпним і чи можна в даному випадку використати загальні норми ЦК коли є спеціальні - вказаний закон?

Re: РОЗІРВАННЯ ІПОТЕЧНОГО ДОГОВОРУ

ПовідомленняДодано: 22 листопада 2011, 15:13
Dolce & Gabbana
чи можна в даному випадку використати загальні норми ЦК коли є спеціальні - вказаний закон?


конечно можно, если нужно!