Форум

Інформаційний ресурс

документы и удостоверительные на русском

Номер повідомлення:#61


Повідомлення Клер. » 11 січня 2010, 14:02

[B]Stonehenge[/B], завжди будь ласка.що стосується мого повідомлення російською - писала так, тому що питання, яке зачеплене в даній темі, більш цікавить російськомовних нотаріусів. Чисто з поваги до колег.
Клер.
 
Повідомлення: 1381
З нами з: 25 грудня 2007, 14:48
Дякував (ла): 286 раз.
Подякували: 254 раз.

Номер повідомлення:#62


Повідомлення lola » 12 січня 2010, 17:29

Уважаемая, Nonna.Конечно же мне есть,что сказать Вам по сути. Но прочитав Ваш оскорбительный опус, решила больше не вступать с Вами в дискуссию . Для меня такая манера общения с коллегами не возможна в принципе. Очень сожалею о том, что дала втянуть себя в этот недостойный диалог.Но удивляет другое – форум Вам аплодирует! Видимо, никого не смущает то, какие выражения Вы используете при общении с коллегами…Теперь по сути. Я родилась, выросла и получила два, из трех имеющихся у меня, высших образования при СССР. И, конечно же ,родным языком для меня является русский. Но это не имеет НИ МАЛЕЙШЕГО отношения к теме,поднятой выше. Я никогда не слышала от клиентов ни одного неуважительного слова об украинском языке. Ни разу. Так при чем здесь неуважение к себе,к языку,к национальной культуре и к традициям? Вы что,друзья мои, опомнитесь!.Речь идет исключительно о возможности использования Минской конвенции (которую конечно же я читала и обсуждала с коллегами) в нашей работе. Мнения расходятся и именно по- этому я сразу написала, что вопрос спорный. Есть нотариусы,которые считают ,что органы нотариата можно отнести к учреждениям юстиции и таких немало .Вот о чем нужно было говорить. Для этого и форум..А речь ,почему-то, пошла об униженном национальном самосознании и оскорбленном достоинстве граждан Украины.Ну и ну! Если такая манера обсуждения спорных вопросов считается нормой, то я просто не хочу в этом принимать участие. Злоба поедает человека изнутри и, однажды, от нотариуса может ничего и не остаться, кроме печати…Давайте будем добрее и терпимее друг к другу.Мы ведь не враги… Всем коллегам искренне желаю счастья и благополучия.
lola
 
Повідомлення: 510
З нами з: 19 листопада 2009, 18:51
Дякував (ла): 26 раз.
Подякували: 38 раз.

Номер повідомлення:#63


Повідомлення not&ar » 12 січня 2010, 17:55

[B]УВАЖАЕМЫЕ НОТАРИУСЫ[/B], все ли у вас в порядке с головой? Ваш колега обратился за помощью в вопросе о котором плохо осведомлен, в свою очередь, многие из вас не помогают, а практикуются в красноречии и хамстве. Желаю Вам скорейшего выздоровления и не забывать о том, что зачастую совет колеги реально помогает найти правильный выход из сложной, для Вас самих, ситуации. Удачи
Чем больше понимаешь, тем больше понимаешь, что ничего не понимаешь
Аватар користувача
not&ar
 
Повідомлення: 41
З нами з: 16 грудня 2009, 18:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Номер повідомлення:#64


Повідомлення V » 12 січня 2010, 18:13

Селянин, нередко миротворцев бьют… больно. Смешно … .
V
 
Повідомлення: 4119
З нами з: 25 листопада 2005, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1299 раз.

Номер повідомлення:#65


Повідомлення Весна :) » 12 січня 2010, 20:31

"Иннусик[QUOTE]Есть нотариусы,которые считают ,что органы нотариата можно отнести к учреждениям юстиции и таких немало .Вот о чем нужно было говорить.[/QUOTE] а чим ви аргументуєте таку позицію, якщо навіть з нашої печатки прибрали Міністерство юстиції??? невже тільки з тих підстав, що саме це МЮ перевіряє наше діловодство???Клер в повідомлені №34аргументовано і детально висвітлила це питання і наразі жодного вагомого заперечення з цього приводу не знайдено і мабуть його просто не має. Поважаю російську мову адже в принципі ми сміливо можемо назвати її нашою другою мовою ,чого не зроблять вже наші діти,( дуже шкода, що наразі в школах не має російської мови та літератури) але [U]при цьому українська мова, є мова що офіційно закріплена законом, як єдина державна і є мовою діловодства. [/U] Ми юристи і не наша справа розводити демагогію,, а ще гірше займатись політикою, у нас є закони якими ми керуємось. [U]Конвенція не може слугувати підставою для того, щоб ми посвідчувала документи на російській мові, для громадян, що не володіють українською мовою є така нотаріальна дія як - переклад.[/U]"
Аватар користувача
Весна :)
 
Повідомлення: 2447
З нами з: 02 липня 2007, 21:47
Дякував (ла): 179 раз.
Подякували: 88 раз.

