т.е., теперь надо брать экспертную, которая сделана "суб'єктами господарювання приватної форми власності, виключним видом діяльності яких є оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства". Товарищи, а мы до этого вообще то должны были брать экспертную оценку (если сделка с налогом?) (не делала давно, и забыла)4 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України від 13 січня 2012 року № 4336-VI „Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012 – 2014 роки” встановлено, що оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (у тому числі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації), здійснюється відповідно до законодавства з питань оціночної діяльності з урахуванням пункту 5 статті 5 Закону України „Про Фонд державного майна України” суб'єктами оціночної діяльності - суб'єктами господарювання приватної форми власності, виключним видом діяльності яких є оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (у тому числі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації)
СОК написав:Ну, тогда подскажите, как Вы берете госпошлину и налог? Я так понимаю, что с нормативной- госпошлина, а с экспертной- налог. И как писал Ватсон:т.е., теперь надо брать экспертную, которая сделана "суб'єктами господарювання приватної форми власності, виключним видом діяльності яких є оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства". Товарищи, а мы до этого вообще то должны были брать экспертную оценку (если сделка с налогом?) (не делала давно, и забыла)4 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України від 13 січня 2012 року № 4336-VI „Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012 – 2014 роки” встановлено, що оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (у тому числі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації), здійснюється відповідно до законодавства з питань оціночної діяльності з урахуванням пункту 5 статті 5 Закону України „Про Фонд державного майна України” суб'єктами оціночної діяльності - суб'єктами господарювання приватної форми власності, виключним видом діяльності яких є оцінка майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (у тому числі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації).
та шо такое, был один договор дарения по земле...и то попалаVeдьмо4ка » 23 вересня 2011, 16:44
ЗУ "про оценку земель" предусматривает нормативную оценку, а ЗКУ - экспертную , поэтому для дарения и та, и та
СОК написав:что такое вартысть майна успадковуваного? где это урегулировано? откуда мы должны взять эту вартысть? мы должны по аналогии, как всегда додумываться? сложно и опасно...
СОК написав:але на моє запитання, яку суму писати в формі 1ДФ, сконфузилася відповідаюча
VITAminka написав:Не нужно быть такими легкомысленными, брать нужно три оценки:
1) нормативную (по ЗУ об оценке земель)
2) рыночную (по земельному кодексу)
3) оценочную (по налоговому кодексу)
Уважаемая(ый) Рer se, а Вы не знаете до сих пор?!(Вашим словами), что ст.174.4 НКУ обязывает нотариуса подавать информацию о выдаче сидетельства на наследство и/или договоров дарения? Спорным есть только "информация", поэтому одни нотариусы подают ее в форме письма, другие - в форме 1ДФ, третьи, видимо, вообще не подают. Ну так это их дело, отвечать будет каждый за себя. Я например, не вижу ничего плохого в том, чтобы подавать эту информацию, у меня все законно взыскано, все налог уплатили, чего мне скрывать, объясните?потому что жаль, что нотариус до сих пор не знает, что с 01.01.2011 года он не является налоговым агентом и поэтому не имеет ни каких законных оснований подавать 1- ДФ !
СОК написав:Я например, не вижу ничего плохого в том, чтобы подавать эту информацию, у меня все законно взыскано, все налог уплатили, чего мне скрывать, объясните?
СОК написав:Как Вам такая норма з-на "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні: "Стаття 7. Випадки проведення оцінки майна . Оцінка майна проводиться у випадках, встановлених законодавством України, міжнародними угодами, на підставі договору, а також на вимогу однієї з сторін угоди та за згодою сторін. Проведення оцінки майна є обов'язковим у випадках: ...... оподаткування майна згідно з законом; ( Абзац восьмий частини другої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1255-IV ( 1255-15 ) від 18.11.2003 )?
СОК написав:Ну, возможно мы ещё в 2003-2004 годах плохо читали нормативные акты, поетому брали оценку БТИ в случае дарения или наследства (если было налогообложение).
Згідно з підпунктом 11.2.3 пункту 11.2 статті 11 Закону дохід платника податку від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого нерухомого майна, розрахованої державним органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до законодавства.
До визначення державного органу, уповноваженого здійснювати таку оцінку, при нарахуванні податку слід виходити з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче вартості такого майна, яка міститься у Витягах з реєстру прав власності на нерухоме майно (довідках-характеристиках), які видаються бюро технічної інвентаризації.
Грошова оцінка земельної ділянки проводиться Державним комітетом України по земельних ресурсах (стаття 23 Закону України від 03.07.92 "Про плату за землю" (із змінами і доповненнями).
СОК написав:на № 16- это не основной аргумент, основные в № 10 и 11
nonna написав:СОК написав:на № 16- это не основной аргумент, основные в № 10 и 11
сам пью , сам гуляю, сам стелюся , сам лягаю......
- так тоже не то. Этот закон применялся "Цей Закон визначає розміри та порядок плати за використання земельних ресурсів, а також відповідальність платників та контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку.- ну тоже как-то не касается налогообложения."Грошова оцінка земельної ділянки проводиться Державним комітетом України по земельних ресурсах (стаття 23 Закону України від 03.07.92 "Про плату за землю" (із змінами і доповненнями)."
Stonehenge написав:выдело жирненьким "оподаткування майна згідно з законом".
Что-то подсказывает, что налог на имущество и налог на доход - это различные виды налогов.
Я ничего не подаю и не подавала с 2005 года, поэтому пишут или нет , мне не известно.СОК написав: И ещё- скажите, напишите честно- кому написали в замечание УЮ, что мы даем такую информацию налоговой?
СОК написав: Пока не вижу н.а., который указывает, что брать нужно нормативную. А вот то, что брать надо экспертную- вижу.
СОК написав:Вы, Далі, правы: НКУ в ст.174.3 абз.2 указывает формулировука "дохыд у вигляды вартосты успадковуваного майна", т.е.мы читаем дословно "вартысть", а єто не то же самое, что "оціночна вартість" как при продаже (ст172.3.) и ...?? а дальше как быть??? что такое вартысть майна успадковуваного? где это урегулировано? откуда мы должны взять эту вартысть? мы должны по аналогии, как всегда додумываться? сложно и опасно...
172.3. Дохід від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, але не нижче ніж оціночна вартість такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до законодавства.
Грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення може бути нормативною і експертною.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки.
Експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених цим Законом, а також іншими законами.
СОК написав:Ну, дословно написано: "оподаткування майна", а не "податок на майно" (как Вы написали)...Тут опять наш законодатель написал так, что разные толкования... Мое мнение: поскольку у нас ещё не существует налог на имущество, то все-таки считаю, что имеется ввиду опадаткування майна как налог доход..
Per se написав:в ЗУ Про оцінку земельГрошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення може бути нормативною і експертною.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки.
Експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених цим Законом, а також іншими законами.Ну не могу я притянуть Постанову КМУ от 26.10.2011 к договорам дарения и наследства ( по земле) даже за уши не притяну, потому что в ней так и написано "крім випадків його успадкування та дарування..
СОК написав:Естественно, вся проблема в том, что необходимо было внести изменения либо сюда, либо другое что-то наваять законотворцам нашим, и указать, что норм.ден.оценка для "міни, успадк. дар. та для визначення вартості зем.діл. з метою оподаткув.", но у депутатов же нет времени...
СОК написав:и ещё: подсказали, что есть письмо- разъяснение четкое от налоговой, что при дарении земель (с налогообложением)необходимо брать нормативную цену. кто-то что-то об этом знает? если да- скиньте письмо сюда
Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot]