Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2007, 18:01
masha
Така ситуація: фіз.особа купила приміщення. Потім добудувала дещо самовільно. Звернулася до суду з позовом про визнання права власності на самовільно побудоване. Суд у рішенні визнав право власності на все приміщення,на його підставі зареєстровано право власності. Не можу зрозуміти, чому на все приміщення, адже право власності на те, що [qoute]не самовільно побудоване[qoute] вже є. Чи це для того, щоб уникнути двох правовстановлюючих документів?

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2007, 19:38
nura
Суд не может признать право собственности на [qoute]добудову[qoute] , он правильно признал вам право на объект с новой площадью и новым ( частично ) целевым назначением. Если бы , вы хотели пойти правильным путем , то нужно было бы обратиться в органы архитектуры для получения : решения и разрешения на строительство, а также отвод земельного участа под строительство пристройки, затем акта ввода в эксплуатацию и утверждение данного акта. В последствии у вас поменялась площадь, а может быть и целевое назначение ( строительство пристройки к чему либо ....) что в последствии повлекло бы за собой замену правоустанавливающего документа на свидетельство. Суд одним махом решил все проблемы .

ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 12:53
ТТК.
Согласна с nura.судовий орган частково нерухомість не признає,радуйтесь, що суд признав право на все приміщення.

ПовідомленняДодано: 29 листопада 2007, 18:44
Marysia.
поздравляю! Я только с нового года буду пытаться такое решение получить, не знаю как и во что это может вылиться. А вы можете еще отблагодарить судью за помощь

ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 11:58
sello
Мені тільки не зрозуміло, якщо в результаті перебудови, трісне стеля, або [qoute]складуться[qoute] поверхи, хто буде за це відповідати: забудовник (який це все зробив без належних експертиз та відповідного проекту) чи суд? А скриті роботи? А тех. та авторський нагляд? Ризиковано все це, ой ризиковано!!!!

ПовідомленняДодано: 30 листопада 2007, 21:22
FINA.
Тобто щоб не добудував наприклад гараж, треба отримувати нове свідоцтво, а старий правовстановлюючий джокумент здавати в БТІ?

ПовідомленняДодано: 02 грудня 2007, 15:18
Stonehenge
Боцман очень - очень прав! В результате достройки (перестройки) объект подлежит сдаче в эксплуатацию и ст.ст. 331, 376 ГК благополучно действуют. Суд признает право собственности, если это право кто-то оспаривает. А в Вашей ситуации истцу просто не хотелось объект сдавать в эксплуатацию.

ПовідомленняДодано: 11 травня 2010, 18:52
S.Wetochka
Доброго днязнайшла цю тему, але вона давнішня, тому і виникло питання принесли документи на відчуження житлового будинку - рішення суду про визнання права власності на всі постройки (були самовільні постройки)а хіба ми зараз приймаємо такі рішення? (БТІ це рішення зареєструвало)хіба не відпрвляємо за новим свідоцтвом про право власності на нерухоме майно?