Держакт на землю розовенький, тобто ще старого зразка і без кадастрового номера. Відчужувач одержав витяг з Поземельної книги, де є присвоєний кадастровий номер. В держакті зазначено такі відомості про земельну ділянку (приклад): "Місцезнаходження: місто Київ, вул. Колгоспна, 50. Площа 0,075 га. Цільове призначення: для ведення садівництва." В витязі з Поземельної книги зазначено таке місцезнаходження земельної ділянки: "Київська область, місто Київ, ******** район, Садівниче товариство "КУРАТОР", діл. №20", а площа така ж: "0,075 га". Йдемо далі. Правовстановлюючий документ на садовий будинок - договір купівлі-продажу, укладений на біржі у 1995 році, з відміткою про реєстрацію в БТІ. Але ще є рішення суду від 2011 року про визнання договору купівлі-продажу цього садового будинку дійсним. Тобто це рішення не є правовстановлюючим документом. Далі, в договорі куп.-пр. зазначано адреса об'єкта наступну: "садовий будинок за адресою: місто Київ, вул. Колгоспна, 20, товариство "КУРАТОР"".
Які думки колег щодо можливості прийняття цих документів задля посвідчення договору купівлі-продажу? На додаток скажу, що на руках у відчужувача є землевпорядна технічна документація на земельну ділянку, яка була прийнята Управлінням ДКЗ для видачі витягу з Поземельної книги, в якій зазначено заступну адресу земельної ділянки: "Київська область, місто Київ, ******** район, Садівниче товариство "КУРАТОР", вул. Колгоспна, 50, діл. №20", тобто до реєстру земель внесено невірно інформацію про адресу земельної ділянки й можливе здійснення виправлень в реєстрі про адресу. Але, все ж, на мій погляд, є багато АЛЕ.
Чи не потрібно, все ж таки отримати новий Держакт на землю, де б зазначалась повна адреса земельної ділянки, де б було видно, що вона, по-перше, на території СТ "КУРАТОР", по-друге, вул. Колгоспна, 50, а в-третіх - ділянка №20? Щоб потім можна було прив'язати все до купи - Держакт до договору к.-пр сад. будинку?