Форум

Інформаційний ресурс

Чи можна заповідати майно яке не успадковане

Номер повідомлення:#1


Повідомлення 7ruslan7 » 21 березня 2011, 22:36

Допоможіть буть ласка!!!громадянин звернувся із проханням написати заповіт з таким змістом:земельну ділянку частку (паю) заповісти сину (який належиьть заповідачу і є державний акт)іншу земельну ділянку якою користувалась його померла дружина (який не переоформлений на чоловіка. дружина померла 8 років тому) заповісти на дочкуяк правильно оформити заповіт
7ruslan7
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Куница » 22 березня 2011, 14:09

Можна так оформить, но:- исключить -[qoute]якою користувалась його померла дружина[qoute] и данные госакта, -указав конкретный адрес месторасположения этих земельных участков- завещателю нужно разъяснить, что для оформления наследственных прав наследникам нужно будет кроме завещания подать нотариусу документы, подтверждающие право собственности завещателя на завещанное имущество, либо последнее завещателю должно принадлежать по факту принятия им этого наследственного имущества, несмотря на то, что он не оформил право собственности на него.
Куница
 

Re: Чи можна заповідати майно яке не успадковане

Номер повідомлення:#3


Повідомлення burtseva » 01 квітня 2019, 12:54

Відповідно до Закону № 3425 на майно, що переходить за правом спадкоємства до спадкоємців, нотаріусом або в сільських населених пунктах — посадовою особою органу місцевого самоврядування, яка вчиняє нотаріальні дії, за місцем відкриття спадщини видається свідоцтво про право на спадщину.

Свідоцтво про право на спадщину видається після закінчення шести місяців з дня відкриття спадщини, а у випадках, передбачених частиною другою ст. 1270 і ст. 1276 Цивільного кодексу, — не раніше зазначених у цих статтях строків.

Видачу свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям, які прийняли спадщину, строком не обмежено.

Свідоцтво про право на спадщину на земельну частку (пай)

після смерті фізичних осіб може бути видане уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування спадкоємцям першої та другої черги за законом (як у випадку спадкування ними за законом, так і у випадку спадкування ними за заповітом) і за правом представлення на підставі сертифіката на право на земельну частку (пай) чи договорів купівлі-продажу, дарування, міни, чи свідоцтва про право на спадщину, чи рішення суду про визнання права на земельну частку (пай)

Свідоцтво про право на спадщину на земельну ділянку

може бути видане уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування спадкоємцям першої та другої черги за законом (як у випадку спадкування ними за законом, так і у випадку спадкування ними за заповітом) і за правом представлення на підставі правовстановлюючих документів (цивільно-правових угод щодо відчуження земельної ділянки, свідоцтва про право на спадщину), державного акта на право власності на землю
burtseva
 
Повідомлення: 4
З нами з: 14 березня 2019, 16:43
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Чи можна заповідати майно яке не успадковане

Номер повідомлення:#4


Повідомлення vicktornekrasof » 24 квітня 2020, 16:13

Нет, вы по факту не собственник имущества еще...
vicktornekrasof
 
Повідомлення: 3
З нами з: 15 квітня 2020, 15:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron