Форум

Інформаційний ресурс

нотаріус у цивільній справі як відповідач

нотаріус у цивільній справі як відповідач

Номер повідомлення:#1


Повідомлення МАРТИНЕНКО » 23 лютого 2012, 18:18

Шановні колеги, порадьте. До суду надійшла позовна заява про визнання договору іпотеки недійсним. Відповідачі -банк, нотаріус та іпотекодавець, позивач - дружина іпотекодавця. В позовній заяві позивачка зазначає, що згоди на передачу в іпотеку будинку не надавала, що у подружжя на день укладання договору іпотеки була малолітня дитина, а нотаріус не залучив згоду органу опіки та піклування. Поясню, згода її у справі є, нотаріально посвідчена, будинок, який є предметом іпотеки, був куплений за день до оформлення іпотеки за кредитні кошти. Є довідка квартального, що в будинку ніхто не проживає, по паспортам - подружжя були зареєстровані за іншими адресами, до справи залучена заява іпотекодавця, що він стверджує, що в будинку, який є предметом іпотеки ніхто не зареєстрований та не проживає та права і законні інтереси неповнолітніх та малолітніх дітей, при передачі в іпотеки будинку, не порушуються.
Я знайшла постанову Пленуму Верховного суду від 06 листопада 2009 року за № 9, де є роз"яснення, що нотаріуси, які посвідчували правочин, не є стронами правочину і залучаються до участі у справі як треті особи. Підскажіть, будь-ласка, на який ще нормативний акт можна зіслатися у своєму клопотанні до суду щодо зміни статуса нотаріуса у справі?
МАРТИНЕНКО
 
Повідомлення: 3
З нами з: 25 жовтня 2011, 19:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: нотаріус у цивільній справі як відповідач

Номер повідомлення:#2


Повідомлення VITAminka » 24 лютого 2012, 10:14

Почитайте МЕН Номер 6 за 2011 год- статья "нотаріус в цивільниму процесі", там есть и обоснование и образцы заявления в суд
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7265
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів