Форум

Інформаційний ресурс

Іспит з 27.10.2010

Номер повідомлення:#151


Повідомлення Стася » 01 листопада 2010, 17:08

спадкування за правом представлення застосовується до спадкоємців по закону, а з умов задачі Григорій-спадкоємець за заповітом. Постанова Пленусу ВСУ вказує що у разі неприйняття спадщини чи відмови від неї одним із спадкоємців за заповітом (на все майно) частка чку він мав отримати переходить до спадкоємців по заповіту і розподіляється між ними порівну. Із спадкоємців по заповіту залишилось двоє-Василь і Петро. Чому частка Григорія не ділиться порівну між ними? А після того, як помирає Василь, частка Василя згідна з вами перейде по трансмісії. Поясність будь ласка
Стася
 

Номер повідомлення:#152


Повідомлення Doroty » 01 листопада 2010, 17:38

Стася на пост. №151Це питання дуже спірне... Багато практикуючих нотаріусів вважають в такому випадку, що частка НЕ ОХОПЛЕНА ЗАПОВІТОМ (та, що після Григорія) й переходить до спадкоємців за законом. А стосовно часток, то якщо не припустити, що в заповіті написано [qoute]в рівних долях[qoute], то як можна, навіть, після Василя видати спадщину по СПАДКОВІЙ ТРАНСМІСІЇ?
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#153


Повідомлення Форумчанин » 01 листопада 2010, 17:49

947. Кому подає відповідні звіти нотаріус:а) ГУЮ в областях та фінансовим органамб) ГУЮв) Минюсту
Форумчанин
 

Номер повідомлення:#154


Повідомлення tori » 01 листопада 2010, 17:59

947. Державні нотаріальні контори і приватні нотаріуси подають відповідні звіти: а) до Гол.упр. юстиції МЮУ в АРК, гол. упр. юстиції в областях, містах Києві та Севастополі та фінансовим органам (КЛЮЧ)б) МЮУв) лише до Гол.упр. юстиції МЮУ в АРК, гол. упр. юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.
tori
 
Повідомлення: 419
З нами з: 21 липня 2010, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#155


Повідомлення белик » 01 листопада 2010, 18:49

Державні нотаріальні контори і приватні нотаріуси ведуть встановлену статистичну і бухгалтерську звітність і подають управлінням юстиції Ради Міністрів Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій і фінансовим органам відомості та інші документи, пов'язані з нарахуванням та сплатою податків до бюджету та інших платежів.
белик
 

Номер повідомлення:#156


Повідомлення ВОЛЯ » 01 листопада 2010, 19:05

1. Нотаріусом за місцем відкриття спадщини видається свідоцтво виконавця заповіту за заявою:а) особи, яка заповідачем або спадкоємцями заповідача призначена виконавцем заповіту:2. Передача іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки може бути здійснена на підставі:б) договору про задоволення вимог іпотекодержателя. який передбачає передачу іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання основного зобов'язання.3.Передача в іпотеку об'єктів незавершеного будівництва здійснюється шляхом передачі в іпотеку:б) прав на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт незавершеного будівництва: [U]ключ, стары вопрос[/U]4. Підставою для передачі земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, в оренду є:в) рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.5. Правила ведення нотаріального діловодства затверджуються:в) Міністерством юстиції України за погодженням з головним архівним управлінням при Кабінеті Міністрів України. [U]старый вопрос[/U]
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#157


Повідомлення белик » 01 листопада 2010, 19:17

1064. У випадку передачі в іпотеку земельної ділянки, оцінка здійснюється:1.за згодою сторін2.суб[qoute]єктом оціночної діяльностіст.5 ЗУ [qoute]про іпотеку[qoute] - вартість предмета іпотеки визначається за згодою між іпотекодавцем і іпотекодержателем або шляхом проведення оцінки предмете відповідним суб[qoute]єктом оціночної діяльності у випадках, встановлених законом чи договором. получається відповідь 2.?
белик
 

Номер повідомлення:#158


Повідомлення autumn » 01 листопада 2010, 20:14

581. Виконавчий напис за опротестованим векселем вчиняється на:а) акті про протест векселяб) на оригіналі опротестованого векселя в) на окремому спеціальному бланку нотаріальних документів.
autumn
 

Номер повідомлення:#159


Повідомлення Форумчанин » 01 листопада 2010, 20:19

581. Виконавчий напис за опротестованим векселем вчиняється на:а) акті про протест векселя[B]б) на оригіналі опротестованого векселя [/B]в) на окремому спеціальному бланку нотаріальних документів.
Форумчанин
 

Номер повідомлення:#160


Повідомлення autumn » 01 листопада 2010, 20:23

Мене збиває те, що вексель викладений не на нотаріальному бланку.....ніколи не бачила виконавчий напис викладений не на нотаріальному бланку.
autumn
 

Номер повідомлення:#161


Повідомлення Лешая » 01 листопада 2010, 20:30

ЗадачаПомерла у 2009 році громадянка К, майно що залишилось: будинок а, будинок б, ощадні книжки. Після її смерті звернулась з заявою про прийняття спадщини донька М 1950 року народження, та згодом донька С 1945 року народження на яку був зроблений заповіт на будинок б. Сестри просять щоб нотаріус видав сестрі С свідоцтво про право власності за заповітом на будинок [B]б[/B], а будинок [B]а[/B] і ощадні книжкки по 1/2, чи можливо це і у яких випадках? Поміркуємо?
Лешая
 

Номер повідомлення:#162


Повідомлення Valeeri » 01 листопада 2010, 20:32

Хто є накопичувачами архівних фондів:а) посадові особи, головні лікаріб) приватні та державні нотаріусив) нотаріуси, посадові особи, консульські установиДоговори оренди землі:а) укладаються в простій письмовій формі, а за згодою сторін нотаріальноб) на строк 5 років укладаються обов'язково нотаріальнов) на строк більше 3 років укладаються обов'язково нотаріальноПри каких условиях при договоре комисии возможно удержание имущества:а) Комісіонер має право для забезпечення своїх вимог за договором комісії притримати річ, яка має бути передана комітентовіб) У разі оголошення комітента банкрутом комісіонер вважається заставодержателем притриманої речіЯкщо жінка або чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до РАГСУ:а) за них можуть подати заяви їхні законні представникиб) представники можуть підписати заяву на підставі нотаріально посвідченої довіреностів) нотаріально засвідчену заяву можуть подати їхні представники на підставі нотаріально посвідченної довіреності.
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#163


Повідомлення Mirabelka » 01 листопада 2010, 20:33

Doroty на № 152Стаття 1276. Перехід права на прийняття спадщини1. Якщо [B]спадкоємець за заповітом або за законом[/B] помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов’язкової частки у спадщині, переходить до його [B]спадкоємців (спадкова трансмісія).[/B]Право на прийняття спадщини у цьому випадку здійснюється на загальних підставах протягом строку, що залишився. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він подовжується до трьох місяців.вот вам и трансмиссияа вот [qoute]за правом представлення[qoute] я тоже не поняла..почему?у нас за законом не наследуют в задаче, только за завещаниеми как это часть наследства может считаться [qoute]не охоплена[qoute] если в завещании указано - все имущество?
Зображення
Погладишь- замурлычу, обидишь - укушу
Аватар користувача
Mirabelka
 
Повідомлення: 232
З нами з: 20 вересня 2010, 17:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#164


Повідомлення Форумчанин » 01 листопада 2010, 21:20

на пост №161:можливо завжди, окрім випадків, коли будинок Б дорожчий за будинок А разом з грошима на ощадних книжках!!!на №162:Хто є накопичувачами архівних фондів:а) посадові особи, головні лікарі[B]б) приватні та державні нотаріуси[/B] + посадові особив) нотаріуси, посадові особи, консульські установиДоговори оренди землі:[B]а) укладаються в простій письмовій формі, а за згодою сторін нотаріально[/B]б) на строк 5 років укладаються обов'язково нотаріальнов) на строк більше 3 років укладаються обов'язково нотаріальноПри каких условиях при договоре комисии возможно удержание имущества:[B]а) Комісіонер має право для забезпечення своїх вимог за договором комісії притримати річ, яка має бути передана комітентові[/B], правда оба ответа правильные, но всё-таки в вопросе фигурирует слово [qoute]притримати[qoute].......б) У разі оголошення комітента банкрутом комісіонер вважається заставодержателем притриманої речіЯкщо жінка або чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до РАГСУ:а) за них можуть подати заяви їхні законні представникиб) представники можуть підписати заяву на підставі нотаріально посвідченої довіреності[B]в) нотаріально засвідчену заяву можуть подати їхні представники на підставі нотаріально посвідченної довіреності.[/B]
Форумчанин
 

Номер повідомлення:#165


Повідомлення Пчелка Нуся » 01 листопада 2010, 21:25

на № 161 Вважаю, що видача таких свідоцтв можлива у разі укладання сестрами договору про розподіл спадщини.
Пчелка Нуся
 

Номер повідомлення:#166


Повідомлення Стася » 01 листопада 2010, 21:50

Doroty, я згідна з вашою думкою, що якби заповіт був складений із визначенням часток кожному спадкоємцю-тоді частка померлого Григорія розподілялася б між спадкоємцями по закону. В умові задачі-заповідане все майно, без конкретних часток. В такому випадку не виникає права представлення, зггідно Пленуму його частка розподіляється між спадкоємцями по заповіту.Давайте ще раз вернемося до цієї задачі.
Стася
 

Номер повідомлення:#167


Повідомлення Стася » 01 листопада 2010, 21:56

Graal, какое у Вас решение этой задачки?:)Задача.20.12.2006 року помер Іванов. У 1993 році він склав заповіт на все майно, рухоме та нерухоме на трьох спадкоємців- сина Петра, сина Василя та сина Григорія. На день його смерті у нього був житловий будинок, земельна ділянка, автомобіль, грошові внески, цінні папери.На день його смерті були живі два сини- Петро та Василь, а син Григорій помер у 2004 році. Після сина Григорія залишилось двоє його дітей та дружина.18.042007 року помер другий син- Василь. У нього також було двоє дітей та дружина.На день відкриття спадщини разом із спадкодавцем був прописаний тільки живий син Петро . Онуки, діти Григорія подали заяву до нотконтори про прийняття спадщини за законом після дідуся.Хто може бути спадкоємцем після Іванова?Яким чином будуть спадкувати діти та дружини обох померлих синів
Стася
 

Номер повідомлення:#168


Повідомлення Doroty » 02 листопада 2010, 11:56

Стася1. Це думка практиків з великим досвідом роботи... Тетяна [04.02.2010]Терміново!!!! Потрібна ваша допомога. Треба видати свідоцтво про право на спадщину, не знаю, як поступити???? Така ситуація. Є заповіт на все майно на двох синів, один з яких помер до відкриття спадщини. До нотаріуса після смерті заповідача звернувся другий спадкоємець за заповітом і внуки померлого сина. Як спадкується частка за заповітом померлого спадкоємця та які і кому нотаріус повинен видати свідоцтва?Ми відповідаємо:Як встановлено частинами першою та другою статті 1223 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ), право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 ЦКУ.Відповідно до статті 1245 ЦКУ, частина спадщини, що не охоплена заповітом, спадкується спадкоємцями за законом на загальних підставах. До числа цих спадкоємців входять також спадкоємці за законом, яким інша частина спадщини була передана за заповітом.Згідно частини першої статті 1266 ЦКУ, внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини.Враховуючи вищезазначені норми, свідоцтво про право на спадкову видається:Синові спадкодавця – свідоцтво про право на спадщину за заповітом (на 1/2 частину майна за заповітом), а також свідоцтво про право на спадщину за законом (на 1/4 частину майна, як спадкоємцю першої черги).Онукам – свідоцтво про право на спадщину за законом (на 1/4 частину майна або 1/8 частину майна кожному, як спадкоємцям за правом представлення).Відповідь надана Шапченко Марією Іванівною, членом Комісії з аналізу, методології та прогнозування нотаріальної практики Української нотаріальної палати, завідувачем шістнадцятої Київської державної нотаріальної контори.2. Це думка теоретиків з великим досвідом роботи... Причому зовсім ПРОТИЛЕЖНА!!!МЕН №2 за 2010 рік (Коментар Спасибо-Фатєєвої)
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#169


Повідомлення Лешая » 02 листопада 2010, 12:01

Зверніть увагу у задачі Петро вступив у спадщину по закону (прописаний), бо по заповіту він мав би подати заяву до 6 місяців, а про факт подачі заяви Петром в задачі нічого. Мені здається спадкування тільки за законом буде відбуватись з усіма правонаступництвами і трансмісіями. Зараз порахую.[(1/3 В після якого ніхто не звернувся і прописані не були його 1/3 :2 по 1/6 П і нащадкам Г[/I]Нащадки Г (дитина , дитина, дружина = 1/3+1/6:3)по 1/6 кожному П 1/3+1/6=1/2
Лешая
 

Номер повідомлення:#170


Повідомлення Лешая » 02 листопада 2010, 12:27

Задачу пост 161 вирішила так: С спадкує будинок б за заповітом 3/4, сестра М (пенсіонерка) об. доля 1/4 на будинок б, будинок а і ощад книжки по 1/2 за законом, сестра М поже подати заяву про перерозподілення часток за рахунок іншого нерухомого майна. Робимо оцінку вираховуємо частки, потім за згодою сторін (договір про розподілення часток нерухомого майна , буд а) домовляються по 1/2. Виходить Сестра С отримує буд б по заповіту а буд. а по 1/2 кожній по закону згідно договору, книжкии по 1/2.
Лешая
 

Номер повідомлення:#171


Повідомлення Doroty » 02 листопада 2010, 13:57

Лешая Глава 87 ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА НА СПАДКУВАННЯ Стаття 1268. Прийняття спадщини 1. Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. 2. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи із застереженням. 3. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї. 4. Малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину, крім випадків, встановлених частинами другою - четвертою статті 1273 цього Кодексу. 5. Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.Це говорить про те, що спадкоємець Петро вважається таким, що ПРИЙНЯВ спадщину. А далі він може визначатися чи ЗА ЗАПОВІТОМ, чи ЗА ЗАКОНОМ йому видавати свідоцтва про право на спадщину (треба рахувати, що вигідніше). АЛЕ...якщо Петро визначиться, що хоче спадкувати по заповіту, то це не завадить йому отримати спадщину (і по закону), що не охоплена заповітом... Стаття 1245. Спадкування частини спадщини, що не охоплена заповітом 1. Частина спадщини, що не охоплена заповітом, спадкується спадкоємцями за законом на загальних підставах. До числа цих спадкоємців входять також спадкоємці за законом, яким інша частина спадщини була передана за заповітом.
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#172


Повідомлення Лешая » 02 листопада 2010, 15:07

Тоді як на мене якщо П приймає спадщину за заповітом, то він приймає все майно за ст 1275, ін на загальних підставах, яких немає.
Лешая
 

Номер повідомлення:#173


Повідомлення Doroty » 02 листопада 2010, 15:19

на пост. 161 ЗадачаПомерла у 2009 році громадянка К, майно що залишилось: будинок а, будинок б, ощадні книжки. Після її смерті звернулась з заявою про прийняття спадщини донька М 1950 року народження, та згодом донька С 1945 року народження, на яку був зроблений заповіт на будинок б. Сестри просять, щоб нотаріус видав сестрі С свідоцтво про право власності за заповітом на будинок б, а будинок а і ощадні книжкки по 1/2, чи можливо це і у яких випадках? Поміркуємо?Я, гадаю, що самий [qoute]дешевий[qoute] спосіб для сестер - це в заяві на прийняття спадщини сестра М пише, що [qoute]на обов'язкову частку згідно ст. 1241 ЦКУ НЕ ПРЕТЕНДУЮ[qoute] (спадкування обов'язкової частки - це право особи (в данному випадку особа не є ДИТИНОЮ чи НЕДІЄЗДАТНОЮ), а не її обов'язок. Тому С отримає увесь будинок б (по заповіту), а все інше вони поділять по 1/2 (по закону).
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#174


Повідомлення autumn » 02 листопада 2010, 16:08

850. Комісіонер для забезпечення своїх вимог за договором комісії:а) має право притримати річ, яка має бути передана комітентові б) не має права притримати річ, яка має бути передана комітентовів) за певних умов має право притримати річ, яка має бути передана комітентові а чи в ?841. На підставі чого може іпотекодержатель набути право власності на предмет іпотеки:а) договору іпотеки, в якому є застереження про задоволення вимог іпотекодержателя б) договору про задоволення вимог іпотекодавця(тут я думаю просто опечатка) згідно з яким іпотекодержатель набуває право власності на предмет іпотеки у випадку невиконання зобов’язання в рахунок основного забовязання.
autumn
 

Номер повідомлення:#175


Повідомлення Лешая » 02 листопада 2010, 16:38

ЦКУ Стаття 1019. Право комісіонера на притримання речі. 1. Комісіонер має право для забезпечення своїх вимог [U]за. договором комісії має право притримати річ, яка має бути передана. комітентові.[/U]
Лешая
 

Номер повідомлення:#176


Повідомлення flame777 » 02 листопада 2010, 17:11

875. Хто відповідальний за платіж по переказному векселю:а) аваліст, трасант, трасат б) аваліст, трасатв) трасатна це питання однозначно правильна відповідь А)оскільки вона єдина містить посилання на ТРАСАНТА, який згідно ст. 9 Уніфікованого закону про переказні векселі та прості векселі, відповідає за акцепт і за платіж ! аваліст як поручитель за переказним векселем також несе відповідальність по його оплатіну і трасат як особа, що первинно має його оплатити, є також відповідальною
flame777
 
Повідомлення: 826
З нами з: 24 червня 2010, 15:23
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#177


Повідомлення Doroty » 02 листопада 2010, 17:41

1. Нотаріусом за місцем відкриття спадщини видається свідоцтво виконавця заповіту за заявою:а) особи, яка заповідачем або спадкоємцями заповідача призначена виконавцем заповіту +++(п.200 Інструкції)б) особи, яка бажає бути призначена виконавцем заповітув) прокурора в інтересах держави.2. Передача іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки може бути здійснена на підставі:а) договору іпотеки, в якому є застереження про задоволення вимог іпотекодержателяб) договору про задоволення вимог іпотекодержателя. який передбачає передачу іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання основного зобов'язання. +++(ст. 37 [qoute]Про іпотеку[qoute])3.Передача в іпотеку об'єктів незавершеного будівництва здійснюється шляхом передачі в іпотеку:а) майнових прав на об'єкт незавершеного будівництваб) прав на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт незавершеного будівництва:в) прав на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт незавершеного будівництва, а також майнових прав на об'єкт незавершеного будівництва.+++ (більш повний з наших вариантів, але неповний згідно Закону)ст. 16 ЗУ [qoute]Про іпотеку[qoute] Передача в іпотеку об'єктів незавершеного будівництва здійснюється шляхом передачі в іпотеку прав на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт незавершеного будівництва, об'єктів незавершеного будівництва та майнових прав на них. 4. Підставою для передачі земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, в оренду є:а) рішення судуб) рішення органу виконавчої владив) рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.+++ (ст.123 ЗКУ)5. Правила ведення нотаріального діловодства затверджуються:а) головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополіб) Міністерством юстиції України +++ (ст.14 ЗУ [qoute]Про нотаріат[qoute]) АЛЕ НЕ ПОВНА ВІДПОВІДЬ!!!в) Міністерством юстиції України за погодженням з головним архівним управлінням при Кабінеті Міністрів України. (СТАРИЙ ТЕСТ)ст.14 ЗУ [qoute]Про нотаріат[qoute] Правила ведення нотаріального діловодства затверджуються Міністерством юстиції України за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства.
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#178


Повідомлення Mirabelka » 02 листопада 2010, 19:21

Лешая спадкоємець, який прописаний, фактично прийняв - незалежно від того, чи за заповітом, чи за законом)Doroty№ 168Ого..як у них так вийшло?)))круто, насправді - всім дісталось по шматочку))Я таки хочу [qoute]добити[qoute] задачуПетро прийняв, Василь - помер ДО 6 місяців, приймуть його спадкоємці, а Григорій і його спадкоємці нічого не отримують..це моя думка.тому що заповітом охоплена уся спадщина (на все майно) і якщо б хотіли за законом - частини майна неохопленої заповітом просто немає.і трансмісії не буде, і права представлення теж щодо Григоріяі обовязкових часток теж не буде)
Зображення
Погладишь- замурлычу, обидишь - укушу
Аватар користувача
Mirabelka
 
Повідомлення: 232
З нами з: 20 вересня 2010, 17:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#179


Повідомлення Doroty » 02 листопада 2010, 19:47

MirabelkaА Ви стажуєтесь у нотаріуса, який спадкове право добре знає? Яка її думка???Мій нотаріус двадцять років пропрацювала в держнотконторі, два працює приватним - вона вважає, як написано в пост. № 168 (Шапченко М.І.). Єдиної практики, нажаль, в нотаріаті немає...
Аватар користувача
Doroty
 
Повідомлення: 1267
З нами з: 16 січня 2010, 15:40
Дякував (ла): 560 раз.
Подякували: 544 раз.

Номер повідомлення:#180


Повідомлення Лешая » 02 листопада 2010, 20:11

Все зрозумыло в № 168 Але де майно не охоплене заповытом, якщо заповыт на все майно?
Лешая
 

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot]

  cron