Номер повідомлення:#66


Повідомлення Jaine » 12 січня 2010, 21:05

Для переважної більшості нотаріусів проблема мови нотаріального діловодства чітко зрозуміла- немає тут ніякої проблеми! І не потрібно її створювати, шукаючи хоч якусь зачіпку, аби не писати українською. Що це за колега, який навіть в питанні азів діловодтва [QUOTE]плохо осведомлен[/QUOTE] ? Це питання більше перебуває в політичній площині, от і колега. наслухавшись проповідей деяких депутатів і кандидатів, вирішив що можливо і у нотаріальному діловодстві ситуація така ж сама, як і в політиці. Але нотаріуси- не депутати і не кандидати і мають діяти відповідно до закону а не шукати нові простори для застосування російської. Мене завжди дивувала ситуація з головою у громадян, які все життя живуть на Україні, але чомусь [qoute]не панімають[qoute] українську мову. В такому разі з галавою дійсно великі проблеми. Ніхто ні з ким тут не сварився, і нікого не ображав, люди висловили свою думку щодо питання, яке було поставлене.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#67


Повідомлення OLNIK » 12 січня 2010, 21:28

А я особисто не проти різномовності , законом це передбачено.Може і щось не дослівно скажу але суть така згідно з законом - у місцевостях, де компактно проживають національні меншини, [B]поряд[/B] з українською мовою використовуються мови національних меншин.Прошу звернути увагу, що не [B]замість[/B], а [B]поряд[/B]Залишається лише порахувати (згідно з переписом населення та статистичними даними), скільки націй і народностей населяє Україну, і в місцях їх компактного проживання має вживатися щонайменше дві мови- українська і національна мова народу, який проживає в тому чи іншому регіоні.Чиновники, які рвуться до влади мають знати щонайменше, всі ті мови, якими спідлкується народ України в їхньому регіоні і українську. Всі документи писати через вертикальну риску- і це без варіантів, бо чиновники обмежені законом, а не над ним.Результат буде очевидний - мало буде бажаючих займати чиновницькі посади, бо не так багато тих, хто вільно володіє усіма мовами людей, які власне і є народом України.І нема чого боротися за якусь одну із мов, крім державної, бо чим більше мов знає людина- тим вонаі більш демократична (ближче до народу, який може на неї вплинути).
OLNIK
 
Повідомлення: 13905
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15715 раз.
Подякували: 25378 раз.

Номер повідомлення:#68


Повідомлення Stonehenge » 12 січня 2010, 21:44

:) В поддержку № 72Європейська хартія регіональних мов або мов меншин Страсбург, 5 листопада 1992 року ( Хартію ратифіковано Законом N 802-IV ( 802-15 ) від 15.05.2003 ) Дата підписання: 05.11.1992 Дата ратифікації: 15.05.2003 Дата набуття чинності: 01.01.2006Приведу только некоторіе статьи... Стаття 7 Цілі та принципи 1. Стосовно регіональних мов або мов меншин, в межахтериторій, на яких такі мови використовуються, та відповідно достану кожної мови, Сторони будують свою політику, законодавство тапрактику на таких цілях та принципах: a) визнання регіональних мов або мов меншин як засобувідображення культурного багатства b) поважання кордонів кожної географічної місцевості, в якійвикористовується регіональна мова або мова меншини, з метоюзабезпечення, щоб існуючий раніше або новий адміністративнийрозподіл не створював перешкод розвиткові відповідної регіональноїмови або мови меншини c) необхідність здійснення рішучих дій, спрямованих нарозвиток регіональних мов або мов меншин з метою їх збереження d) сприяння використанню регіональних мов або мов меншин, вусній та письмовій формі, у суспільному та приватному житті і/абозаохочення такого використання e) підтримання і розвиток стосунків з питань, що охоплюютьсяцією Хартією, між групами, які використовують регіональну мову абомову меншини, та іншими групами населення держави, які вживаютьмову в такій самій або схожій формі, а також започаткуваннякультурних стосунків з іншими групами населення держави, щокористуються різними мовами f) передбачення належних форм і засобів викладання і вивченнярегіональних мов або мов меншин на всіх відповідних рівнях g) передбачення особам, які не володіють регіональною мовоюабо мовою меншини і які проживають у місцевості, де вонавикористовується, можливостей вивчати її за своїм бажанням h) сприяння здійсненню наукових досліджень в галузірегіональних мов або мов меншин в університетах чи аналогічнихустановах i) розвиток відповідних форм транснаціональних обмінів зпитань, що охоплюються цією Хартією та що стосуються регіональнихмов або мов меншин, які використовуються в такій самій або схожійформі у двох або більше державах. 2. Сторони зобов'язуються усунути, якщо вони цього ще незробили, будь-які необгрунтовані розрізнення, виключення,обмеження або переваги, які стосуються використання регіональноїмови або мови меншини та які мають на меті перешкодити чи створитизагрозу її збереженню або розвиткові. Вжиття спеціальних заходів угалузі регіональних мов або мов меншин, які спрямовані надосягнення рівності між особами, що вживають ці мови, і рештоюнаселення або які належним чином враховують їхній конкретний стан,не розглядаються як акт дискримінації проти тих осіб, що вживаютьбільш поширені мови. 3. Сторони зобов'язуються відповідними заходами поглиблювативзаєморозуміння між всіма мовними групами населення країни, ізокрема сприяти вихованню поваги, розуміння і терпимості щодорегіональних мов або мов меншин як одній з цілей освіти іпрофесійної підготовки, яка надається в їхніх країнах, а такожзаохочувати засоби масової інформації до досягнення такої цілі. 4. Визнаючи свою політику щодо регіональних мов або мовменшин, Сторони враховують потреби та побажання тих групнаселення, які користуються цими мовами. Сторони заохочуються достворення у разі необхідності органів, які консультували б властіз усіх питань, що стосуються регіональних мов або мов меншин. 5. Сторони зобов'язуються застосовувати, mutatis mutandis,принципи, наведені у пунктах 1 - 4 вище, до нетериторіальних мов.Однак, що стосується цих мов, то характер і масштаби заходів, якихнеобхідно вживати на виконання цієї Хартії, визначаються гнучко, зурахуванням потреб і побажань та з поважанням традицій тахарактерних рис тих груп, які користуються відповідними мовами....Стаття 9 Судова влада 1. Сторони зобов'язуються, стосовно тих судових округів, в яких чисельність мешканців, що вживають регіональні мови або мови меншин, виправдовує вжиття заходів, наведених нижче, відповідно до стану розвитку кожної з цих мов і за умови, що використання можливостей, які надаються цим пунктом, на думку судді, не перешкоджатиме належному відправленню правосуддя: a) у кримінальному судочинстві: i) передбачити, щоб суди, на клопотання однієї зі сторін процесу, здійснювали провадження регіональними мовами або мовами меншин і/або ii) гарантувати обвинуваченій особі право користуватися своєю регіональною мовою або мовою її меншини і/або iii) передбачити, щоб клопотання і докази, у письмовій чи усній формі, не розглядалися як неприйнятні виключно на тій підставі, що вони сформульовані регіональною мовою або мовоюменшини і/або iv) складати, на клопотання, документи, пов'язані з кримінальним судочинством, відповідною регіональною мовою або мовою меншини, у разі необхідності із залученням усних і письмових перекладачів без додаткових витрат для зацікавлених осіб b) у цивільному судочинстві: i) передбачити, щоб суди, на клопотання однієї зі сторін процесу, здійснювали провадження регіональними мовами або мовами меншин і/або ii) якщо сторона має постати перед судом особисто, дозволяти їй користуватися своєю регіональною мовою або мовою її меншини без додаткових витрат і/або iii) дозволяти подання документів і доказів регіональними мовами або мовами меншин у разі необхідності із залученням усних і письмових перекладачів c) під час судового провадження у справах, що стосуютьсяадміністративних питань: i) передбачити, щоб суди, на клопотання однієї зі сторінпроцесу, здійснювали провадження регіональними мовами або мовамименшин і/або ii) якщо сторона має постати перед судом особисто, дозволитиїй користуватися своєю регіональною мовою або мовою її меншини без додаткових витрат і/або iii) дозволити подання документів і доказів регіональними мовами або мовами меншин, у разі необхідності із залученням усних і письмових перекладачів d) вжити заходів для забезпечення застосування підпунктів iта iii пунктів b та c вище, а також будь-якого необхідноговикористання послуг усних і письмових перекладачів без додатковихвитрат для зацікавлених осіб. 2. Сторони зобов'язуються: a) не заперечувати дійсність юридичних документів, складених в межах держави, виключно на тій підставі, що вони сформульовані регіональною мовою або мовою меншини або b) не заперечувати дійсність для сторін процесу юридичних документів, складених в межах країни, виключно на тій підставі, що вони сформульовані регіональною мовою або мовою меншини, а також передбачити можливість їхнього використання проти зацікавлених третіх сторін, які не вживають цих мов, якщо зміст документа повідомляється їм особою (особами), яка посилається на нього або c) не заперечувати дійсність для сторін процесу юридичних документів, складених в межах країни, виключно на тій підставі, що вони сформульовані регіональною мовою або мовою меншини. 3. Сторони зобов'язуються забезпечити наявність складених регіональними мовами або мовами меншин найбільш важливих національних законодавчих актів і тих документів, які зокрема стосуються осіб, що вживають ці мови, якщо їх наявність не забезпечена іншим шляхом. Стаття 10 Адміністративні органи та публічні послуги 1. В межах адміністративних районів держави, в яких кількістьмешканців, що вживають регіональні мови або мови меншин,виправдовує вжиття заходів, наведених нижче, і відповідно до станукожної з цих мов, Сторони зобов'язуються, у міру розумноїможливості: a) i) забезпечити, щоб адміністративні органи використовувалирегіональні мови або мови меншин або ii) забезпечити, щоб їхні посадові особи, які працюють звідвідувачами, використовували регіональні мови або мови меншин уїхніх стосунках з особами, що звертаються до них цими мовами або iii) забезпечити особам, що вживають регіональні мови абомови меншин, можливість подавати усні чи письмові заяви іотримувати відповідь на них цими мовами або iv) забезпечити особам, що вживають регіональні мови або мовименшин, можливість подавати усні або письмові заяви цими мовамиабо v) забезпечити особам, що вживають регіональні мови або мовименшин, можливість на законних підставах подавати документи,складені цими мовами b) забезпечити населенню наявність адміністративнихдокументів і бланків широкого користування, складенихрегіональними мовами або мовами меншин чи у двомовному варіанті c) дозволяти адміністративним органам складати документирегіональною мовою або мовою меншини. 2. Стосовно органів місцевої та регіональної влади, натериторії яких чисельність мешканців, що вживають регіональні мовиабо мови меншин, виправдовує вжиття заходів, наведених нижче,Сторони зобов'язуються дозволяти і/або заохочувати: a) використання регіональних мов або мов меншин в рамкахрегіонального або місцевого самоврядування b) можливість для осіб, які вживають регіональні мови абомови меншин, подавати усні або письмові заяви цими мовами c) публікування органами регіональної влади своїх офіційнихдокументів також і відповідними регіональними мовами або мовамименшин d) публікування органами місцевої влади своїх офіційнихдокументів також і відповідними регіональними мовами або мовамименшин e) використання органами регіональної влади регіональних мовабо мов меншин у дискусіях, які відбуваються на їхніх зборах, невиключаючи, однак, використання офіційної мови (мов) держави f) використання органами місцевої влади регіональних мов абомов меншин у дискусіях, які відбуваються на їхніх зборах, невиключаючи, однак, використання офіційної мови (мов) держави g) використання або прийняття, у разі необхідності паралельноз назвами офіційною мовою (мовами), традиційних правильних формнаписання назв місцевостей регіональними мовами або мовами меншин. 3. Стосовно публічних послуг, які надаються адміністративнимиорганами або іншими особами, що діють від їхнього імені, Сторонизобов'язуються, в межах території, на якій використовуютьсярегіональні мови або мови меншин, відповідно до стану кожної мови,а також у міру розумної можливості: a) забезпечити використання регіональних мов або мов меншин унаданні послуг або b) дозволяти особам, які вживають регіональні мови або мовименшин, подавати заяви і отримувати відповідь на них цими мовамиабо c) дозволяти особам, які вживають регіональні мови або мовименшин, подавати заяви цими мовами. 4. З метою застосування тих положень пунктів 1, 2 і 3, які вони прийняли, Сторони зобов'язуються вжити одного чи більше таких заходів: a) письмовий або усний переклад у разі необхідності b) добір і у разі необхідності професійна підготовкапосадових осіб та інших державних службовців у необхіднійкількості c) задоволення у міру можливості прохань державнихслужбовців, які володіють регіональною мовою або мовою меншини,про призначення на роботу в тій території, де така мовавживається. 5. Сторони зобов'язуються дозволяти використання або прийняття прізвищ регіональними мовами або мовами меншин на прохання зацікавлених осіб.
"...Если выпало в Империи родиться,
лучше жить в глухой провинции, у моря..."

Иосиф Бродский
Аватар користувача
Stonehenge
 
Повідомлення: 8606
З нами з: 26 листопада 2007, 16:06
Дякував (ла): 2454 раз.
Подякували: 5659 раз.

Номер повідомлення:#69


Повідомлення V » 12 січня 2010, 23:17

[QUOTE]Под правильными лозунгами уничтожались целые народы, сын убивал отца, приходили к власти изверги и в итоге пересремся все … Всегда можно оправдать свое убожество и оч глупо устраивать собачью свару на пустом месте. [/QUOTE]где-то так подумал Селянин, делая предупреждение:-)Мне, лично, стыдно, что мои, да и многих из нас, дети и внуки не знают русского языка. НО, я безумно горд, что именно наши дети, знают в префекте несколько европейских языков не хуже ридного, ненькиного, а то и лучше, так как уважают тот народ, с которым живут бок о бок. А русский, выучат… если посчитают нужным, всегда:-) И выводы. Публичные нотариальные документы должны излагаться только на государственном языке страны - Украина.
V
 
Повідомлення: 4119
З нами з: 25 листопада 2005, 14:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1299 раз.

Номер повідомлення:#70


Повідомлення Jaine » 12 січня 2010, 23:54

На № 73.Дуже сумніваюся, що Віктор Федорович бодай щось розуміє з цієї хартії, хоча його партія постійно про неї згадує. Кумедно виглядає, коли проросійські політики, які виступають проти ЄС, НАТО, європейської інтеграціїї ставлять в приклад Європейську хартію. В нашій країні насправді українська мова є мовою меншин (оскільки російську усі знають і панімають, а щодо української -у російськомовних громадян наступає цілковитий коллапс нєпоніманія і неприйняття. Це українська мова зникає і потребує захисту та збереження. [QUOTE]Необхідність здійснення рішучих дій, спрямованих на розвиток регіональних мов або мов меншин з метою їх збереження[/QUOTE] .Добре хоч те, що в нашій державі для захисту та збереження українська законодавчо закріплена як державна. Це повністю відповідає Європейській хартії, Stonehenge.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#71


Повідомлення НЮТА » 13 січня 2010, 17:53

Иннусик 05.01.2010, 12:02 №10 Повідомлень: 23З нами: 19.11.2009[B] весь документ делаю на русском, включая удостоверительную.Но это только для стран Минской конвенции[/B]. Иннусик, Вы не из Киева? срочно нужен нотариус, [B]который считает возможным [/B]сделать удостовериловку на русском...
НЮТА
 
Повідомлення: 1940
З нами з: 01 вересня 2009, 11:06
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 47 раз.

Номер повідомлення:#72


Повідомлення Passer » 13 січня 2010, 18:08

На №76А вот и долгожданный и опетитный [qoute]банан[qoute] RE: [QUOTE]№55[/QUOTE]А ВЫ, ТУТ РАСФИЛОСОВСТВОВАЛИСЬ ПРО ИСТОРИЮ, КУЛЬТУРУ, ПРАВО .... [qoute]БАНАН!!!!!!!!![qoute] - ВОТ ВАМ И ВСЯ ФИЛОСОФИЯ, КУЛЬТУРА и ПРАВО.
Аватар користувача
Passer
 
Повідомлення: 2397
З нами з: 02 лютого 2006, 22:02
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 475 раз.

Номер повідомлення:#73


Повідомлення S.Wetochka » 13 січня 2010, 19:10

на №55 - сказано від душінавіть додати нічого, все вірно
S.Wetochka
 
Повідомлення: 2703
З нами з: 06 червня 2007, 16:50
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 516 раз.

Номер повідомлення:#74


Повідомлення Jaine » 14 січня 2010, 00:36

Навіть серед нотаріусів є такі, які пожирають банани на повен рот. Що уже говорити про колгоспників чи шахтарів. Філософствувати про історію, культуру- це все одно, що розсипати перли перед свиньми.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#75


Повідомлення notDen » 15 січня 2010, 01:14

Статья 43 Доверенность Форма и срок действия доверенности определяются позаконодательству Договаривающейся Стороны, на территории которойона выдана. Такая доверенность с [U]нотариально заверенным [B]переводом[/B][/U]на язык Договаривающейся Стороны, на территории которой она будетиспользоваться, либо [U]на русский язык[/U] принимается на территорияхдругих Договаривающихся Сторон без какого-либо специальногоудостоверения.
«Ветер яростно плюнул в лицо, тому, кто плевал на ветер» В.І. Герасименко (мій дід)
Аватар користувача
notDen
 
Повідомлення: 1811
З нами з: 20 лютого 2009, 22:44
Дякував (ла): 845 раз.
Подякували: 2277 раз.

Поперед.

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot]