Було укладено договір купівлі-продажу продукції. з точки А в точку Б продукція їхала 10 днів хоча зазвичай це займає 2 години. Покупець стверджує, що продукція неналежної якості.
Суд першої інстанції вирішив позов задовольнити виходячи з того, що експертиза показала, що продукція яка знаходиться на складі покупця дійсно не відповідає сертифікату якості. Однак при відборі зразків на експертизу продавцем було помічено, що розфасовка продукції відрізняється від стандартної. Завжди продукція покупця відвантажується в мішках з усіма контактними даними, але навіть самі мішки зовсім інші по якості.
Наш зразок направлений як стандартний відповідає і сертифікатам і вимогам ГОСТ, що підтверджується висновком експерта.
Однак суд не враховує дану інформацію та те, що приймання продукції покупцем відбулось з порушенням вимог Інструкції П-7, та те, що Акт про невідповідність якості продукції взагалі сфальсифіковані, а Акт з зауваженнями при відборі зразків на експертизу взагалі експерту не надав позивач - задовольняє позов. Навіть більше до відповідача застосовуються санкції ст. 231 ГК України так як вони прописані в договорі хоча жодна з сторін не є державною і не виконувалось державне замовлення.
Чи є хоч якісь шанси відправити справу в касаційному порядку на повторний розгляд до суду першої інстанції чи взагалі скасувати?