Форум

Інформаційний ресурс

Допоможіть вирішити питання

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Руся » 27 серпня 2008, 11:40

В 1996 році виданий Державний акт на земельну ділянку пл.8 соток для садівництва та городництва. На цій земельній ділянціь побудований садово-огородній будинок є право власності. Зараз власник хоче продати цю нерухомість. Мої колеги відмовляють, посилаючись на ст.36 Земельного кодексу. На землі для городництва не можна було будувати капітальні споруди. Чи можлива така продажа? Може старим ЗК було це передбачено? Допоможіть, будь-ласка в вирішенні цього питання. Чи є підстави для відмови в продажі?
Аватар користувача
Руся
 
Повідомлення: 310
З нами з: 08 березня 2007, 00:27
Дякував (ла): 96 раз.
Подякували: 43 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення СКІФ » 27 серпня 2008, 12:15

Земельна ділянка надається: або для садівництва (ст. 35) , або для городництва (ст. 36) . На першій дозволяється будувати будинки, на другій - ні. Допоможіть колегам прочитати ЗК !
СКІФ
 
Повідомлення: 2049
З нами з: 29 листопада 2006, 13:01
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Vatson » 27 серпня 2008, 14:52

старые акты ранее выдавались и на 2 земельных участка. в данной ситуации необходимо получить 2 новых акта, 1 - на садивництво, 2 - огород, и тогда на огороде строений не будет. на садивництве - будет садовый домик, огородных домиков не бывает.
Каждый вечер наступает вдруг
Если кушать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от такой устал,
Может, вспомнишь, курва,
За кого голосовал?
Аватар користувача
Vatson
 
Повідомлення: 22384
З нами з: 14 червня 2007, 15:04
Дякував (ла): 80964 раз.
Подякували: 45719 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Руся » 27 серпня 2008, 15:02

Виходить, що потрібно міняти і державний акт і Свідоцтво про право власності, в якому написано садового-огородній будинок? Колеги не читали ЗК і створили проблему людям та лишні витрати.
Аватар користувача
Руся
 
Повідомлення: 310
З нами з: 08 березня 2007, 00:27
Дякував (ла): 96 раз.
Подякували: 43 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Vatson » 27 серпня 2008, 17:23

Руся, не пойму в чем коллеги были не правы?ст.36 ЗК ч.2 -на такой земле (для городництва) [qoute]...закладання багаторічнтих плодових насаджень, а також спорудження капітальних будівель і споруд не допускається.[qoute]Это нецелевое использование земли - ст. 21 ЗК: [qoute]порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель є підставою для:....б)визнання недійсними угод щодо земельних ділянок ..[qoute].
Каждый вечер наступает вдруг
Если кушать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от такой устал,
Может, вспомнишь, курва,
За кого голосовал?
Аватар користувача
Vatson
 
Повідомлення: 22384
З нами з: 14 червня 2007, 15:04
Дякував (ла): 80964 раз.
Подякували: 45719 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів