Форум

Інформаційний ресурс

коллеги, подскажите пожалуйста, можно ли удостоверить договор к-п корпоративных прав частного...

Номер повідомлення:#1


Повідомлення і.є. » 22 лютого 2007, 13:01

коллеги, подскажите пожалуйста, можно ли удостоверить договор к-п корпоративных прав частного предприятия, учередитель один. Или необходимо продать целостный им. комплекс согласно ст. 191 ЦК Украины? Производства частное предприятие не ведет. весь состав предприятия это учередитель и его печать. Заранее благодарна всем.
і.є.
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення pipa » 22 лютого 2007, 13:13

якщо в ПП є створений статутний фонд тоді без проблем: купівля-продаж, якщо ж немає то дехто знаю робить продаж права засновника Приватного підприємства (майнові права) правда як на мене то тут що продавати печатку і штампи?
pipa
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Сергей » 22 лютого 2007, 15:13

Треба продавати не корпоративне право, а ПРАВО ЗАСНОВНИКА.Корпоративне право стосується ТОВ, АТ, ТПВ, а не ПП
Сергей
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення V » 22 лютого 2007, 18:36

Поясність мені, будь ласка – право засновника, це право мати право на зареєстровану і легітимну діяльність?Які існують обмеження в реалізації такого права бажаючими особами?Яка цікавість в таких продажах у сторін?
V
 
Повідомлення: 4119
З нами з: 25 листопада 2005, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1299 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Сергей » 23 лютого 2007, 17:11

Якщо в приватному підприємстві є статутний капітал, то можна продати його (його частку). А якщо такого немає (для приватних підприємств статутний капітал не передбачений відповідно до законодавства), то слід відчужувати саме право засновника. У нас (Харків) на тому тижні був семінар, де це питання також обговорювалося. Так от відповідно до ЦК, Господарського кодексу та закону про госп. товариства це можна робити! Перегляньте їх)
Сергей
 

Номер повідомлення:#7


Повідомлення V » 24 лютого 2007, 18:12

Шановний Сергій, як на мене дуже серйозна тема. Те, що пишуть всім відомо. Важно то, як воно написано, для чого і чи може все написане реально вписатися в реальність.Тепер чітко. Написано коряво, навіть дуже противорічиво до чинного законодавства. Фактично процентами капіталу застилаються визначені обов’язкові норми, які передбачені для відчуження нерухомості, зброї, наркотичних препаратів ... . Не може норма абстракції підмінити собою конкретну норму. Якщо навіть майна не має, то продається право засновника, або нематеріальне право, яке не має визначеності, осязаємості, предмету... . Тобто нема еквіваленту, передачі чогось, можливості стягнення ... в нашому випадку продається право на роботу, можна сказати, реєстрація виконкому. Не можна продати більше прав ніж ти маєш – червоною лінією проходить така правда по всіх законах комунізму.Країни Азії, для того аби вступити у ВТО повинні привести норми свого права до рівня Європейського. Поміняли закони (2004), не всі і то частково, Росія, за нею – Україна. Тому і маємо таку реготню зі стидом ми сьогодні. У них, дійсно, можна продати право, яке у потенційного його власника ще не існує. Система права і законів різна, треба все міняти в корні. Яка різниця між західними відчуженнями права засновника або статутного капіталу та нашими, українськими?На Заході статутний капітал є сталою величиною, гарантією стабільності, незмінності, впевненості у відшкодуванні кредиторам, зберігається до ліквідації, весь час існування фірми. Капітал можна збільшувати, під гарантію ним можна користуватися, але не знищити, такий притримуючий фактор зобов’язує працювати сумлінно і створює відповідний імідж сили та довіри у суспільстві. У нас, гроші поклав і зняв, капіталу реально нема. Повна гра - дивіться всі, моя фірма має мільйонні капітали, але по вуха в злиднях. Хіба можна продати державну реєстрацію? Чому ні, за таких законів можна! Чого б ще продати чужого?
V
 
Повідомлення: 4119
З нами з: 25 листопада 2005, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1299 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів