Форум

Інформаційний ресурс

Представник ЮО діє на підставі довіреності.

Номер повідомлення:#31


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 17:42

[QUOTE]поэтому и просим копии учредительных документов[/QUOTE]ну вот что вам даст эта копия, если оригиналы могут выглядеть уже совсем по другому?)
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Добрая фея с топором » 22 липня 2010, 17:46

[QUOTE]41. При перевірці цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи нотаріус зобов'язаний ознайомитися з установчими документами, свідоцтвом про державну реєстрацію і витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців цієї юридичної особи [B][U][I]і перевірити, чи відповідає нотаріальна дія, яка вчиняється, обсягу її цивільної правоздатності та дієздатності.[/I][/U][/B] Копії зазначених документів залишаються в справах нотаріуса.[/QUOTE]Как узнать из информации в довереннсти может ли юрлицо заключать те или иные договора? В Уставах иногда прописываются определенные условия на совершение сделок по распоряжению имуществом предприятия, которые, естественно, никто не указвает в доверенности (ну разве что еденицы), как вы это проверите??? С удостоверительными - не проблема, как Вы правильно сказали - можно скомбинировать, а вот на счет [qoute]правоздатності та дієздатності юридичної особи[qoute], я считаю нужно проверять обязательно! Пусть будет нотариальнозаверенная копия устава и свидетельства, в Вытяге будет видно когда были последние изменения по предприятию. Не стоит надеятся на коллегу, что кто-то где-то проверил, поверьте, бывает очень много плачевных случаев по расторжению договров именно по той причине, что полномочия поверенного были переданы ему незаконно!!!!
Не пытайтесь спорить с дебилом. Иначе вы опуститесь до его уровня. Где он задавит вас своим опытом.
Аватар користувача
Добрая фея с топором
 
Повідомлення: 986
З нами з: 24 лютого 2008, 20:55
Дякував (ла): 80 раз.
Подякували: 5 раз.

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Marysia. » 22 липня 2010, 17:48

доверенность наверняка целевая конкретно на подписание договора купли станка деревоотделочного марки [qoute]Звезда[qoute]. какие могут быть у вас вопросы, если доверенность на физ лицо и объем полномочийц подтвержден действительностью доверенности. По поводу вытяга -какое-то зерно в этом есть. Это возможно прямая указка на то,что лицо выдавшее от имени предприяти имеет те же полномочия что и ранее, и в вытягке видно, что предприятие не находится в процессе ликвидации. Может вытяг я бы и взяла. Но удостовериловка как с представителем.
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#34


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 17:51

а я считаю, что разница между понятиями [qoute]особи, яки беруть участь в правочини[qoute] и [qoute]стороны[qoute] все-таки есть. про правилам юридической техники(как это не смешно звучит но она есть, по крайней мере должна есть) термины должны употребляться однозначно, не допускается употребление разных терминов с одним и тем же значением. понятие [qoute]особы, яки беруть участь в правочини[qoute] - шире, чем стороны. представитель - особа, яке бере участь, но НЕ сторона. а сторона - всегда сторона, но НЕ всегда берет участь. я п.41 видела. а не привела его потому, что [B]мы НЕ обязаны устанавливать право,дееспособность той стороны, от имени которой действет представитель (на основании п.14, 39)[/B].это в равной степени касается как физ.лиц. так и юр.лиц! если руководствоаться вашей логикой, то надо ВСЕГДА проверять право,дееспособность СТОРОН (всех - и физ.лиц и юр). я правильно понимаю?тогда ответьте на вопрос - как вы проверяете дееспособность физ.лиц, от имени которых действует представитель? должны так:[QUOTE]Стаття 44. Визначення обсягу цивільної дієздатності фізичних осіб і перевірка цивільної правоздатності та дієздатності юридичних осіб, перевірка повноважень представника фізичної або юридичної особи. Встановлення намірів сторін вчиняти правочин Визначення обсягу цивільної дієздатності фізичної особи здійснюється за паспортом або іншими документами, передбаченими статтею 43 цього Закону (крім посвідчення водія, особи моряка, інваліда чи учасника Великої Вітчизняної війни, посвідчення, виданого за місцем роботи фізичної особи), які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо обсягу цивільної дієздатності фізичної особи, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії. У разі потреби нотаріусу надається довідка про те, що особа не страждає на психічний розлад, який може вплинути на її здатність усвідомлювати свої дії та (або) керувати ними. [/QUOTE] вы требуетет паспорт доверителя в оригинале?
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#35


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 17:52

OLNIK, по поводу выших размышлений опять же вернемся к п.42 инструции, который дополняет п.41)42. При посвідченні правочинів, вчиненні інших нотаріальних дій за участю [U]уповноваженого представника[/U] юридичної особи нотаріус встановлює його особу відповідно до вимог статті 43 Закону України [qoute]Про нотаріат[qoute] ( 3425-12 ), а також перевіряє обсяг його повноважень. Нотаріусу [U]подається довіреність або інший документ[/U], що надає повноваження представникові. Дійсність довіреності перевіряється нотаріусом за допомогою Єдиного реєстру довіреностей, за винятком довіреностей, які складено за кордоном з участю іноземних властей або які від них виходять, за умови їх легалізації уповноваженими органами. Без легалізації такі довіреності приймаються нотаріусами у тих випадках, коли це передбачено законодавством України, міжнародними договорами, в яких бере участь Україна. За результатами перевірки дійсності довіреності (її дубліката) виготовляється витяг з Єдиного реєстру довіреностей, який додається до примірника правочину, що залишається у справах нотаріуса. Н[U]отаріус не вимагає подання довіреностей на вчинення правочинів та інших дій від осіб, уповноважених на це установчими документами юридичної особи, законом або іншими актами цивільного законодавства. У цих випадках від представників вимагаються документи, які передбачають зазначені повноваження та посвідчують їх службове становище.[/U]Якщо від імені юридичної особи діє орган його управління, нотаріусу подається документ, в якому закріплено повноваження даного органу та розподіл обов'язків між його членами. Оригінал довіреності, а в окремих випадках її копія, а також копії інших документів, що підтверджують повноваження представників, залишаються в справах нотаріуса.представитель он и есть представитель, не важно на каом основании (доверенность или приказ о назначении директором)
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#36


Повідомлення Veдьмо4ка » 22 липня 2010, 17:53

мысли в слух:доверенность подписал директор Степанов, но через месяц ушел с должности на пенсию, был назначен Иванов,.. на каком основании доверенность подписанная Степановим стала - незаконным документом?????
Лучше быть любимой врединой, чем никому ненужным совершенством!
Зображення
Аватар користувача
Veдьмо4ка
 
Повідомлення: 3855
З нами з: 31 жовтня 2008, 18:13
Дякував (ла): 708 раз.
Подякували: 536 раз.

Номер повідомлення:#37


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 17:55

Добрая фея с топором, ну я же говорю - ну не надо перекладывать!!!каждый отвечает за законность того действия. которое совершает лично он. а если мне згоду принесут, удостоверенную другим нотариусом незаконно? так мне теперь проверять законность ВСЕХ нотариальных докумнетов, которые мне приносят для совершения нот.действий? - згод, доверенностей, договоров, свидетельств ( а то вдруг наследство незаконно выдали!)
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#38


Повідомлення Добрая фея с топором » 22 липня 2010, 17:55

А вообще-то, чаще всего, если доверенность от банка - то на управляющего филиаломв городе ...ске (в доверенности указывается должность), поэтому требую положение о филиале, назначение на должность и все в нотариально заверенных копиях по банку - ещё никто не отказывался принести. А взяв Вытяг (в день сделки) я вижу. что по данному предприятию никаких изменений с момента последней редакции устава не было!!!
Не пытайтесь спорить с дебилом. Иначе вы опуститесь до его уровня. Где он задавит вас своим опытом.
Аватар користувача
Добрая фея с топором
 
Повідомлення: 986
З нами з: 24 лютого 2008, 20:55
Дякував (ла): 80 раз.
Подякували: 5 раз.

Номер повідомлення:#39


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 17:56

[QUOTE]представитель он и есть представитель, не важно на каом основании (доверенность или приказ о назначении директором)[/QUOTE]не пишите такое больше!!
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#40


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 18:01

VITAminka, хорошо, [qoute]уповноважений представник[qoute] может действовать на основании доверенности, а может и быть уполномочен [qoute]установчими документами юридичної особи[qoute], к чему должен прилагаться приказ о назначенииили я что-то не правильно написала?
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#41


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 18:02

ну вот видите[QUOTE]то на управляющего филиаломв городе ...ске (в доверенности указывается должность), поэтому требую положение о филиале, назначение на должность и все в нотариально заверенных копиях по банку - ещё никто не отказывался принести.[/QUOTE] ну вы же сами подтверждаетет, что нереально это - проверить право, дееспособность юр.лица! то,что вы написали - это вы проверили его полномочия как должностного лица. НО стороной догвора есть кто? - БАНК [qoute]ОПА[qoute]. который находиться в Киеве. как вы проверили ЕГО право, дееспососбность? да никак не проверите, а филиал - это не юр.лицо[QUOTE]Стаття 95. Філії та представництва 1. Філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій. 2. Представництвом є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи. 3. [B]Філії та представництва не є юридичними особами[/B]. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення. 4. Керівники філій та представництв призначаються юридичною особою і діють на підставі виданої нею довіреності. 5. Відомості про філії та представництва юридичної особи включаються до єдиного державного реєстру. [/QUOTE]
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#42


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 18:06

нереально и не надо это разные вещипонятно, что практика такая существует, потому что нет другого выходано это не значит, что она правильнаяи если по поводу банков некоторые еще делают исключение и закрывают на это глаза, то по поводу остальных юрлиц такого не надо допускатьэто моя позиция))
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#43


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 18:17

Katafeyka, ответ на это не в инструкции. в инструкции - описаны докумнеты, которыми мы проверям полномочия, без вдаваний в теорию. ответ на это в ЦК[QUOTE]Стаття 92. Цивільна дієздатність юридичної особи 1. [B]Юридична особа набуває цивільних прав та обов'язків і здійснює їх через свої органи[/B], які діють відповідно до установчих документів та закону. Порядок створення органів юридичної особи встановлюється установчими документами та законом. 2. [B]У випадках, встановлених законом, юридична особа може набувати цивільних прав та обов'язків і здійснювати їх через своїх учасників[/B]. 3. Орган або особа, яка відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступає від її імені, зобов'язана діяти в інтересах юридичної особи, добросовісно і розумно та не перевищувати своїх повноважень. У відносинах із третіми особами обмеження повноважень щодо представництва юридичної особи не має юридичної сили, крім випадків, коли юридична особа доведе, що третя особа знала чи за всіма обставинами не могла не знати про такі обмеження. 4. Якщо члени органу юридичної особи та інші особи, які відповідно до закону чи установчих документів виступають від імені юридичної особи, порушують свої обов'язки щодо представництва, вони несуть солідарну відповідальність за збитки, завдані ними юридичній особі. [/QUOTE]нужно понять суть юр.лица.юр.лицо - это субъект отношений. а как же этому субъекту принимать участие в отношениях? устав и свидетельство ничего подписать не могут ) подписать может человек/орган,состоящий из людей. при этом действет[U] юр.лицо! само[/U]! [U]оно[/U] так реализует свои права и выполняет обязанности, так выступает субъектом. в этом случае как-бы его ЧАСТЬ, его компонент действет от его имени. так как рука человека подписывает документ. вот представьте себе аналогию :человек состоит из органов и частей тела. и должно быть в Уставе человека написано какой именно орган/часть тела может подписывать договора. вот уставом предусмотрено, что догвора может подписывать рука или ухо. при этом считается, что подписывается ЧЕЛОВЕК. и в тоже время ЦК предусматривает право человека уполномочить Друга на заключение от имени Человека сделок. вот вам и прдеставительство.надеюсь понятно с руками и ушами )))
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#44


Повідомлення Добрая фея с топором » 22 липня 2010, 18:24

[B]VITAminka[/B], я же и говорю, будет ли законным договор купли-продажи имущественного комплекса на суму 500 000 грн., если в уставе предприятия указанно, что директор имеет право без согласия учредителей заключать договора на сумму не более 100 000 грн.???? При выдаче доверенности директор передал свои полномочия Иванову. Нотариус при удостоверении доверенности проверил может ли директор выдавать такого рода доверенности и не знал сколько стоит имущественный комплекс, так как ему не обязаны показывать документы на имущество, соответственно наделил Иванова полномочиями продать И.К.!!! Когда к другому нотариусу попадает доверенность, он без устава не может предположить, что там есть какие-либо ограничения на распоряжение имужеством и спокойно продает И.К.???? Кто виноват? Вроде и первый нотариус выполнил все правильно и второй - тоже!Ответьте мне на вопрос: На каком этапе должна проходить проверка правоспособности и дееспособности юрлица [U]на распоряжение имущественным комплексом[/U] ??
Не пытайтесь спорить с дебилом. Иначе вы опуститесь до его уровня. Где он задавит вас своим опытом.
Аватар користувача
Добрая фея с топором
 
Повідомлення: 986
З нами з: 24 лютого 2008, 20:55
Дякував (ла): 80 раз.
Подякували: 5 раз.

Номер повідомлення:#45


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 18:25

в этом контексте понятно, я о том, что наша инструкция не разганичивает таких разный представителей: руку, ухо ли друга -порядок их действия от именя юрлица не отличается
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#46


Повідомлення Katafeyka » 22 липня 2010, 18:26

))))))
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#47


Повідомлення VITAminka » 22 липня 2010, 18:36

а что для вас первично в теории: ЦК или инструкция. инстркуция ( как подзаконный н-п акт) существует [qoute]во исполнение[qoute] ЦК. и то,что в инструкции не проведена граница между Представителем и Юр.лицом, [U]от имени [/U]котрого действет должностное лицо, вовсе не сводит на нет ЦК. поэтому в текстах сделок пишу или представитель/ или от имени (если само юр. лицо), но никогда Представитель - директор.Добрая фея с топором, я счтаю что это должне проверить тот нотариус, кто удостоверяет доверенность. почему? - потому,что доверенность дается на совершение [U]правочинов[/U]. в ней указываются правочины, которые будет совершать Представитель. Не забываем о прложении ЦК. по которому лицо в доверенности не может передать больше полномочий, чем имеет само. и если уж нотариус указал там [qoute]догвора купли-продажи[qoute], то он должне проверить: имеет ли право директор заключать такеи договора и на какую сумму. и если есть ограничения по сумму, то обязательно их указать - это ведь часть полномочий директора (сумма договоров) и ее игнорировать нельзя. т.е. указать: договора на сумму не белее 100 тыс грн.
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#48


Повідомлення Semiramida » 22 липня 2010, 19:43

VITAminka, ви викладаєте в університеті???
Каждому человеку кажется, что он не каждый.
Аватар користувача
Semiramida
 
Повідомлення: 666
З нами з: 19 листопада 2009, 16:00
Дякував (ла): 160 раз.
Подякували: 206 раз.

Номер повідомлення:#49


Повідомлення Katafeyka » 23 липня 2010, 13:28

VITAminka, ну а как быть с требованием ГК (Ст 207) о печати юрлица?
Аватар користувача
Katafeyka
 
Повідомлення: 2222
З нами з: 20 грудня 2008, 14:58
Дякував (ла): 114 раз.
Подякували: 447 раз.

Номер повідомлення:#50


Повідомлення VITAminka » 23 липня 2010, 15:13

Semiramida, не, только на форуме )Katafeyka, печать ставим.
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#51


Повідомлення lily2006l » 27 грудня 2010, 17:49

добрий день, можливо хто-небудь комбінував посвідчувальний напис на договорі, укладеному між фіз.особою та представником по довіреності від юр.особи. Буду дуже вдячна.
lily2006l
 
Повідомлення: 358
З нами з: 15 січня 2009, 23:07
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 35 раз.

Номер повідомлення:#52


Повідомлення Греми » 27 грудня 2010, 17:52

Никогда не комбинировала - не вижу разницы, представительство - оно и в Африке представительство, что по доверенности, что по уставу.
Греми
 
Повідомлення: 4380
З нами з: 27 квітня 2009, 19:23
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 281 раз.

Номер повідомлення:#53


Повідомлення lily2006l » 27 грудня 2010, 17:53

разница вот в чем:представительство по уставу - ТОВ в особі - одна особапредставительство по довер. - ТОВ від імені якого діє - дві особи.Я так понимаю.если по доверенности, я ведь не могу проверить право, диездатность.
lily2006l
 
Повідомлення: 358
З нами з: 15 січня 2009, 23:07
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 35 раз.

Номер повідомлення:#54


Повідомлення Греми » 27 грудня 2010, 17:58

[QUOTE]представительство по довер. - ТОВ від імені якого діє - дві особи.[/QUOTE]??? Не пойму - какая у Вас проблема?
Греми
 
Повідомлення: 4380
З нами з: 27 квітня 2009, 19:23
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 281 раз.

Номер повідомлення:#55


Повідомлення lily2006l » 27 грудня 2010, 17:59

если по доверенности, я ведь не могу проверить право, диездатность юр.лица. Єто проверяет нотариус, который оформлял доверенность.
lily2006l
 
Повідомлення: 358
З нами з: 15 січня 2009, 23:07
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 35 раз.

Номер повідомлення:#56


Повідомлення Греми » 27 грудня 2010, 18:02

Вот интересно, а если с момента выдачи доверенности, до момента удостоверения договора право- и дееспособность юр. лица [qoute]пошатнулась[qoute] - кто будет в ответе - Вы или нотариус, который удостоверял доверенность???
Греми
 
Повідомлення: 4380
З нами з: 27 квітня 2009, 19:23
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 281 раз.

Номер повідомлення:#57


Повідомлення lily2006l » 27 грудня 2010, 18:06

а как я могу быть в ответе.Как дополнительно я могу проверить право, диездатнисть юр.лица. с собственной инициативе. И то, если они мне смогут их предоставить. Если оригиналы уставных документом в другом городе, как мне требовать от доверителя какие-либо другие документы и главное основание?
lily2006l
 
Повідомлення: 358
З нами з: 15 січня 2009, 23:07
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 35 раз.

Номер повідомлення:#58


Повідомлення Просто Piseц » 27 грудня 2010, 18:15

Пусть товариство само пишет довереность, мол уполномачивает людей таких то, таких то. и все.А надпись такая же как и просто от юр лица [QUOTE] Особи громадян, які підписали договір, встановлено, їх дієздатність, а також правоздатність та дієздатність ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «____________» і повноваження його представників перевірено.[/QUOTE] И все...
Вообще-то я человек хороший. но стараюсь этого не показывать....
Аватар користувача
Просто Piseц
 
Повідомлення: 2157
З нами з: 22 жовтня 2010, 18:14
Дякував (ла): 388 раз.
Подякували: 971 раз.

Номер повідомлення:#59


Повідомлення Льолік » 27 грудня 2010, 18:16

А некоторые нотариусы еще и печать требуют! На каком основании?!
Аватар користувача
Льолік
 
Повідомлення: 13872
З нами з: 25 січня 2007, 13:53
Дякував (ла): 3688 раз.
Подякували: 13263 раз.

Номер повідомлення:#60


Повідомлення Просто Piseц » 27 грудня 2010, 18:18

Если довереность или договор с участием СПД или ТОВ (ТДВ, ЗАТ и т.д.) Желательно что бы стояла печать предприятия. Это не тяжело.
Вообще-то я человек хороший. но стараюсь этого не показывать....
Аватар користувача
Просто Piseц
 
Повідомлення: 2157
З нами з: 22 жовтня 2010, 18:14
Дякував (ла): 388 раз.
Подякували: 971 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів