Форум

Інформаційний ресурс

Адміністративне затриманння

Адміністративне затриманння

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Николай » 18 березня 2014, 20:43

Відповідно до ч.1 ст. 263 КУпАП, адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більш як три години.
Про адмінзатримання складається протокол.
Згідно п.4.7.ІНСТРУКЦІї з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах внутрішніх справ України (ЗАТВЕРДЖЕНОї наказом МВС України 04.10.2013 № 950), під час складання протоколу про адміністративне затримання особі, яка вчинила адміністративне правопорушення, роз’яснюється її право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Уявімо ситуацію: особа виявила бажання на допомогу!
Відповідно до п.8 ПОРЯДку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб (ЗАТВЕРДЖЕНОго постановою КМУ від 28.12.2011 N 1363) Призначений центром з надання допомоги адвокат повинен прибути протягом години з моменту видання йому доручення, а у виняткових випадках - не пізніше ніж протягом шести годин з моменту видання йому доручення до затриманої особи для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Питання: Якщо адвокат протягом 3 годин не прибуває. Скласти протокол про адмінправопорушення відносно затриманого неможливо так, як це забороняє ч.6 ст.5 ЗУ "Про міліцію".Що робить з затриманим?
Николай
 
Повідомлення: 1
З нами з: 18 березня 2014, 20:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів