Форум

Інформаційний ресурс

Рішення про створення ПП

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Sannotar » 02 квітня 2008, 20:42

Шановні юристи! У кого є нормальний зразок рішення про створення приватного підприємства одним засновником? Поділіться, будь-ласка!
Sannotar
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Дерек » 03 квітня 2008, 17:15

Олег18Ви не праві, рішення вимагають обовязково. Причому на цьому наголошують як реєстратори, так і нотаріуси нашого округу
Дерек
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Дерек » 03 квітня 2008, 17:19

"Нещодавно займався реєстрацією двох ПП якраз з одним засновником.Рішення мало таку форму ( пройшло без проблем ):РІШЕННЯ № 1Власника про створення Приватного підприємства «ААА»м. ВВВ ,,,,,,,,,,,,Я, що нижче підписався:Пупкін Петро Петрович, паспорт серія ВВ номер №№№№№, виданий ,,, України в ,,, області від ,,, року, що проживаю за адресою: Україна, м. ,,,, вул. ,,,,,,,,,,,, Керуючись чинним законодавством України, прийняв рішення про наступне:1. Створити Приватне підприємство «ААА» ( далі - Підприємство ), виступивши його засновником.2. Затвердити Статут Підприємства.3. Місцезнаходження Підприємства визначити за адресою: Україна, ,,,,,,4. Для забезпечення діяльності Підприємства за рахунок вкладу Власника створити статутний капітал у розмірі 100 гривень ( сто гривень ). Джерелом формування статутного капіталу Підприємства є власні грошові кошти Власника.5. До ,,,,,року Власник вносить 100 % Статутного капіталу.6. Доручити Петрову Івану Івановичу, здійснити всі необхідні заходи для державної реєстрації Підприємства.__________________________ Пупкін Петро Петрович "
Дерек
 

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Дерек » 04 квітня 2008, 12:25

Та ні, я ж нічого, я ж там наголосив [qoute]нашого округу[qoute].Просто у нас це обовязково вимагають,і у Sannotar я так зрозумів також
Дерек
 

Номер повідомлення:#9


Повідомлення Sannotar » 04 квітня 2008, 14:05

Поки що не вимагають. Поки готую документи. За тією інформацією, що міститься на сторінках в Інтернеті це рішення є майже в усіх роз'ясненнях (але дійсно не є обов'язковим). І якщо, чесно, не можу уявити, яким чином ще, крім рішення, власник може донести своє бажання про створення ПП, формування статутного капіталу та інше (але це моя особиста думка). Тому для себе хочу, щоб таке рішення було. Дякую, Дерек, за зразок, бо і Інеті їх багато, але щоден, на мій погляд, не відповідає ні моїй ситуації, ні є достатньо повними.
Sannotar
 

Номер повідомлення:#10


Повідомлення Дерек » 04 квітня 2008, 15:30

Та просто я в свій час зтикнувся з цим, хоча сам був упевнений, що рішення не потрібно. Будь ласка, звертайтеся :)
Дерек
 

Номер повідомлення:#11


Повідомлення kia.inna » 04 червня 2010, 18:03

ґ
kia.inna
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів