Форум

Інформаційний ресурс

Іспит з 04.02.2010

Номер повідомлення:#301


Повідомлення vishenka » 11 грудня 2010, 01:35

Блін, перепрошую, не те ))))))
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#302


Повідомлення vishenka » 11 грудня 2010, 01:54

а де вказано про г) непрацездатність або тяжка хвороба того з подружжя, хто потребує матер.допомоги, виникла в результаті виконання ним службових чи трудових обовязків2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явленийпротягом вагітності дружини та протягом одного року післянародження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинивпротиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого зподружжя або дитини. а б)після досягнення дитиною одного року, ХІБА НЕ МОЖЕ БУТИ ПРЕД[qoute]ЯВЛЕНИЙ?Підкажіть, бо я щось тут позамудрювала))))
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#303


Повідомлення vishenka » 11 грудня 2010, 01:59

1044. Особа, яка знайшла загублену річ :а - одразу набуває право на неїб - МОЖЕ НАБУТИ право власності на неї через 6 місяців з моменту заявлення про знахідку міліції або ОМСв - не може набувати право на неїг - МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ 20% вартості речі.1. Особа, яка знайшла загублену річ, НАБУВАЄ право власності на неї після спливу шести місяців з моменту заявлення про знахідку міліції або органові місцевого самоврядування, якщо: 2. Особа, яка знайшла загублену річ, МАЄ ПРАВО ВИМАГАТИ від її власника (володільця) винагороду за знахідку в розмірі до двадцяти відсотків вартості речі. Яка відповідь найточніша, у кого які думки????
vishenka
 
Повідомлення: 469
З нами з: 18 травня 2010, 19:58
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#304


Повідомлення Kate Rina » 11 грудня 2010, 02:20

vishenka, на № 1044 не знайшла точного посилання на закон, але інтуіція підказує, що Б.
Kate Rina
 

Номер повідомлення:#305


Повідомлення Kate Rina » 11 грудня 2010, 02:24

Всем повезет!!! на пост 292[qoute]А ты знаешь, я не против, могу и подготовить к экзамену кто хочет :)). Можем собраться на недельку, я могу лектором выступить, а что....идея :))))))), и пользы больше будет чем от курсов [qoute]Молодой нотариус[qoute] :))[qoute]Где и когда? )) Думаю, желающих будет много.
Kate Rina
 

Номер повідомлення:#306


Повідомлення Всем повезет!!! » 11 грудня 2010, 02:38

[B]Kate Rina[/B], приезжайте в Ужгород на недельку, я сделаю план, разобью 1000 тестов на 6 дней и пройдемся по каждому, тоже самое и с задачами и заданиями, а что должно быть интересно, живое общение намного ефективнее...назову благотворительная организация [qoute]Всем повезет[qoute] :))
Аватар користувача
Всем повезет!!!
 
Повідомлення: 986
З нами з: 12 червня 2010, 13:26
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 65 раз.

Номер повідомлення:#307


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 04:37

[B]Ксенька Graal[/B][B]1026. Обовязковій реєстрації і Єд.реєстрі довіреностей підлягають довіреності:[/B]в) посвідчені в нотаріальному порядку, та довіреності на право розпорядження майном, посвідчені посадовими особами виконавчих комітетів сільских, селищних, міських Рад нар.депутатів, а також відомості про припинення їх дії.Положення про реєстр довіреностей: 2.1. Обов'язковій реєстрації у Єдиному реєстрі підлягають довіреності (у тому числі їх дублікати), посвідчені в нотаріальному порядку, та довіреності на право розпорядження майном, посвідчені посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів, а також відомості про припинення їх дії.
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#308


Повідомлення tori » 11 грудня 2010, 13:58

[B]Всем повезет!!![/B] Ви не перестаёте меня радовать и удивлять))) Мне стажироваться ещё 6 мес, но мне тоже захотелось в Ужгород на благотворительную организацию [qoute]Всем повезет[qoute] :))
tori
 
Повідомлення: 419
З нами з: 21 липня 2010, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#309


Повідомлення Graal » 11 грудня 2010, 14:13

ВОЛЯ, спасибо большое за ответ на этот тест. В наших тестах он звучал по-другому и я запомнила как ответ Б :( Даже и не сомневалась в правильности ответа. 803. Обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі довіреностей підлягають:а) посвідченні нотаріусом довіреності на право користування та розпорядження майном[U]б) посвідченні нотаріусом довіреності, їх скасування або припинення дії[/U] п. 155 Инстрв) посвідчені нотаріусом довіреності на право користування та розпорядження транспортними засобами, а також довіреності, видані в порядку передорученняА тест по семейному кодексу - опять же не внимательность с НЕ.Со мной вообще непонятно, что происходит: на самые элементарные и простые тесты даю не правильные ответы :( Может и хорошо, что у меня экзамен перенесли. ВОЛЯ, ложитесь раньше спать, а то будет что у меня.
Graal
 

Номер повідомлення:#310


Повідомлення Graal » 11 грудня 2010, 16:49

1026. Обовязковій реєстрації і Єд.реєстрі довіреностей підлягають довіреності:а) посвідчені нотаріусом довіреності на право користування та розпорядження майномб) посвідчені нотаріусом довіреності, їх скасування або припинення дії[U]в) посвідчені в нотаріальному порядку, та довіреності на право розпорядження майном, посвідчені посадовими особами виконавчих комітетів сільских, селищних, міських Рад нар.депутатів, а також відомості про припинення їх дії.[/U]1027. Рішенням суду не може бути позбавлено одного з подружжя права на утримання, якщо:а) подружжя перебувало в шлюбних відносинах нетривалий часб) непрацездатність того з подружжя, хто потребує матеріальної допомоги, виникла в результаті вчинення ним умисного злочинув) непрацездатність або тяжка хвороба того з подружжя, хто потребує матер.допомоги, була прихована від другого з подружжя при реєстрації шлюбу[U]г) непрацездатність або тяжка хвороба того з подружжя, хто потребує матер.допомоги, виникла в результаті виконання ним службових чи трудових обовязків [/U]д) усі відповіді правиильні.1028. Без згоди батьків усиновлення дитини провадиться, якщо вони:а) інвалідиб) зловживають спиртними напоямив) визнані обмежено дієздатнимиг) усі відповіді правильні[U]д) жодна відповідь неправильна[/U].1030. Особа, позбавлена батьківских прав, має право:а) на побачення з дитиною за дозволом судуб) на поновлення батьківських правв)на матеріальне утримання дитини[U]г) усі відповіді правильні.[/U]1031. Дитина, зачата у шлюбі. не вважається такою, що походить від подружжя, якщо:а) вона народилася після спливу 10 місяців від дня припинення шлюбуб) до народження дитини мала місце реєстрація повторного шлюбу її матері з іншою особоюв) штучне запліднення дружини, проведене без згоди її чоловіка[U]г) усі відповіді правильні.[/U]1032. Позов про розірвання шлюбу не може бути предявлений одним із подружж:[U]а) протягом вагітності дружини[/U]б)після досягнення дитиною одного рокув) протягом строку тяжкої хвороби дружини, чоловікаг) усі відповіді правильні.1042. До обєктів права інтелектуальної власності не належать:а- опер.систма Windows, торговельні марки(знаки для товірів і послуг)б- лекція з математики, фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій мовленняв - скрипка Страдиварі, корисна модель та особисті немайнові права інтел.власностіг- найменування мережі магазинів Фокстрот, комерційні найменування[U]д - все вказане вище є обєктом права інтел.власності.[/U]1044. Особа, яка знайшла загублену річ :а - одразу набуває право на неї[U]б - може набути право власності на неї через 6 місяців з моменту заявлення про знахідку міліції або ОМС[/U]в - не може набувати право на неїг - має право на отримання 20% вартості речі.1047. Фіз.особа, яка пропала безвісти у звязку з воєнними діями, може бути оголошена судом померлою після спливу:а - 6 місяцівб - 1 року[U]в - 2 років[/U]г - 3 роківд - 5 років.
Graal
 

Номер повідомлення:#311


Повідомлення tori » 11 грудня 2010, 18:15

[B]Graal[/B], чому 1028 - Г ????? Стаття 219. Усиновлення дитини без згоди батьків 1. Усиновлення дитини провадиться без згоди батьків, якщовони: 1) невідомі 2) визнані безвісно відсутніми 3) визнані недієздатними 4) позбавлені батьківських прав щодо дитини, якаусиновлюється. 2. Усиновлення дитини може бути проведено без згодиповнолітніх батьків, якщо судом буде встановлено, що вони, непроживаючи з дитиною понад шість місяців без поважних причин, непроявляють щодо неї батьківської турботи та піклування, невиховують та не утримують її.Відповідь правильна Д.№ 1032-А згодна з вами, бо на форумі це питання спірне.
tori
 
Повідомлення: 419
З нами з: 21 липня 2010, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#312


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 18:28

[B]Graal[/B]по поводу раньше ленчь спать - спасибо, но я сова ещё та...утром плохо соображаю1028 Д Стаття 219. Усиновлення дитини без згоди батьків1042. До обєктів права інтелектуальної власності не належать:а- опер.систма Windows, торговельні марки(знаки для товірів і послуг)б- лекція з математики, фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій мовлення[B]в - скрипка Страдиварі, корисна модель та [U]особисті немайнові права інтел.власності[/U][/B]г- найменування мережі магазинів Фокстрот, комерційні найменуванняд - все вказане вище є обєктом права інтел.власності.[B]щодо лекції з математики[/B]:1. Об'єктами авторського права є твори, а саме: 1) [U]літературні[/U] (наприклад математична література) та художні твори, зокрема: лекції, промови, проповіді та інші усні твори с остальными ответами согласна..Думаю вопросы не наши, но на всякий случай: 1041 Г 1043 В 1046 Г 1049 Г
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#313


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 19:59

[B]6. Яка довіреність прирівнюється до нотаріально посвідченої?[/B]а) довіреність, посвідчена посадовою особою ОМСб) довір. особи, що тримається під вартою, посвідчена начальником установи... Ответ Indigo Допустил одну ошибку в тестах, не знаю точно, в каком вопросе, поэтому не гарантирую, что это правильные вариантыв) довір., посвідчена консулом України.[B]А или Б?[/B]ЗУ Про нотаріатСтаття 40. Заповіти (крім секретних) і довіреності, прирівнювані до нотаріально посвідченихДо нотаріально посвідчених довіреностей прирівнюються: 3) довіреності осіб, які[U] тримаються[/U] в установах виконання покарань [U]чи слідчих ізоляторах[/U], посвідчені начальниками таких установ чи слідчих ізоляторів 4) довіреності осіб, які проживають у населених пунктах, де немає нотаріусів, посвідчені уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреності на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами. (частина друга статті 40 у редакції Закону України від 03.03.2009 р. N 1054-VI)КПКСтаття 155. Взяття під варту [U]Місцями досудового ув'язнення для тримання осіб, щодо яких як запобіжний захід обрано взяття під варту, є слідчі ізолятори.[/U] В окремих випадках ці особи можуть перебувати в місцях тримання затриманих. У місцях тримання затриманих особи, взяті під варту, можуть перебувати не більше як три доби. [U]Якщо доставка ув'язнених у слідчий ізолятор або на гауптвахту Військової служби правопорядку у Збройних Силах України у цей строк неможлива через віддаленість або відсутність належних шляхів сполучення, вони можуть перебувати [B]в місцях тримання затриманих[/B][/U] до десяти діб.
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#314


Повідомлення Graal » 11 грудня 2010, 20:16

ВОЛЯ, на Ваш вопрос посмотрите ст. 245 ЦК и в новой и в старой редакции. Наверное ответ Б больше подходит по старой редакции, по новой А+Б.
Graal
 

Номер повідомлення:#315


Повідомлення Graal » 11 грудня 2010, 20:20

tori, я виправила № 1028, дякую
Graal
 

Номер повідомлення:#316


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 20:32

Graalпост 313 согласна...видимо по той редакции, кот. не предусматривала доверенности ОМС, как [qoute]прирівняну до нотаріально посвідченої[qoute]
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#317


Повідомлення liga2010 » 11 грудня 2010, 21:01

Всем повезет!!! на одній із попередніх віток форуму ви виклали тести, які пронумерували із 1093-1143. питання де ви їх взяли, вони досить логічні, чого не скажеш про ті тести які ми мусолимо. Я б сказала занадто легкі, для особи зі стажем роботи в органах державної влади (це я про себе). Просто аж страшнувато.
liga2010
 
Повідомлення: 104
З нами з: 19 квітня 2010, 20:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#318


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 21:29

"[B]Всем повезёт!!![/B]В Вашем билете подчёркнута ошибка по сумме правильно, но мне не понятно почему получается по Вашему мнению 50 грн...по Декрету про держмито - договор позики это договор,кот. не подлежит оценки и держмито 1 н.м.д.г., а не 0,001.Хочу разобраться, может я что-то упустила...подскажите пожалуйста:)[QUOTE]6. стягнуто державного мита [U]60 грн.[/U](сума договору була 50000 гривень, тому державне мито повинно було бути 50 грн. )[/QUOTE]"
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#319


Повідомлення Всем повезет!!! » 11 грудня 2010, 21:41

ВОЛЯ на пост 317, відповідаю швидко, бо спішу:Декрет [qoute]Про державне мито[qoute]д) за посвідчення інших [B][U]1 відсоток суми договор[/U][/B]у, договорів, що підлягають але не менше 1 оцінці неоподатковуваного мінімуму доходів громадян
Аватар користувача
Всем повезет!!!
 
Повідомлення: 986
З нами з: 12 червня 2010, 13:26
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 65 раз.

Номер повідомлення:#320


Повідомлення ВОЛЯ » 11 грудня 2010, 22:03

пункт Е: [U] 1 н.м.д.г.[/U] - только что посмотрела
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#321


Повідомлення allusia » 11 грудня 2010, 23:09

Подружжя похилого віку (гр. Б та гр.Н), їх 28-річний син (інвалід ІІ групи) з невісткою та двоє їх повнолітніх дітей (К. та О.) проживали однією сімєю у приватизованій ними квартирі.20 квітня 2004 року помер гр. Б , залишивши заповіт за яким належний йому автомобіль мав перейти до внука О.У Б. та Н. є ще двоє неповнолітніх дітей, які проживають окремо.Визначте вартість майна, яку спадкує кожен з них, якщо житловий будинок - 60 тис. грн., автомобіль - 6 тис грн, вклад у банку - 800 грн, речі домашнього вжитку - 2 тис грн.
allusia
 

Номер повідомлення:#322


Повідомлення Всем повезет!!! » 11 грудня 2010, 23:54

ВОЛЯ, договір позики є договором, що підлягає оцінці, тому державне мито стягується згідно п. д) Навіть роз’яснення знайшла по попередніх договорах ,може трошки не в тему, але суть одна й та сама.ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИЛИСТ 28.04.2007№2119/К/17-0315№8727/7/17-0317Про справляння державного митаДержавна податкова адміністрація України розглянула Вашого листа від 12.04.2007 щодо порядку справляння державного мита при укладанні попередніх та основних договорів купівлі-продажу нерухомості і повідомляє. Cправляння державного мита в Україні регулюється Декретом Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 “Про державне мито” з відповідними змінами і доповненнями (далі - Декрет). Порядок його обчислення та сплати – Інструкцією про порядок обчислення та сплати державного мита, яка затверджена наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року №15 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19 травня 1993 року за №50 (далі – Інструкція).Статтею 1 зазначеного Декрету встановлено, що платниками державного мита на території України є фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.Перелік найменувань документів і дій, що сплачується державним митом наведено у статті 2, а розміри ставок державного мита – у статті 3 Декрету.Відповідно до статті 635 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором. Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства. Обов’язкове нотаріальне посвідчення попереднього договору законодавством не передбачено і провадиться лише за згодою сторін.Згідно із підпунктом ”е” пункту 3 статті 3 Декрету за нотаріальне посвідчення договорів, які не підлягають оцінці, державне мито справляється у розмірі 0,05 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.Відповідно до статті 657 ЦКУ договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації.Нотаріальне посвідчення договорів про відчуження житлового будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна провадиться за місцезнаходженням указаного майна (ст. 55 Закону України від 2 вересня 1993 року №3425-XII “Про нотаріат” (Далі – Закон №3425-XII )). За посвідчення договорів відчуження житлових будинків, квартир, кімнат, дач, садових будинків, гаражів, а також інших об’єктів нерухомого майна, які перебувають у власності громадянина, що здійснює таке відчуження, згідно з підпунктом “а” пункту 3 статті 3 Декрету державне мито справляється у розмірі 1 відсоток суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, з урахуванням пункту 48 Інструкції.Згідно із статтею 628 ЦКУ сторони мають право укласти договір, в якому містяться елементи різних договорів (змішаний договір). До відносин сторін у змішаному договорі застосовуються у відповідних частинах положення актів цивільного законодавства про договори, елементи яких містяться у змішаному договорі, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті змішаного договору. З огляду на зазначене, при укладанні попереднього договору одним з його елементів може бути положення про сплату покупцем відповідно до ст.ст. 570-571 ЦКУ сум авансового платежу (завдатку) в рахунок сплати продавцю обумовленої суми договору.За нотаріальне посвідчення змішаних попередніх договорів державне мито має справлятися згідно з підпунктом “д” пункту 3 статті 3 Декрету, як з договорів, що підлягають оцінці.При укладанні та нотаріальному посвідченні основного договору купівлі-продажу нерухомості, державне мито сплачене за нотаріальне посвідчення попереднього змішаного договору поверненню не підлягає, проте зараховується до сплати суми державного мита за нотаріальне посвідчення основного договору, якщо у такому основному договорі сторони здійснюють посилання на укладений попередній договір та зазначають суму вже сплаченого авансового платежу (завдатку).Одночасно повідомляємо, що відповідно до статті 31 Закону №3425-XII приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою. Крім того, Указом Президента України від 10 липня 1998 року №762/98 “Про впорядкування справляння плати за вчинення нотаріальних дій” встановлено, що розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.Заступник ГоловиС.І. Лекарь
Аватар користувача
Всем повезет!!!
 
Повідомлення: 986
З нами з: 12 червня 2010, 13:26
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 65 раз.

Номер повідомлення:#323


Повідомлення Всем повезет!!! » 12 грудня 2010, 01:07

"cтосовно завдання з мого іспиту:[QUOTE]6. стягнуто державного мита 60 грн.(сума договору була 50000 гривень, тому державне мито повинно було бути 50 грн.[/QUOTE]я написала: сума договору була 50000 гривень, тому державне мито повинно було бути 50 грн., але бачу, що не дописала один нуль до 50 :)), правильно: державне мито повинно було бути [B]500 грн.[/B]"
Аватар користувача
Всем повезет!!!
 
Повідомлення: 986
З нами з: 12 червня 2010, 13:26
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 65 раз.

Номер повідомлення:#324


Повідомлення Sagi » 12 грудня 2010, 02:09

[QUOTE]Подружжя похилого віку (гр. Б та гр.Н), їх 28-річний син (інвалід ІІ групи) з невісткою та двоє їх повнолітніх дітей (К. та О.) проживали однією сімєю у приватизованій ними квартирі.20 квітня 2004 року помер гр. Б , залишивши заповіт за яким належний йому автомобіль мав перейти до внука О.У Б. та Н. є ще двоє неповнолітніх дітей, які проживають окремо.Визначте вартість майна, яку спадкує кожен з них, якщо житловий будинок - 60 тис. грн., автомобіль - 6 тис грн, вклад у банку - 800 грн, речі домашнього вжитку - 2 тис грн.[/QUOTE]Так у квартирі, чи у будинку?:)[B][U][qoute]Ними[qoute] - це ким? Всіма, хто написаний в першому реченні, чи ні? З невіскою, чи ні?[/U][/B]Посадити б того, хто придумав так формулювати задачі, за парту, одиноко, без листка і ручки, - [B]хай би думало і зависло[/B]...ІМХО, на жаль, без варіантів відповідей [U]однозначно[/U] дати вірну, [U]незалежну від ходу думок складача цієї задачі на момент її складання[/U], відповідь не видається можливим через незрозумілість слова [B][U][qoute]ними[qoute][/U][/B], а саме кількісного складу осіб, вкладеного в це слово, а це в даній задачі, разом з врахуванням вартісної оцінки обовязкової долі, і є головним.... Чи це ум за разум заходить?
Sagi
 

Номер повідомлення:#325


Повідомлення Ксенька » 12 грудня 2010, 15:27

ВОЛЯ, у меня всегда были сложности с авторскими и интел. правами, поэтому давайте определимся [QUOTE]1042. До обєктів права інтелектуальної власності не належать:а- опер.систма Windows, торговельні марки(знаки для товірів і послуг)б- лекція з математики, фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій мовленняв - [B]скрипка Страдиварі, корисна модель та [U]особисті немайнові права інтел.власності[/U][/B]г- найменування мережі магазинів Фокстрот, комерційні найменуванняд - все вказане вище є обєктом права інтел.власності.щодо лекції з математики:1. Об'єктами авторського права є твори, а саме: 1) літературні (наприклад математична література) та художні твори, зокрема: лекції, промови, проповіді та інші усні твори с остальными ответами согласна..Думаю вопросы не наши, но на всякий случай: 1041 Г 1043 В 1046 Г 1049 Г[/QUOTE]вопрос стоит про обєкти права інтел.власності.судя по цитируемому обєкти авторского права и обєкти права інтел.власності - одно и то же?и разве особисті немайнові права інтел.власності не є обєктами права інтел. власності?раз уж мы определились что [qoute]літературні (наприклад математична література) та художні твори, зокрема: лекції, промови, проповіді та інші усні твори[qoute] - обэкти авторського права, то тогда может все таки Б?простите, если закрутила, но мне самой хочется определиться с правильным ответом.
Ксенька
 

Номер повідомлення:#326


Повідомлення Ксенька » 12 грудня 2010, 15:40

[QUOTE]1030. Особа, позбавлена батьківских прав, має право:а) на побачення з дитиною за дозволом судуб) на поновлення батьківських правв)на матеріальне утримання дитиниг) усі відповіді правильні.[/QUOTE]матеріальне утримання - це не право, а обовязок,від якого не звільняється особа, позбавлена батьківських прав....Стаття 166. Правові наслідки позбавлення батьківських прав1. Особа, позбавлена батьківських прав:1) втрачає особисті немайнові права щодо дитини та звільняється від обов'язків щодо її виховання2) перестає бути законним представником дитини3) втрачає права на пільги та державну допомогу, що надаються сім'ям з дітьми4) не може бути усиновлювачем, опікуном та піклувальником5) не може одержати в майбутньому тих майнових прав, пов'язаних із батьківством, які вона могла б мати у разі своєї непрацездатності (право на утримання від дитини, право на пенсію та відшкодування шкоди у разі втрати годувальника, право на спадкування)6) втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною.2. Особа, позбавлена батьківських прав, [U]не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.[/U]так шо подходит А и Б.как быть?
Ксенька
 

Номер повідомлення:#327


Повідомлення OLNIK » 12 грудня 2010, 15:45

На сообщ.326Ответ- Б.Ответ А отпадает, потому что есть п.6 ч.1 ст.166ответ В отпадает- Вы сказали почемуответ Г отпадает сам собой.
OLNIK
 
Повідомлення: 13905
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15715 раз.
Подякували: 25378 раз.

Номер повідомлення:#328


Повідомлення Ксенька » 12 грудня 2010, 16:09

[QUOTE]1026. Обовязковій реєстрації і Єд.реєстрі довіреностей підлягають довіреності:а) посвідчені нотаріусом довіреності на право користування та розпорядження майномб) посвідчені нотаріусом довіреності, їх скасування або припинення діїв) посвідчені в нотаріальному порядку, та довіреності на право розпорядження майном, посвідчені посадовими особами виконавчих комітетів сільских, селищних, міських Рад нар.депутатів, а також відомості про припинення їх дії.[/QUOTE]тоже стремный вопрос из-за того что до 01.10.2008 г. посадові особі ОМС могли посвідчувати такі довіреності, з 01.10.2008 по 03.03.2009 взагалі не могли посвідчували будь-які довіреності, а з 03.03.2009 можуть посвідчувати довіреності, крім довіреностей на право на розпорядження нерух, трансп, корп.правами.так шо осторожненько!!! мі ж не знаем о каком періоде идет речь... тут подумать надо...ну или как-то так
Ксенька
 

Номер повідомлення:#329


Повідомлення ВОЛЯ » 12 грудня 2010, 17:11

[QUOTE]Ответ А отпадает, потому что есть п.6 ч.1 ст.166[/QUOTE]Стаття 168. Побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав 1. Мати, батько, позбавлені батьківських прав, мають право на звернення до суду із заявою про надання їм права на побачення з дитиною. Суд може дозволити разові, періодичні побачення з дитиною, якщо це не завдасть шкоди її життю, здоров'ю та моральному вихованню, за умови присутності іншої особи.
ВОЛЯ
 

Номер повідомлення:#330


Повідомлення ВОЛЯ » 13 грудня 2010, 14:46

507. Перевірка наявності нотаріальних документів згідно з реєстром для реєстрації нотаріальних документів відповідної номенклатури справ проводиться при:а) формуванні документів справ у нарядиб) підготовці документів для [U]передачі [/U]їх на зберігання в архів нотаріальної контори або приватного нотаріуса [B]в) підготовці документів для передачі їх на зберігання до державного нотаріального архіву. [/B]Думаю, что нельзя сказать - [U][B]передачі[/B][/U] в архів нотаріальної контори або приватного нотаріуса. Туда не передают..там всё остаётся:)ПРАВИЛАведення нотаріального діловодства 10.4. При підготовці документів [U]для архівного зберігання [/U]приватний нотаріус проводить звірку наявності нотаріальних документів згідно з реєстром для реєстрації нотаріальних дій та відповідної номенклатури справ. Відмітка щодо проведеної нотаріусом звірки вказується наприкінці внутрішнього опису справ та ним підписується (наприклад: [qoute]Наявність документів звірено з реєстром для реєстрації нотаріальних дій[qoute], дата, підпис). інструкція про порядок передачі документів на тимчас. зберігання до держ.нот.архіву:2.5.4. При підготовці документів для [U]передачі їх на зберігання в архів[/U] державний чи приватний нотаріус спільно з членами ЕК управління юстиції або працівниками державного нотаріального архіву проводять звірку наявності нотаріальних документів згідно з реєстром для реєстрації нотаріальних дій (та відповідної номенклатури справ). Відмітка щодо проведеної звірки вказується у кінці внутрішнього опису справ та підписується особами, що проводили звірку
ВОЛЯ
 

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron