Форум

Інформаційний ресурс

Іспит з 27.10.2010

Номер повідомлення:#451


Повідомлення Kate Rina » 16 листопада 2010, 00:13

urira, на пост 449, вважаю правильна відповідь В.
Kate Rina
 

Номер повідомлення:#452


Повідомлення Graal » 16 листопада 2010, 11:12

urira, так яка відповідь на 1017? Хочу звернути Вашу увагу на 1 - Обтяження нерухомого майна іпотекою підлягає державній реєстрації, у ст.4 ЗУ [qoute]Про іпотеку[qoute] мова йде тільки про іпотекодвавця. Відповідь А - не правильна!На пост 449 правильна відповідь тільки В.
Graal
 

Номер повідомлення:#453


Повідомлення zagoruiko » 16 листопада 2010, 12:42

Доброго дня всим! Я дуже радий приєднатися до Вас. хоч і маю досвід і в практичній роботі нотаріуса і досвід здавання іспиту ККН і ВККН (але нажаль не удачний). Хочу порадити всим хто буде здавати 1. не нервуйте, 2. дуже уважно читайте питання. Саме це мені завадило здати іспит. В мене було дуже просте питання яке я довів до автоматизму, а в питання добавили слово МОЖЕ.
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Номер повідомлення:#454


Повідомлення Kate Rina » 16 листопада 2010, 13:32

zagoruikо, якщо можна викладіть своэ питання, яким Вас збили.
Kate Rina
 

Номер повідомлення:#455


Повідомлення Doneckaya » 16 листопада 2010, 13:48

[B]Graal[/B]Обтяження нерухомого майна іпотекою підлягає державній реєстрації:а) за заявою іпотекодавця або іпотекодержателяб) за заявою іпотекодержателяв[B][U]) в порядку, встановленому законодавством[/U][/B]СТ.4 ЗУ [qoute]Про Іпотеку[qoute] Обтяження нерухомогомайна іпотекою підлягає державній реєстрації [B]в порядку, встановленому законодавством.[/B]...Державна реєстрація здійснюється........., [B]на підставі повідомлення іпотекодержателя.[/B]...., тому всеж-таки я вважаю вашу відповідь в) вірною.
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#456


Повідомлення Форумчанин » 16 листопада 2010, 16:01

[B]Хочу высказать ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ всем форумчанам и Graal, в частности!!!!!!!![/B]только благодаря Вам я сдал экзамен!!!тесты сформирую и выложу чуть позже, а пока:задача - спадкоємці: дружина, дочка, неповнолітній син, неповнолітній онук, батько якого - син спадкодавця помер до відкриття спадщини. заповіт на все майно на дочку. вирахувати частки у спадщині.відповідь - 7/8 дочці за заповітом, 1/8 неповнолітньому сину - обов'язкова частка.завдання - договір купівлі продажу земельної ділянки.помилки:- місто Умань Черкаської області, [U]Україна[/U]- одна із сторін діє на підставі довіреності посвідченої лікарем- згода дружини не вимагається тому, що ділянка набувається особисто- право власності з моменту нотаріального посвідчення- державне мито 1%, а потрібно 5%- земельна ділянка в с.Петрики, а рішення Петриківської сільської ради- фамілія та [U]ініціали[/U] нотаріуса.
Форумчанин
 

Номер повідомлення:#457


Повідомлення autumn » 16 листопада 2010, 17:28

Д Е К Р Е Т КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Про державне мито б) за посвідчення договорів відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності громадянина, що здійснює таке відчуження 1 відсоток суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадянФорумчанин , чому потрібно мито 5 % ?
autumn
 

Номер повідомлення:#458


Повідомлення autumn » 16 листопада 2010, 17:31

місто Умань Черкаської області, Українав чому тут помилка ?
autumn
 

Номер повідомлення:#459


Повідомлення iruna » 16 листопада 2010, 18:19

тест, який не дає мені спокою, Право власності на земельну ділянку підтверджує:а) рішення органу виконавчої владиб) договір відчуженняв) державний акт про право власності на землюМоя думка, що це тест по старому земельному законодавству,а на сьогоднішній день правовстановлюючим, а тому правопідтверджуючим документом є АКТ на право власності, так і ДОГОВІР, до якого вже додатком є АКТ ст.126 і ч.3 ст.132 ЗК
iruna
 

Номер повідомлення:#460


Повідомлення Doneckaya » 16 листопада 2010, 19:24

[B]iruna[/B], мне кажется, что нужно выбирать в), именно на основании ст.126 ГК
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#461


Повідомлення iruna » 16 листопада 2010, 20:10

Doneckaya, звичайно, що в даному тесті В), але я думаю, що на сьогоднішній день він не зовсім коректний,Якщо у Вас, або інших братів по труду є тестові питання, скиньте будь-ласка bilogani@ukr.net
iruna
 

Номер повідомлення:#462


Повідомлення форум » 16 листопада 2010, 20:36

Форумчанин, как Вы сдали экзамен???? ошибки совсем не те, что нужно было подчкркнуть- місто Умань Черкаської області, Україна все верно, это новые удостов. написи- згода дружини не вимагається тому, що ділянка набувається особисто какое согласие, если покупатель не в браке? ОТ НЕГО ПРОСТОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ, ЧТО ОН НЕЖЕНАТ- державне мито 1%, а потрібно 5% гос.пошлина 1%, а налог с дохода 5%- земельна ділянка в с.Петрики, а рішення Петриківської сільської ради что не так?- фамілія та ініціали нотаріуса. в удостове-й пишутся инициалы!!!!!!!
форум
 

Номер повідомлення:#463


Повідомлення vishenka » 16 листопада 2010, 22:39

Доброго всім вечора, ну я вже остаточно заплуталась. Скажіть, будь ласка, свою думку щодо пит.22. Виконавчий напис, за яким стягувачем ТА боржником є громадянин, може бути пред’явлено до примусового виконання протягом:а) трьох років з моменту вчинення виконавчого написуб) одного року з моменту вчинення виконавчого напису в) п’яти років з моменту вчинення виконавчого напису.у Ангел відмічена відпов. - а)А як щодо ЗУ[qoute]Про нотаріат[qoute] ст.91 - Виконавчий напис, за яким стягувачем АБО боржником є громадянин, може бути пред’явлено до примусового виконання протягом трьох років, а з усіх інших вимог - протягом одного...На попередніх гілках форумчани дійшли висновку, що якщо АБО -тоді 3-ри роки, якщо ТА -тоді 1-н рік?????????? А в цьому тесті навпаки. І на пит.№ 300 точно відповідь в) ??? чи таки б) ???
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#464


Повідомлення Форумчанин » 16 листопада 2010, 22:41

форум, ошибки такие:- місто Умань Черкаської області, [U]Україна[/U] - Украина не пишится, это в заглавии документа, а не в посвідчувальному!- женат, но согласие не даётся потому, что покупает себе лично.- по поводу мита - действительно перепутал, но там в любом случае не правильно так, как мито было 20 грн. 50 коп. а оценка 20050 грн. - Петриківська сільська - это Петриківка, а в документе Петрики.- про инициалы описался - не инициалы, а инициал. (одна буква была только!)распостранённых ошибок типа: засвідчено замість посвідчено, мито ст.31 або плата ст.19, м. замість міста и т. д. НЕБЫЛО!!!
Форумчанин
 

Номер повідомлення:#465


Повідомлення notar » 16 листопада 2010, 23:49

В кого які думки з цього приводу?38 Права, свободи та інтереси спадкоємців особи, яка померла або оголошена померло, якщо спадщина ще ніким не прийнята захищає в суді:а) виконавець заповіту і орган опіки і піклуванняб) виконавець заповіту і інша особа, яка вживає заходів щодо охорони спадкового майнав) виконавець заповіту і орган місцевого самоврядуванняДовіренність виданна від юридичної особи на відчуження нерухомого майна:а) повинна бути нотаріально посвідченаб) може бути видана посадовою особою підприємствав) письмова, скріплена печаткою31. Секретний заповіт посвідчується:а) шляхом вчинення посвідчувального напису на заповіті та з подальшим зберіганням його в сейфі у нотаріусаб) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться написаний спадкоємцем (там так і було) заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса в іншому опечатаному конвертів) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться власноручно написаний спадкодавцем заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса з складанням опису в іншому опечатаному конверті.22. Виконавчий напис, за яким стягувачем та боржником є громадянин, може бути пред’явлено до примусового виконання протягом:а) трьох років з моменту вчинення виконавчого написуб) одного року з моменту вчинення виконавчого напису в) п’яти років з моменту вчинення виконавчого напису.5. Кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою у разі:а) передання ним своїх прав іншій особі за правочином відступлення права вимоги, правонаступництва, і виконання обов’язку боржника поручителем або іпотекодавцем (майновим поручителем), виконання обов’язку боржника третьою особою б) тільки у порядку правонаступництвав) тільки за згодою боржника.2 Документи, які складено за кордоном та за участю іноземних властей або які від них виходять приймаються нотаріусами:а) за умови їх легалізації МЮУ, якщо інше не передбачено міжнародними договором України,б) за умови їх легалізації МЮУ та за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном , якщо інше не передбачено міжнародними договором України,в) за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародними договором України.
notar
 

Номер повідомлення:#466


Повідомлення vishenka » 17 листопада 2010, 00:43

на пост.46538 -б)друге -а)31 -в), якщо не прискіплюватись до слова [qoute]описом[qoute]22 -б), ст.91 ЗУ[qoute]Про нотаріат[qoute] ,хоча були й інші думки(Ангел відповідала по-іншому)5 - а) Але тут слово [qoute]іпотекодавцем[qoute] або помилково написали , або ?????ст.512 ЦКУ все слово в слово, лише замість іпотекодавцем повинно бути заставодавцем. ХОЧА...Дочиталась і ДУМАЮ, ЩО ВСЕ ПРАВИЛЬНО!!!2 -в)У кого ще, які думки?
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#467


Повідомлення Doneckaya » 17 листопада 2010, 12:50

[B]iruna[/B],пролистайте форум чуть-чуть назад там [B]tori[/B] выложила из под [B]№370, №371[/B], там практически есть все тесты, просматривайте внимательно форум, там есть еще и люди выложили свои билеты, тоже много тестов, только на этой странице около четырех билетов, вам этого будет достаточно, имеется в виду в отношении тестов, все что для вас являться будут спорными выложите на форуме, будем обсуждать, приходить к правильному решению.
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#468


Повідомлення Doneckaya » 17 листопада 2010, 12:59

[B]notar[/B]Довіренність виданна від юридичної особи на відчуження нерухомого майна:[U][B]а) повинна бути нотаріально посвідчена[/B][/U]б) може бути видана посадовою особою підприємствав) письмова, скріплена печаткою31. Секретний заповіт посвідчується:а) шляхом вчинення посвідчувального напису на заповіті та з подальшим зберіганням його в сейфі у нотаріусаб) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться написаний спадкоємцем (там так і було) заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса в іншому опечатаному конверті[B][U]в) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться власноручно написаний спадкодавцем заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса з складанням опису в іншому опечатаному конверті.[/U][/B]22. Виконавчий напис, за яким стягувачем та боржником є громадянин, може бути пред’явлено до примусового виконання протягом:[B]а) трьох років з моменту вчинення виконавчого напису[/B]б) одного року з моменту вчинення виконавчого написув) п’яти років з моменту вчинення виконавчого напису.5. Кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою у разі:[B][U]а) передання ним своїх прав іншій особі за правочином відступлення права вимоги, правонаступництва, і виконання обов’язку боржника поручителем або іпотекодавцем (майновим поручителем), виконання обов’язку боржника третьою особою[/U][/B](ст.512 ЦК)б) тільки у порядку правонаступництвав) тільки за згодою боржника.
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#469


Повідомлення Doneckaya » 17 листопада 2010, 13:06

[B]Форумчанин[/B] еще раз поздравляю, если вы сдали квалификационный экзамен, значит вы этого действительно достойны!!!!! Очень мне интересен именно ряд вопросов, которые вам попались, задача у вас была просто отличная!!!! Желаю вам больших успехов в дальнейшем, и по-больше хороших клиентов, к стати вы из какого города?
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#470


Повідомлення Doneckaya » 17 листопада 2010, 13:17

[B]Плата за апостилирование документа:[/B]а) 1 н.м.д.г.б) 3 н.м.д.г.в) 5 н.м.д.г.[B]Свідоцтво про право на спадщину державі видається:[/B]а) органам місцевого самоврядуванняб) відповідному фінансовому органув) не видається[B]Заставна може передаватися її власником:[/B]а) будь-якій іншій особіб) особі за вибором іпотекодавцяв) особі за вибором іпотекодержателя
Doneckaya
 

Номер повідомлення:#471


Повідомлення autumn » 17 листопада 2010, 14:16

38 Права, свободи та інтереси спадкоємців особи, яка померла або оголошена померло, якщо спадщина ще ніким не прийнята захищає в суді:а) виконавець заповіту і орган опіки і піклування[B]б) виконавець заповіту і інша особа, яка вживає заходів щодо охорони спадкового майна[/B]в) виконавець заповіту і орган місцевого самоврядуванняДовіренність виданна від юридичної особи на відчуження нерухомого майна:а) [B]повинна бути нотаріально посвідчена[/B]б) може бути видана посадовою особою підприємствав) письмова, скріплена печаткою31. Секретний заповіт посвідчується:а) шляхом вчинення посвідчувального напису на заповіті та з подальшим зберіганням його в сейфі у нотаріусаб[B]) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться написаний спадкоємцем (там так і було) заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса в іншому опечатаному конверті[/B] може тут просто опечатка , тому що опис не складається.....в) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться власноручно написаний спадкодавцем заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса з складанням опису в іншому опечатаному конверті.22. Виконавчий напис, за яким стягувачем та боржником є громадянин, може бути пред’явлено до примусового виконання протягом:а) [B]трьох років з моменту вчинення виконавчого напису[/B]б) одного року з моменту вчинення виконавчого напису в) п’яти років з моменту вчинення виконавчого напису.5. Кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою у разі:а) [B]передання ним своїх прав іншій особі за правочином відступлення права вимоги, правонаступництва, і виконання обов’язку боржника поручителем або іпотекодавцем (майновим поручителем), виконання обов’язку боржника третьою особою [/B]б) тільки у порядку правонаступництвав) тільки за згодою боржника.2 Документи, які складено за кордоном та за участю іноземних властей або які від них виходять приймаються нотаріусами:а) за умови їх легалізації МЮУ, якщо інше не передбачено міжнародними договором України,б) за умови їх легалізації МЮУ та за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном , якщо інше не передбачено міжнародними договором України,в) [B]за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародними договором України.[/B]
autumn
 

Номер повідомлення:#472


Повідомлення Valeeri » 17 листопада 2010, 14:21

на пост 4701б2б3а
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#473


Повідомлення VM » 17 листопада 2010, 15:16

Доброго дня! Я був просто читачем цього форуму. Вирішив приєднатись до великої дружньої сім'ї стажистів.Можливо це й стара задача, але думаю варто розібратися.Був посвідчений договір іпотеки. Предметом іпотеки була будівля, що належала на праві власноті іпотекодавцю. Земля була у власності Міської ради, тому заборона відчуження при укладенні на неї не накладалася. Через два роки іпотекодавець купив зем. ділянку. Чи зобов'язаний нотаріус накласти заборону відчуження на земельну ділянку та внести зміни і доповнення до іпотечного договору.1) Так зобов'язаний.2) Так зобов'язаний. Окрім цього зобов'язаний повідомити банк про зміну власника земельної ділянки.3) Так зобов'язаний. Окрім цього повинен роз'яснити іпотекодавцю його обов'язок повідомити банк про зміну власника.4) Ні не зобов'язаний.Окрім цього зобов'язаний повідомити банк про зміну власника земельної ділянки.5) Ні не зобов'язаний. Окрім цього повинен роз'яснити іпотекодавцю його обов'язок повідомити банк про зміну власника.Які у кого думки?
VM
 
Повідомлення: 10
З нами з: 17 листопада 2010, 14:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#474


Повідомлення Valeeri » 17 листопада 2010, 15:25

на пост 473відповідь 5 вірна
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#475


Повідомлення VM » 17 листопада 2010, 16:00

Дякую, Valeeri.Хто здійснює консульську легалізацію:А) Міністерство охорони здоро’яБ) Міністерство освіти та науки В) Міністерство внутрішніх справ
VM
 
Повідомлення: 10
З нами з: 17 листопада 2010, 14:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#476


Повідомлення zagoruiko » 17 листопада 2010, 16:07

на № 475 - Б
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Номер повідомлення:#477


Повідомлення Valeeri » 17 листопада 2010, 16:11

475 - Б
Аватар користувача
Valeeri
 
Повідомлення: 313
З нами з: 08 жовтня 2009, 18:51
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#478


Повідомлення IrCh » 17 листопада 2010, 17:56

Привет! Анел, а почему в)?389. Який повинен бути резервний фонд підприємства:а) 10%б) 15%в) 25% - статутного фонду майна.
IrCh
 

Номер повідомлення:#479


Повідомлення umka » 17 листопада 2010, 18:08

Привет Всем!!!! На № 478 Ст. 14. ЗУ Про господ. Товариства Фонди товариства У товаристві створюється резервний (страховий) фонд у розмірі, встановленому установчими документами, але не менше 25% статутного (складеного) капіталу, а також інші фонди, передбачені законодавством України або установчими документами товариства. Але є і :Госп. КУ Ст. 87. Фонди господарського товариства 4. У господарському товаристві створюються резервний (страховий) фонд у розмірі, встановленому установчими документами, але не менш як 15% статутного фонду, а також інші фонди, передбачені законодавством України або установчими документами товариства. Розмір щорічних відрахувань до резервного (страхового) фонду передбачається установчими документами, але не може бути меншим 5% суми прибутку товариства.
Аватар користувача
umka
 
Повідомлення: 109
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:45
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#480


Повідомлення zagoruiko » 17 листопада 2010, 22:34

1Документи, які складено за кордоном та за участю іноземних властей або які від них виходять приймаються нотаріусами:а) за умови їх легалізації МЮУ, якщо інше не передбачено міжнародними договором України,б) за умови їх легалізації МЮУ та за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном , якщо інше не передбачено міжнародними договором України,в) за умови їх легалізації закордонними дипломатичними представництвами та консульськими представництвами України за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародними договором України2Застава, встановлена первісним боржником, після заміни боржника: а) припиняється, якщо первісний боржник не погодився забезпечувати виконання зобов'язання новим боржникомб) зберігається після заміни боржника, якщо інше не встановлено договором або закономв) припиняється у будь-якому випадку3.Подання заяви про забезпечення позову до подання позовної заяви заявник повинен подати позовну заяву про забезпечення позову протягом:а). 5 днів з дня постановлення ухвали про забезпечення позовуб). 10 днів з дня прийняття постановив). 10 днів з дня постановлення ухвали про забезпечення позову. г) 3 дні з дня постановлення ухвали.4.Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно:а) є спільною сумісною власністю подружжяб) може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя в) є особистою власністю5.Не вчиняється виконавчий напис про:а) повернення об'єкта лізингуб) стягнення заборгованості з орендної плати за користування державним та комунальним майномв) стягнення заборгованості з орендної плати за користування майном, належним громадянину на праві приватної власності6.У разі заміщення приватного нотаріуса, нотаріус який здійснює заміщення:а) прикладає свою печатку сам підписується і діє від свого іменіб) прикладає печатку нотаріуса якого він заміщує але діє від свого іменів) прикладає свою печатку, але діє від імені нотаріуса якого він заміщує.7.Якщо в договорі іпотеки встановлена умова, що іпотекодавець не може скласти заповіт щодо майна, що є предметом іпотеки, такий договір є:а). недійснимб) дійснимв) нікчемним 8.Договір іпотеки укладається між:а). одним іпотекодавцем та одним іпотекодержателемб). одним або декількома іпотекодавцем та одним іпотекодержателемв). кількома іпотекодавцями та одним іпотекодержателем 9.Права, свободи та інтереси спадкоємців особи, яка померла або оголошена померло, якщо спадщина ще ніким не прийнята захищає в суді:а) виконавець заповіту і орган опіки і піклуванняб) виконавець заповіту і інша особа, яка вживає заходів щодо охорони спадкового майнав) виконавець заповіту і орган місцевого самоврядування10. У випадку посвідчення заповіту посадовими особами, реєстраторами цього заповіту є:а) ДНКб) ДП «Інформаційний центр» МЮУ в) Державний нотаріальний архів, та приватний нотаріус
zagoruiko
 
Повідомлення: 240
З нами з: 16 листопада 2010, 12:24
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 28 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів