Брунгильда написав:Что еще?
Вишенька:) написав:у мне була подібна ситуація. пішли знімати до суду. у нотаріуса немає правових підстав для зняття заборони в цьому випадку.
у мне була подібна ситуація. пішли знімати до суду. у нотаріуса немає правових підстав для зняття заборони в цьому випадку.
katya написав:у мне була подібна ситуація. пішли знімати до суду. у нотаріуса немає правових підстав для зняття заборони в цьому випадку.
наверное, денег банку не хватило
Вишенька:) написав:Вибачте, що з запізненням. Дійсно є новий власник за Свідоцтвом. Але іпотекодавець не йде до нотаріуса разом з іпотекодержателем знімати заборону. У мене була причина його відсутності в країні. Мені цікаво по якій підставі ви будете знімати заборону? Давайте розглянемо підстави для зняття заборони - п. 253 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Нотаріус знімає заборону щодо відчуження нерухомого майна за заявою:
банку, іншої юридичної особи про погашення позики (кредиту);
заставодавця (іпотекодавця) та заставодержателя (іпотекодержателя) про припинення договору застави (іпотеки) або лише заставодавця (іпотекодавця) у разі подання ним безспірних доказів виконання зобов'язання; (ЦЕ НЕМОЖИВО, БО ІПОТЕКОДАВЦЯ НЕМАЄ);
заставодавця (іпотекодавця) у разі визнання рішенням суду договору застави (іпотеки) недійсним;
заставодержателя (іпотекодержателя) у зв'язку з відкриттям виконавчого провадження про звернення стягнення на предмет застави (іпотеки) на підставі виконавчого напису нотаріуса; (АЛЕ ЦЕЙ МОМЕНТ БАНК ПРОПУСТИВ, ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ ВЖЕ ЗАКРИТЕ ОСКІЛЬКИ ТОРГИ ВІДБУЛИСЬ)
набувача у разі смерті відчужувача за договором довічного утримання (догляду), спадковим договором;
відчужувача за спадковим договором у разі смерті набувача;
набувача або відчужувача на підставі рішення суду про розірвання договору довічного утримання (догляду) або спадкового договору чи визнання їх недійсн
фізичної особи, щодо якої скасовано рішення суду про оголошення її померлою, або за заявою спадкоємців після закінчення п'ятирічного строку з часу відкриття спадщини після особи, оголошеної померлою;
спадкоємця про смерть другого з подружжя, що склали спільний заповіт.
Вишенька:) написав:І ще хочу запитати Veдьмо4ка а чому ви вважаєте що іпотечний договір припинив дію. Лише тому що реалізовано через торги заставлене майно. В моєму випадку взагалі дуже цікава ситуація. П[url]ри продажу з "публічних торгів" вартості майна не вистачило на повне погашення кредиту і головний банк не дає лист про повне виконання зобов'язання. Квартиру, під купівлю якої брали кредит, продали, А ГРОШИКИ БАНКУ ВСЕ ОДНО ВИННІ[/url].
Вишенька:) написав:на №11 Stonehenge.
Дозвольте спитати до чого тут закон "Про виконавче провадження" в його цитуванні? У нас була б підстава для зняття заборони: за заявою заставодержателя (іпотекодержателя) у зв'язку з відкриттям виконавчого провадження про звернення стягнення на предмет застави (іпотеки) на підставі виконавчого напису нотаріуса. Так, на іпотечному договорі посвідченому мною, Київським нотаріусом вчинений виконавчий напис, відповідно існувало виконавче провадження і проведені торги. Після торгів виконавче провадження закрито і поновлювати його знов немає підстав. ПРОГАВИЛИ ЦЕЙ МОМЕНТ!!!! Далі нам необхідно вибирати з переліку інші підстави, які для нас є законними.
заставодержателя (іпотекодержателя) у зв'язку з відкриттям виконавчого провадження про звернення стягнення на предмет застави (іпотеки) на підставі виконавчого напису нотаріуса;
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot]