Золотая Рыбка написав:4. Я начала еше статус паспортисток при ЖЕКе раскапывать, потому что года три назад одна гнида мне дала справку что прописанных нет, а там оказался "сюрприз"! Менты-то от меня отстали, но сейчас в наше время, я бы почухала потылыцю..
Золотая Рыбка написав:Ладно, допустим с домовой хоть что-то ясно, но кто несет ответственность за инфу, изложенную в форме 3 при сделках? Если на нотариуса уже только каких собак не повесили?
Золотая Рыбка написав:Ладно, допустим с домовой хоть что-то ясно, но кто несет ответственность за инфу, изложенную в форме 3 при сделках? Если на нотариуса уже только каких собак не повесили?
Статтею 1270 ЦК України встановлено строк для прийняття спадщини у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.
Судом ретельно перевірялися доводи ОСОБА_7 щодо проживання його разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, проте вони не знайшли свого підтвердження в судовому засіданні.
Відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» реєстрація місця проживання або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.
Як роз’яснив Пленум Верховного Суду України в п. 23 постанови від 30 травня 2008 року № 7 «Про судову практику у справах про спадкування», будь-яка особа, яка постійно проживала разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається такою, що своєчасно прийняла спадщину.
Таким чином, сама по собі реєстрація місця проживання разом за спадкодавцем на час відкриття спадщини не може свідчити відповідно до ч. 2 ст. 1268 ЦК України про своєчасність прийняття спадщини.
Відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» реєстрація місця проживання або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.
ПОЛОЖЕННЯ про Державний департамент у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб
3. Основними завданнями Департаменту є:
1) участь у межах своєї компетенції в координації діяльності органів виконавчої влади, пов'язаної з:
реєстрацією та обліком фізичних осіб за місцем проживання/перебування;
15. Особи рядового і начальницького складу Департаменту проходять службу відповідно до Положення про проходження служби особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, користуються всіма правами та виконують обов'язки відповідно до Закону України "Про міліцію" ( 565-12 ).
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 28 березня 2011 р. N 346 Київ
Про ліквідацію урядових органів
ПЕРЕЛІК платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ
97. Перевірка реєстрації за місцем проживання/перебування та даних паспортного документа в разі його втрати.
Про затвердження Розмірів плати за надання послуг органами та підрозділами
Міністерства внутрішніх справ та Порядку їх справляння
82 |Виконання запитів, За один запит 17,18
|пов'язаних з розшуком,
|установленням місця
|проживання/перебування
|родичів
-----+--------------------------+-----------------+-------------
83 |Перевірка реєстрації за За одну перевірку 20,13
|місцем
|проживання/перебування та
|даних паспортного документа в разі його
Н А К А З
15.06.2006 N 600
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 липня 2006 р. за N 804/12678
Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України
2. Паспорт громадянина України (далі - паспорт) видається територіальними підрозділами у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб міських, районних управлінь (відділів) МВС (далі - територіальні підрозділи) за місцем проживання кожному громадянинові України після досягнення 16-річного віку, а надалі в разі необхідності обмінюється, видається замість утраченого, викраденого або зіпсованого.
4. Заява та інші документи, необхідні для оформлення або обміну паспорта, як правило подаються до уповноважених осіб відповідних житлово-комунальних підприємств органів місцевого самоврядування, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та молодіжних житлових комплексів, що самостійно здійснюють обслуговування будинків, уповноважених осіб у сільських, селищних радах, житлово-комунальних органах, що обслуговують відомчий житловий фонд, у тому числі військові містечка, інші об'єкти і території (далі - житлово-комунальні підприємства).
6. Паспорти оформлюються працівниками територіальних підрозділів, на яких згідно з їх службовими обов'язками покладено заповнення паспортів. Заповнення здійснюється відповідно до поданих документів за допомогою комп'ютерного обладнання або, у виключних випадках, від руки, розбірливим почерком, без скорочень та виправлень. У разі допущення помилок або виправлень паспорти підлягають знищенню в порядку, установленому розділом 9 Порядку.
VITAminka написав:есть какие-то внутренние нструкции, регулирующие их деятельность. в том числе что на них распростораняются некоторые обязанности работников департамента. непосредственный начальник этой тетечки - это начальник теритериального подраздедения Департамента. принимает и увольняет их - он.
«Таким чином, сама по собі реєстрація місця проживання разом за спадкодавцем на час відкриття спадщини не може свідчити відповідно до ч. 2 ст. 1268 ЦК України про своєчасність прийняття спадщини.»
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів